» »

Samsung Omnia 7

Samsung Omnia 7

««
15 / 27
»»

premiusss ::

a se da se kako drugace updatati telefon, al je zune edina moznost

LuGi ::

zune. In v čem je problem?

jazbar ::

LuGi je izjavil:

Da, beri: http://www.1800pocketpc.com/how-to-make...

Če že imaš svoj ringtone npr. si ga našel na IT, prenesel iz starega telefona, sestavil iz delov neke skladbe... je zadeva še lažja.
1. preneseš ringtone v mapo MyMusic na računalniku da ga Zune najde.
2. priklopiš telefon na rač. in zaženeš Zune.
3. v Zune izbereš "collection", najdeš ringtone, ga označiš in na desni strani z desno tipko miške izbereš "edit"
4. v editorju "Edit song info" mu v okenčku "gengre" vpišeš "Ringtone" lahko poraviš tudi druge stvari npr. naslov ipd.
5. potem ga z miško povlečeš v ikono telefona (skopiraš na telefon.
6. v telefonu pod "Settings" izbereš "Ringtones+sounds" pod Ringtones ga najdeš čisto na začetku pod "Custom" in izbereš.

Pazi da uporabiš za ringtone format, ki ga telefon podpira, npr. MP3...

premiusss ::

problem je da mi nenehno,ko iscem update wrze eror 80072ee2,ce pa ze najde update se mi ustavi pri sestem koraku (restarting your phone)

SLO_Matej ::

Daj preberi prejšnjo stran teme, pa ti bo vse jasno. Beri od tu dalje: http://slo-tech.com/forum/t442208/p3272... Ne mislim vsakemu posebej razlagat. ;)

premiusss ::

matej te driverje za usb sm ze instaliral pri prejnsem updatu tako da to ni razlog za moje tezave :),se zmeraj mi ni jasno zakaj mi ta eror mece ven 80072ee2

SLO_Matej ::

Ja, saj tam je razlaga tega errorja pri 6. koraku, da se ne more vnovicno zagnati. In tam, kjer sem ti dal povezavo da preberes ni govora o nobenih USB driverjih. Preberi se enkrat od tam do konca strani. Ko bos vse tako naredil kot pise, pa porocaj. ;)

premiusss ::

Zdaj je problem da mi vedno vrze prej omenjeni eror tako da upadatanja sploh ne pride vec

SLO_Matej ::

Pa si prenesel tisti Samsungov programček in z njim posodobil firmwire?

jazbar ::

Ne morem se več konektat preko Wi-Fi na internet. Javi mi napako
"We're having trouble connecting to the internet. You may have lost your cellular data connection" čeprav je signala zadost in je odprt internet.

A ima kdo kakšne izkušnje s tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jazbar ()

Tilen ::

Celular data connection ni wifi ampak data/3g. Imaš poleg signala za omrežja znak 3G/3G+/Edge/karkoli? To sporočilo včasih dobim, ko se hočem povezat na wifi in prehitro recimo odprem aplikacijo Now ali kaj drugega, ko wifi še ni povezan. Ker imam data privzeto izključen je to normalno. Ob kliku na omogočanje wifi se le ta ne vzpostavi instantno ampak je potrebno počakati kakšne 3 sekunde.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Matic1 ::

Če se ti ne connecta na wifi probaj resetirat router. Meni jo občasno router zagode in se ne morem konektat dokler ne resetiram.

jazbar ::

Sem resetiral telefon in dela Wi-Fi! Mogoče se je zgodlalo, ko sem iz SkyDriva prenesel Zip.file v katerem so bile slike. In potem na telefonu odpiral zip.file.

A kdo ve kakšna velikost slike (višina x širina v pixlih) je najboljša za Wallpaper, si bom sam naredil ozadje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jazbar ()

aerius ::

eno vprasanje imam samo...a je mozno imet vec lastnih melodij na telefonu al samo eno?!? tnx ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aerius ()

SLO_Matej ::

In s cim si na telefonu odprl .zip?

