» »

Samsung Omnia 7

Samsung Omnia 7

««
16 / 27
»»

škodrii ::

super hvala ti:)
zelo me je presenitl wp7 moram priznati. do sedaj sem uporabljal samo android in sem pljuval po wp7 ampak vidim da neupraviceno. zadeva dela hitro, je zelo organizirana in aplikacije vse kar rabis najdes :)
hmm tale browser ne resi tezavo :/

kar se tice 1.5 gb hmm ne verjamem ker sem imel pred tem kr dost frej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: škodrii ()

_Dormage_ ::


ali obstaja za wp7 kaksen file explorer?

Nekaj se dela na tem, ni točno to in verjetno nikoli ne bo ker WP7 enostavno ne pozna koncepta datotek.
App je še na štartu, ampak bo zaradi povpraševanja dodelan v kratkem.
KLIK

deyco5 ::

KtMw je izjavil:

Ravnokar updateal aplikacijo Compass, ki po novem zahteva kalibracijo tako, da zamahneš telefon v obliki osmice,klikneš "done" in zadeva deluje.
Mob.Soul Compass 1.1.0
LP


To je to kar poskušam dopovedat RazzorX-u in Maticu1... Men zadeva dela koliko toliko pravilno (lahko sučem telefon kakor hočem in vedno kaže igla na sever)...

Matic1 ::

Če ti z mojo Omnio uspe tisto osmico naredit ti dam za pir. Drugega app pa še nisem dal dol. Tudi dans zgleda da ne bo cajta.

@škodrii: Preveri v Zune -> Reserved space

lp

Bananovec ::

Kateri app, da bi uporabljal bliskavico kot lučko? Sem jih nekaj našel, vendar so bili ali slabo ocenjeni ali pa polizdelki.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

js osebno ::

White Light, ampak dela samo na Mangotu.

amigo_no1 ::

Nekaj se dela na tem, ni točno to in verjetno nikoli ne bo ker WP7 enostavno ne pozna koncepta datotek.

In na kakšen princip potem deluje ?

škodrii ::

hmm sm probu pa pr reserved nc ne pomaga :/ a so to aplikacije? sam ne verjamem da je 30 aplikacij uzel ceu giga pa pol.
p.s. se to a ti vedno zune avtomaticno synca slike na racunalnik? pa se kako je z office dokumenti a se jih da dat na racunalnik al ne in obratno?

js osebno ::

Nekaj je rezerviranega prostora za posodobitve, če se prav spomin.

Bananovec ::

js osebno je izjavil:

White Light, ampak dela samo na Mangotu.

Ne vem, če je to problem, ampak bliskavica utripa s tem programom.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

js osebno ::

Bananovec je izjavil:

Ne vem, če je to problem, ampak bliskavica utripa s tem programom.

Programska rešitev točno do bliskavice ni na voljo, zato gre tukaj za fokusiranje kamere (zraven posveti lučka), to pa lahko dela samo nekaj časa. Nato začne znova, zato je nekaj časa (delček sekunde) lučka ugasnjena ;) Mogoče obstaja kakšna homebrew aplikacija, ki dostopa točno do flasha..

z3ro ::

Mi lahko edn sam na hitro pove če dela personal hotspot na omnii 7?
Hvala

Tilen ::

Out of the box ne. Se bi pa naj dalo pohekat.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Looooooka ::

amigo_no1 je izjavil:

Nekaj se dela na tem, ni točno to in verjetno nikoli ne bo ker WP7 enostavno ne pozna koncepta datotek.

In na kakšen princip potem deluje ?

Mas par programov.Sicer mors met dev unlockan telefon ampak par jih je ze zunaj.Mogoce je celo kaksen na MarketPlace-u...se nisem pogledal, ker ga ne rabim.

hendriks ::

Imam OS version 7.10.7720.68 in če pritisnem Bing button, mi ne pokaže BingVision, torej nikjer
ni videti code scan ipd. Ve kdo rešitev?

