» »

Ps3 težave z formatiranim diskom

Ps3 težave z formatiranim diskom

1marjan ::

Imam ps3 slim,en teden star.Težava je v tem,da ko sem ga hotel polno formatirati,je po 1 uri bil še na 1%.Zato sem ga ugasnil in sformatiral na pc-ju z programom Fat32Formatter.Zdaj pa mi noče se zagnat dashboard in se skozi ponavlja da hoče update 3.41 ali višji.Updejtal sem ga z 3.41 100%,vendar se to skozi ponavlja.Probal sem držati tipko na start,tako da se mi je prikazal meni z 6. možnostim,vendar tudi tam nisem uspel nič novega.Ali morda kdo ve,ali je še kakšna druga možnost?
Lp Marjan

popster ::

konzole in computerji ne gredo ravno uredu skupaj, najberz nisi formatiral v pravi format

http://www.gamespot.com/pages/forums/sh...
v NTSF še probaj formatirat magari z gparted boot cdjem, če nimaš boljše ideje.

kinca ::

Po moje bi bilo najbolje da na disku podreš datotečni sistem in ga vstaviš v PS3, potem pa si na kluček posnameš firmware 3.41 (pazi da bo EU verzija) in spelješ postopek formatiranja in nalaganja firmwara. Isti problem sem imel danes ko sem vstavil v konzolo nov večji trdi disk.

lp

1marjan ::

Ni dolgo,kar sem prišel iz službe,zato šele sedaj odgovarjam.Bom probal seda še formatirat v ntsf format.Ne vem pa kako misliš kinca da podrem datotečni sistem.Ne bi rad kaj takega naredil,da bi dobil slabe sektorje.
Lp Marjan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 1marjan ()

1marjan ::

Sem probal na vse načine sformatirati NTSF,FAT 32,DELETE in ni nič pomagalo,da bi ps3 formatiral vstavljen HDD.Po večkratnih polnih formatiranjih,sem uporabil program Partition Table Doctor 3.5 in obnovil particije,kjer sem dobil 2 linux particije,SAVE,ponovni zagon.Ponovno sem zagnal Partition Table Doctor 3.5 kjer sem potrdil,da popravi neke težave,SAVE,ponovni zagon.Potem pa samo še v ps3,kjer je začel veselo formatirati,nadgrajevati na 3.41 in končno Dashboard.Upam,da bojo te moje iskušnje,še komu pomagale,obenem pa se zahvaljujem tudi popster in kinca za nesebično pomoč.
Hvala!
Lp Marjan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Format usb ključka

Oddelek: Pomoč in nasveti
253936 (1845) Skylord
»

PS3 težava

Oddelek: Konzole
468142 (6019) St235
»

PS3 kopiranje na disk

Oddelek: Konzole
71651 (1458) Bananovec
»

PS3 še vedno zlomljiv

Oddelek: Novice / Konzole
103268 (2379) 49106
»

Nekaj vprasanj za PS3

Oddelek: Konzole
162199 (1427) Bananovec

Več podobnih tem