Drugace pa imajo zaenkrat vsi WP7 telefoni resolucijo zaslona 480 x 800. Tudi ce je vecja slika, se tako ali tako ppjavi okvircek, da izberes kateri del zelis imeti za ozadje.

jazbar ::

Na telefon sem iz WinLive (Skydrive) preko Wi-Fi downloudau zip file in potem se na telefonu prikaže zip file (črno-bela ikona) z vsebino. Odprl sem jo z dotikom na to (zip) ikono. Pa še neki ta zip file oz slike iz tega fajla se sploh ne da izbrisat, da ti samo možnost, da jo označiš "pin". Mogoče je to samo nek navidezni zip file, ki se pokaže ko se sinhroniziraš z Windows Live ID? Am pak slike iz tega zip fajla sem pa uporabil za Wallpaper

aerius je izjavil:

eno vprasanje ima samo...a je mozno imet vec lastnih melodij na telefonu al samo eno?!? tnx ;)

Kolikor ti spomin omogoča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jazbar ()

SLO_Matej ::

Aha, super. Nisem vedel da zna odpirati tudi .zip fajle. ;) Super. A .rar zna tud? :) Če je mogoče že kdo probal ...

premiusss ::

matej sem prenesel ampak mi se vedno mece error 80072ee2

premiusss ::

odstranil sem firmwire in poovno nalozil in se wedno errorcek :)

Looooooka ::

aerius je izjavil:

eno vprasanje imam samo...a je mozno imet vec lastnih melodij na telefonu al samo eno?!? tnx ;)

Na Mangotu ja.Omejitev je to da mora bit pod 1 MB in dolga najvec 39 sekund.

premiusss ::

sem ponovil postopek tudi na drugem racunalniku in mi isto vrze error 80072ee2.Tudi na telefonu mi pise da ne najde novih updatov,ceprav je ze parkrat napisalo da je navoljo nov update.

SLO_Matej ::

In katero verzijo sistema imaš sedaj nameščeno?

premiusss ::

7.0.7392.0

SLO_Matej ::

No sej to je zadnja do Manga. Počakaj sedaj, da ti telefon sam javi Mango pa bo. Mango se pač sprošča postopoma zaradi večje kakovosti. ;)

Tilen ::

Postopek z onemogočanjem povezave več ne deluje?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

premiusss ::

problem je v tem da mi je telefon ze javil za mango,pa sem priklopil na zune in je slo lepo do 6ga koraka,potem ko se je tam ustavilo sem izklopil in od takrat mi in preko zuna nagaja pa tudi telefon vec ne najde...Tilen tudi ta postopek sem probal pa noce

Doggy ::

Lp

Zanima me, kako se (če sploh se) izklopi črkovanje v sms-jih? Zadeva je precej nadležna, ker mi nenehno postavlja svoje besede in rabim cel sms editirat.



Tnx za odgovor

Tilen ::

Settings - Keyboard - Typing settings (suggestions)? Sem imel podobno težavo in sem po naključju našel rešitev. Nisem prepričan, če je nastavitev točno tukaj. Trenutno je ne najdem :).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

SLO_Matej ::

Če ne želiš, da ti samodejno popravlja napačno zapisane besede: Settings/system/keyboard in odstraniš kljukico pri Correct misspelt words.

Če pa ne želiš niti predlogov besed v vrstici nad tipkovnico, pa odstrani kljukico še pri Suggest text and highlight misspelt words.

SLO_Matej ::

Pa je le prišel tudi do mene. Ko sem Omnio 7 priklopil na PC, je najprej sama javila obvestilo, da je na voljo posodobitev, potem pa še Zune Software.
 Nameščanje Manga

Nameščanje Manga



Oo, zdejle po končani posodobitvi pa vidim, da je počekiral za še dodatne posodobitve in jih našel. Namreč Omnia 7 je po vnovičnem zagonu spet dala obvestilo o novih posodobitvah, Zune pa jih že prenaša. No, menda bo zdej pa res Mango. :)

Tilen ::

Da, 2x se posodobi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SLO_Matej ::

Res je. Že raziskujem Manga. Zdi se mi super. :D

Kasali ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kako je z placljivima appsi na Marketplace? Se v Slo ze da to kupovat s slovensko bancno kartico (visa electron ali morda Paypal)...?

Hvala za odgovor, Peter

Bor H ::

Ne

erkgheoruugh ::

Ja.

Kasali ::

matajur: a lahko opises postopek?