Update: Našel. Browser&search language je treba nastaviti na kaj drugega kot Slovenian :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

premiusss ::

eno uprasanje...Updatalo mi je na 7.0.7403.0 pa me zanima a naj bi naslednji update (mango) javilo takoj ali lahko to traja dalj casa (vec dni)?

Tilen ::

Klikni update, počakaj sekundo, izključi mrežni kabel/wifi in počakaj da se ti pojavi mango update. Lahko, da ti bo uspelo šele petič.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

premiusss ::

Tilen hvala,nekje po 20 poskusu je uspelo :)Ampak se mi zatakne zopet pri 6em koraku.Zanima me,ce kdo ve zakaj mi zune ko enkrat izklopim telefon in ga vklopim nazaj ne zazna vec telefona,ko pa restartam racunalnik pa zopet dela normalno dokler ga seweda ne spet ne izklopim.Problem je ker nemorem narediti hard reboota zaradi tega in seweda obticim pri sestem koraku....

goca ::

Lp, imam pa vprašanje glede automatskega updatea. Imam izklopjeno Data connection, 3G, pa pri phone updateu imam odkljukan "use my mobile data connection to check for updates", in me zanima ce kaj to vpliva na sprejem updatea, drgače pa koristim WiFi doma.

Tilen ::

Ne, nič ne koristi. Samo večji račun za DATA boš imel, ker ti bo vsake toliko hodilo preverjat. Predvidevam sicer, da ta nastavitev izključuje ročno nastavitev o izklopu DATA prometa. Če je ne, ni panike.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

goca ::

Ok tnx, drgace pa se kr cakam na update ze ksne 3 tedne. Force update mi pa ni uspel, pa sem probal cisto vse mogoce.

goca ::

Imam problem, ko mi updatea iz 7403 na Mango, se mi med updateom na STEP 5, pojavi Update Error, Error Code: 80090002, že drugič se mi je to pojavilo.

Cooper ::

Preberi tole: http://goo.gl/nvOJF

goca ::

Sem resil problem tako da sem izbrisal C:\Users\USER_NAME\AppData\Local\Microsoft\Windows Phone Update tole mapo. Hvala

goca ::

Imam pa še eno vprašanje, v Mangu, mi Smart Dj ne dela, napiše mi Smart DJ error...., pa ne prikazuje mi ozadij od določene skladbe, za katere mi je prej pokazalo, imam pa v nastavitvah vklopljen da mi Connecta z zuneom

MoMan ::

Ene par vprašanj..
Razmišljam o nakupu in me zanima:
- Kako se odnese uporaba v eni roku(sploh pisanje sms-ov) glede na to kako je velik telefon..
- če podpira flash(opera al pa ta ie k je gor), garmin, pa take zadevšne
- če ti na simobilu namestijo nov mango update? oz. če že pride z njim
http://www.VPT-Webs.com

Bananovec ::

Z eno roko se da kar lepo pisati, no, vsaj za mojo roko je ekran pravšnji.
Moj je bil kupljen 9. septembra pri Mobitelu in ni imel nameščenega Mangoja. Je pa namestitev ultra izi.
BTW: Če te zanima, prodajam ta mobilnik.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

deyco5 ::

MoMan je izjavil:

Ene par vprašanj..
Razmišljam o nakupu in me zanima:
- Kako se odnese uporaba v eni roku(sploh pisanje sms-ov) glede na to kako je velik telefon..
ENA roka ni prolem, vsaj pri meni, čeprav je seveda lažje z dvema...
- če podpira flash(opera al pa ta ie k je gor), garmin, pa take zadevšne
NE, FLASHA ni in ga verjetno nikoli ne bo. HTML5 je z Mangom!
- če ti na simobilu namestijo nov mango update? oz. če že pride z njim
Jaz kupil telefon med prvimi v slo (NOV 2011) in seveda doslej vedno nameščal nove verzije. Samo enkrat (prvič - PRENODO) sem imel težavo, drugače ZUNE vse napravi sam, ko priklopiš tel na računalnik!!! Zna tudi prvošolček, vse uradno in nobenih "tehničnih znanj" potrebnih!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deyco5 ()

Bor H ::

Chevron unlocker je live, 9$ http://www.wpcentral.com/chevron-labs-n...

