» »

Android aplikacija - Prometoid

Android aplikacija - Prometoid

Svizec69 ::

PROMETOID 1.6 - najboljši promet za android


Aplikacija je povsem ZASTONJ za vse uporabnike Mobitela, za prenos pošljete SMS z vsebino AND 07 na številko 051630630. Promocijsko obdobje traja do 31.11.2010, tako da je dobro, da si aplikacijo naložite do tega datuma. Podrobnosti najdete na: http://tehnik.mobitel.si/m-android-glas...

Aplikacija je primerna za mobilne telefone z Android sistemom 2.1 in novejši, tudi na starejših Androidih aplikacija je podprta vendar ne nudi 100% podpore vsem storitvam. Pred namestitvijo aplikacij si vklopite možnost Settings/Applications/Unknown sources v telefonu (Allow installation of non-Market applications).

In kako aplikacija izgleda:


Tako izgleda “domač” zaslon in podrobnosti posameznega prometnega obvestila.

Omogočeno je tudi filtiranje po kategorijah prometnih informacij in napredne nastavitve, ki so vezne na uporabo GPS-a, izklapnaja zaslona zaradi varčevnaj z baterijo itd…


Seveda pa so prometne informacije prikazane tudi na zemljevidu, za kar je uporabljena tehnologija Google Maps!





Zraven že objavljenih prometnih informacij pa lahko dodamo svoje obvestilo in s tem o stanju na cestah obvestimo vse ostale uporabnike aplikacije!




Mene je aplikacija navdušila in ob poplavi vseh mogočih aplikacij, ko res potrebuješ kar nekaj časa da izluščiš tiste najboljše spada tale med tiste naprednejše.

Facebook LIKE lahko date preko: http://tehnik.mobitel.si/m-android-glas...
  • zavaroval slike: Gandalfar ()

AndyS ::

Spotoma poklikajte še druge apliakcije...

k4vz0024 ::

Naj naredijo še za Symbian...

Ciklamen ::

Kupi si Androida, pa boš imel tudi ti :P

Sem potegnil zadevico, izgleda zelo fajn (HTC Hero).
- End of the Post ->

k4vz0024 ::

Kupi si telefon s Symbian pa boš imel še kaj drugega.....

Svizec69 ::

k4vz0024 je izjavil:

Naj naredijo še za Symbian...


Ko se bo Symbian vsaj malo približal, Androidu bo aplikacija tudi za Symbian, trenutno ko pa je svetlobna leta zadaj pa je Android najboljša opcija. Upam pa da bo res kaj koristnega nastalo iz ogromnih vlaganj evrope v Symbian, ker boljša kot je konkurenca večji je napredek vseh.

urosh ::

Na desire pa ti napiše: "Vaš aparat ne podpira namestitve aplikacije, ki je razvita za Android OS. Nabor abdroid mobitelov v ponudbi si lahko ogledate na naši spletni strani" :s

Aja, pa še nekaj:
M:Android natečaj - Prometoid (1.6+)

Prikaži vse aplikacije

Avtor: Tomaž Orter
Hiter in preprost pregled nad stanjem na slovenskih cestah. Informacije (nesreče, zastoji, zapore cest, stacionarni radarji, policijske kontrole in druge) se s pomočjo Google Maps prikažejo na zemljevidu. Objavljajo jih lahko tudi uporabniki sami.
Za prenos aplikacije pošli SMS

AND 07 na številko 051630630
Glasujte za aplikacijo z vašim Facebook računom:

pošli se piše z J => Pošlji ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urosh ()

debil ::

Oprosti ampak font je pa rs mimo. Drugače pa uporabna aplikacija ;)

lurker ::

Verjetno je font stvar njegove teme na Androidu.

Sklepam, glede na ultra grdoto obeh (teme in fonta).

