» »

Pomoč pri povezavi dveh rutarjev Linksys WRT160NL in WRT54GL

Pomoč pri povezavi dveh rutarjev Linksys WRT160NL in WRT54GL

gpetrov ::

Pozdravljeni,

zanima me, če mi lahko kdo pomaga kako bi nastavil, da bi en rutar uporabljal kot switch kjer bi imel priklopljen preko kabla en računalnik in mrežni tiskalnik je to možno?

uporabljam:
internet siol
rutar linksys wrt160nl, strojna oprema DD-WRT v24-sp2 (04/23/10) std build 14311
rutar linksys wrt54gl, strojna oprema DD-WRT v24-sp2 (10/10/09) std build 13064

wrt160nl je kot glavni rutar (nahaja se v prven nadstropju), povezal bi rutar wrt54gl (nahaja se v pritličju) brezžično z wrt160nl, kjer bi uporabljal wrt54gl kot switch imel bi priklopljen preko kabla en računalnik in mrežni tisklanik.

Hvala za pomoč
sonce luna mars

rapvirus ::

jst sem nekaj podobnega naredil. vendar sem imel dva wrt54gl na katerih je bil tomato firmware. potem pa sem jih spravil v WDS. predvidevam da se da tudi z dd-wrt narediti nekaj podobnega

gpetrov ::

se da ja. Sem poskusil tudi preko wds-ja najdeta se samo je signal minimalen pri drugem rutarju pri glavnem pa je signal v redu. Bom še malo pobrskal po forumih da preverim, ce mi bo ratal. Hvala za odgovor.
sonce luna mars

rapvirus ::

na strani od tomato-ta maš drugač prov nek tutorial za wds

gpetrov ::

evo končno mi je ratal po tutorialu na tej strani: http://www.wi-fiplanet.com/tutorials/ar...
WDS deluje super

rapvirus hvala za pomoč
lp
Georgi
sonce luna mars

cordoba ::

Doma imam oba enaka rutarja kot avtor. Rad bi ju povezal skupaj, ker imam zdaj loceno.
Ali je možno to plus, da je na obeh wireless? To pa bi naredil zato, ker zivim v dveh stanovanjih in se racunalniki ne vidijo med sabo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys WRT160NL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7221798 (8766) betko007
»

DD-WRT konfiguracija omrežja

Oddelek: Pomoč in nasveti
151519 (1283) Hayabusa
»

Linksys WRT160NL izkušnje

Oddelek: Strojna oprema
398711 (2907) fxman11
»

Dva Linksys WRT 54GL routerja

Oddelek: Omrežja in internet
142108 (1821) floyd1
»

Linksys wrt54gl in bridge

Oddelek: Omrežja in internet
217288 (6416) BlaY0

Več podobnih tem