Tilen ::

Na win7 (x64?) še ne dela ;). Ravnokar kupil ključ in ne morem odklenit.

The unlock tool is temporary offline while we work out some kinks. Sorry about that, but we should have it fixed shortly.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Matic1 ::

sweet. to sem čakal. A na x64 res še ne dela?

Tilen ::

Trenutno je popolnoma onemogočeno prenašanje datoteke za odklep.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Matic1 ::

No, lahko še malo počakam.

goca ::

Flasha ne podpira nazalost, za mango update bos pa moral pocakat par tednov, da ti telefon automatsko javi, edino ce ti uspe izvesti Force update, ki je vecini ratal, je pa ena manjsa procedura.

js osebno ::

Včeraj sem videl en naključen internetni brskalnik na xda-developers, ki omogoča predvajanje flash videov na določenih straneh. V kratkem naj bi prišel na market, trenutno pa je na voljo za odklenjene naprave.

Tilen ::

MMC portal z njim deluje?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

js osebno ::

Ne vem. Sem še enkrat pogledal, pa izgleda da sploh še ni na voljo. Tule je link, da ne bom preveč dolgovezil: xda-developers.

Tilen ::

Ne vem, če vsi spremljate tudi Windows Phone 7 debato. V glavnem, MS je skupaj s ChevronWP7 labs ponudil uraden odklep telefona za cca 6 EUR. Čakal sem cca 6 ur, ker je naval nenormalen. Preko paypala plačaš token, downloadaš aplikacijo in telefon odkleneš s klikom na UNLOCK.

 x

x



Za test sem hotel deployat Navigon Europe 4.0 in ponudi download 2.4GB ;)))

MS FTW!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jizzer ::

Lahko odkleneš samo en telefon? Drugače ti jaz kar pripelam mojega za 4e, deal? :)

Tilen ::

Žal lahko samo enega.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

goca ::

Zakaj pa je potreben ta odklep in kako vem da li mi je tel odklenjen ali ne?

Tilen ::

Odklep ti dovoli nameščanje 3rd party programov preko Windows Deployment Tools. Izveš tako, da probaš nekaj od tega namestiti in ugotoviš, da ne gre.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

goca ::

A mi lahko navedes samo par primerov 3rd partyjev plis, tnx

Tilen ::

3rd party so vse aplikacije, katere pridobiš izven Marketplacea. Obstajajo strani (o katerih na ST ne smemo govortiti), katere imajo XAP datoteke iz Marketplace shranjene in jih je mogoče mimo trgovine naložiti na telefon. So pa tudi druge, katere na Marketplacu še niso na voljo, kot 3rd party si jih pa lahko normalno namestiš od developerja. Pred Mangom je bila to recimo Twitter aplikacija.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

goca ::

Hvala ti!

js osebno ::

Samo eno opozorilo, Microsoft ve katere programe si namestil. Piše v ToS ;)

goca ::

Aha kk, kje pa lahk nabavim program za deployat aplikacije na tel?

deyco5 ::

goca ::

kul tnx

Tilen ::

Unlock token kupiš od chevronw7p, pred namestitvijo ti pa installer da vse povezave do Microsoftovih orodij, če še česa nimaš. Brezplačno. Windows Phone SDK, itd.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
««
16 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421020 (18375) Tilen
»

Windows Phone 7.5 Mango nared (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6520678 (17353) Gregor Spagn
»

Prodaja Office in Windows odlično, Windows Phone niti ne

Oddelek: Novice / Ostale najave
3612584 (10741) LuGi
»

Nekaterim lastnikom Samsungov popravek za Windows Phone 7 ne deluje

Oddelek: Novice / Windows Mobile
163766 (3019) JackOdpirac

Več podobnih tem