» »

samsung b7330 omnia pro problemi

samsung b7330 omnia pro problemi

misel_89 ::

Zdravo!

Imam zgoraj omenjeni telefon in imam vprašnje za poznavalce oz. uporabnike le tega telefona.

Imam probleme z wlan-om, zadeva se nikakor noče povezat(vedno piše povezujem).Imam tudi probleme z signalom saj živim ob meji z austrijo in mi dosti krat zmanjka omrežja(mobitel) in mi samodejno preklopi na tuje, čeprav imam nastavljeno na ročno izbiranje.

Vse kaj sem delal na telefonu je da sem naknadno namestil slovenski jezik. Probal sem z hard resetom in stvar nepomaga.

Zdaj pa nevem kaj naj naredim, nesem na servis?

misel_89 ::

Ugotovil sem da se lahko na wlan povežem če imam na routerju izklopljeno enkripcijo. Seveda mi to nič ne pomaga saj povsod kjer ga bi potreboval je nujno potrebna enkripcija.

koro13 ::

hM.. Jaz imam tudi velike probleme z tem telefonom, mi lahko pomagaš glede navigacije?

Fairplay ::

Meni deluje wlan pa imam vklopljeno enkripcijo.

Imam pa drug problem. Odkar se je prestavila ura na v zimski čas mi mobitel vsak dan prestavlja uro, neodvisno od tega če je "auto update" za uro vklopljen ali ne.

Ima kdo kakšno rešitev?

misel_89 ::

Fairplay je izjavil:

Meni deluje wlan pa imam vklopljeno enkripcijo.

Imam pa drug problem. Odkar se je prestavila ura na v zimski čas mi mobitel vsak dan prestavlja uro, neodvisno od tega če je "auto update" za uro vklopljen ali ne.

Ima kdo kakšno rešitev?

Probaj hard reset. Ko ga vklopiš držiš gumb 5 in tipko za vklop.

Je sploh možno nest telefon nazaj na mobitel in rečt da ni to to kaj ponujajo? Mislim malo preveč mi je to da mi iz ročno nastavljenega omrežja sam preklopi na samodejno. (živim v bližini Austrije in si potem nabijam po nepotrebnem račun). Tudi kaj se wlan-a tiče (tudi ko sem povezan brez enkripcije mi po določenem času neuporabe sam prekine povezavo).

Fairplay ::

Ta hard reset je povrnitev tovarniških nastavitev?
ko neseš naz
V prvih 14 dneh ga nazaj (vsaj naj bi ga lahko), kar je pa več pa ne moreš

misel_89 ::

heh potem sem že tak prepozen, dober mesec ga imam.

koro13 ::

Kaj pa soft reset?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netočnost digitalne ure (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
657762 (5848) Andy9
»

Android podatki

Oddelek: Pomoč in nasveti
71257 (1138) SonyMHC
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4041358735 (99391) WaterBoy
»

Zaščita podatkov na android mobitelu za primer kraje aparata

Oddelek: Mobilne tehnologije
6998 (936) mailer
»

Dlancnik Fujitsu-Siemens Pocket Loox 610 BT/WLAN -osebno mnenje

Oddelek: Strojna oprema
251955 (1213) Politik

Več podobnih tem