Svizec69 ::

Font je stvar posameznega mobilnega aparata in ni vezana na aplikacijo. Tako, da tukaj ni bojazni si lahko vsak izbere font, ki mu najbolj ustreza. Seveda je enako tudi z temo.

urosh :: danes, 08:21:19
Na desire pa ti napiše: "Vaš aparat ne podpira namestitve aplikacije, ki je razvita za Android OS. Nabor abdroid mobitelov v ponudbi si lahko ogledate na naši spletni strani" :s

Sicer nevem v čem je težava ampak imaš označeno možnost: Allow installation of non-Market applications

To je zaenkrat pogoj, dokler je aplikacija še v natečaju, kasneje bo tudi na Marketu.

St235 ::

Kaj pa uporabniki simobila?

t0m4s ::

urosh: Težava je vrjetno v tem, da mobitelova stran preverja, ali si stran obiskal z mobitelom. Preveri, či imaš v brskalniku označeno mobilno brskanje ali nekaj takšnega.

Sama aplikacija na HTC Desire preverjeno deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: t0m4s ()

AndyS ::

Ker imamo tudi mi aplikacijo na tem natečaju vam iz izkušenj povem tole: Aplikacijo lahko zlouda vsak, tudi iz Simobila, vendar linka iz smsa ne smeš odpreti z vgrajenim browserjem ampak npr. z opero ali kakim drugim. Vgrajen browser pač ne dela.. pomoje je Mobitel's fault...

karafeka ::

A to so prometne informacije samo za Slovenijo ? Za ostalo Evropo ne ?

Gandalfar ::

AndyS je izjavil:

Ker imamo tudi mi aplikacijo na tem natečaju vam iz izkušenj povem tole: Aplikacijo lahko zlouda vsak, tudi iz Simobila, vendar linka iz smsa ne smeš odpreti z vgrajenim browserjem ampak npr. z opero ali kakim drugim. Vgrajen browser pač ne dela.. pomoje je Mobitel's fault...


poslji na mobitel .. zlo hitro popravljajo stvari

AndyS ::

V petek ob sedmih zvečer, heh... :D sanje vsakega programerja. No, vsaj ni pet minut pred četrto. :D

martincek1 ::

Hotel prenesti preko Opere Mobile (omrežje Simobil, vključena možnost: Allow installation of non-Market applications, telefon: Galaxy S) -> Napiše da telefon ni podprt.

Anyone?

AndyS ::

Ok, thats weird... Jaz sem imel probleme pri naši aplikaciji pri vseh napravah ob uporabljenih build-in browserjih.. je pa res, da na operi je vedno delalo, aplikacija pa tudi deluje na 1.6 in +. Mogoče nimaš potrebne verzije, ker opera je nam vedno delala..

LP

(ok, galaxy s ima verjetno 2.1+, tako da ti jaz težko kaj več pomagam)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndyS ()

Mare3 ::

A za simobil pa ne dela al kaj?

t0m4s ::

Mare3 je izjavil:

A za simobil pa ne dela al kaj?


Sem ravno preveril in deluje. Imam SGS (orginal firmware) in sem na simobil. Uporabil sem privzeti brskalnik.

Mare3 ::

Ja kaj je to pošlješ sms z eno besedo al kaj na eno številko in kok ti to zaračunajo mesič ker nisi mobitelov naročnik?

Gandalfar ::

Ceno SMS-ja. Nic vec.

debil ::

AndyS je izjavil:

Ker imamo tudi mi aplikacijo na tem natečaju vam iz izkušenj povem tole: Aplikacijo lahko zlouda vsak, tudi iz Simobila, vendar linka iz smsa ne smeš odpreti z vgrajenim browserjem ampak npr. z opero ali kakim drugim. Vgrajen browser pač ne dela.. pomoje je Mobitel's fault...

Aplikacije lahko zloudaš tudi z built-in browserjem, preverjeno. Ne vem zakaj ne bi in Mobitel nima pri tem nič.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2733458748 (201034) Rupa
»

Nokia C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7114525 (8330) Mikec17
»

Android fon me je suvereno obral za 75€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10727887 (22688) Marat
»

Denarnicam prijazen Symbian^3

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
268341 (6866) root987
»

Opera za iPhone (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6022890 (21572) sirotka

Več podobnih tem