SLO_Matej ::

Kasali je izjavil:

matajur: a lahko opises postopek?

http://goo.gl/Nl2Xi

erkgheoruugh ::

Obstaja še lažji postopek kot ga je navedel Slo Matej, o njem smo debatirali v temi o windows phone 7 na zadnjih par podstraneh. Z navadno slovensko kreditno kartico. Preberi si tam.

Matic1 ::

A komu dela kompas na omnii? da kaže prav.

deyco5 ::

Kater kompas pa misliš konkretno? Sam sem npr. Za foro probal kompas od Kitendo Lab. Delal je kar OK... Koliko pa je dejansko natančen pa tako ne morš vedet, če ne veš natančno kam obrnit za sever v nulo točko...

RazzorX ::

Zaenkrat še ne bo nič s kompasom na Omnii 7. "Driverji" compass-a namreč ne sprejamajo kalibracije, če bo prišel update za to, potem bo verjetno delal.

Matic1 ::

RazzorX je izjavil:

Zaenkrat še ne bo nič s kompasom na Omnii 7. "Driverji" compass-a namreč ne sprejamajo kalibracije, če bo prišel update za to, potem bo verjetno delal.

se mi je zdelo, da bo kaj takega. Ker ne pridem čez calibration screen.

deyco5 ::

Še enkrat... Kater kompas? In ali sta probala omenjenega? Jaz sem ga namreč uspešno kalibriral in kompas kaže vedno v isto smer (četu obračam telefon ko majmun na vse strani)!!!

Matic1 ::

Jack of Tools in Skymap

RazzorX ::

Deyco5, ne vem kako ti je uspela kalibracija, ker to na Omnii 7 ni možno. Ja, najbolje pri meni dela My Compass, ampak še zmeraj to ni kalibrirano.

deyco5 ::

Jah, saj pravim... Če je kalibriran tak kot more bit ne vem. Vem da je na začetku pisalo zanesljivost SLABA z rdečo. In ko si telefon na hitro obračal je sever vedno kazal drugam. Potem je spodaj kalibracija in ko sem to uštimal po navodilih, pa je telefon vedno kazal na približno enako smer proti severu pa sem ga orenk vrtel in poskušal vse živo). Probajta ta kompas ki sem ga navedel in poročajta stanje... Lp

RazzorX ::

Sem sprobal, pa kalibracija ni možna.

KtMw ::

Ravnokar updateal aplikacijo Compass, ki po novem zahteva kalibracijo tako, da zamahneš telefon v obliki osmice,klikneš "done" in zadeva deluje.
Mob.Soul Compass 1.1.0
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KtMw ()

škodrii ::

zivjo,

zadnje dni se malo igram z omino 7 in moram reci da sem navdusen nad kakovostjo wp7. updatal sem ga na mango in zadeva laufa ko urica.
imam pa tri vprasanja.

ali obstaja za wp7 kaksen file explorer?

kako bi lahko zbrisal data od igric (vceraj sem instgaliral par igric (kliknil try) in jih nato zbrisal sedaj mi pa kaze na zune da imam porabljenega skoraj 1.5 gb spomina za to.. kako bi se lahko znebil tega?

pa se to sem tusmobilov uporabnik in uporabljam tusmobil tv. problem je ker mi preko tuskabine ne odpre predvajanje streama. ali je kaksen program za to ali je treba kaj klikniti? tudi ko grem na spletno stran m.nogomania.com mi noce odpreti novice ko kliknem nanjo. je kaksen catch? ali obstaja kaksen alternativen browser?

hvala in lep dan :)

Bor H ::

Probej Surfcube, maš tut trial verzijo, je kr solidec browser

File browserja ni

Ne moreš, ampak sumim da ti niso tiste igre požre 1.5gb ampak da je hakeljc kje drugje
««
15 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android vs Windows Phone vs Symbian (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421188 (18543) Tilen
»

Windows Phone 7.5 Mango nared (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6520779 (17454) Gregor Spagn
»

Prodaja Office in Windows odlično, Windows Phone niti ne

Oddelek: Novice / Ostale najave
3612647 (10804) LuGi
»

Nekaterim lastnikom Samsungov popravek za Windows Phone 7 ne deluje

Oddelek: Novice / Windows Mobile
163786 (3039) JackOdpirac

Več podobnih tem