» »

Koliko časa traja transakcija pologa?

Koliko časa traja transakcija pologa?

DeeCoy ::

Lp!
Danes dopoldne sem dobil Viso Electron pri Abanki. Hotel sem povezati na paypal, a ni šlo, napisalo je:
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Takoj sem poklical na banko, in rekli so, da je to zato, ker nimam sredstev na računu. Položil sem 10 eur, in še vedno ni šlo. še enkrat sem klical in rekli so naj poskusim pozneje. Sedaj me pa zanima, v koliko časa se prikaže denar na računu, da lahko uporabljam paypal. Se mi pa s tem zelo mudi, zato taka nuja ;)

Lep dan še naprej
  • spremenil: DeeCoy ()

St235 ::

Ponavadi banke zajemajo tranzakcije 3x na dan. Ne vem točnih ur ampak zadnja je okol 15h. Tako, da če ne bo nakazilo vidno do 16h potem bo jutri. Drugače pa je pri nakazilih znotraj banke. Pri NLB naprimer so nakazila med računi znotraj banke takojšnja.

DeeCoy ::

ja.. sej to je problem, ker sem položil na pošti :S upajmo da bo do štirih

KoMar- ::

Jah, moral bi na svoji banki... to bo zelo verjetno šele jutri.

bukev ::

če si hotel prvič s to kartico na paypal, potem od tebe pričakujejo sprostitveno kodo (4 številke)
Tvoj račun je paypal obremenil za 1,5EUR (se mi zdi), ob tem so navedli tudi to kodo. koda se običajno potem vidi na izpisih tvoje banke, lahko pa tudi ne. verjetno boš moral poklicati v banko na oddelek za kartično poslovanje - mislim da ti bodo znali pomagati - povedati kodo.
takole so meni napisali!
How do I get Verified and lift my sending limit?

1. Log in to your PayPal account at www.paypal.com and click Get Verified at the top of the page.
2. Follow the instructions to link your card to your PayPal account. We’ll charge €1.50 EUR to your card to make sure it’s yours. This charge creates a unique 4-digit code that will show up on your card statement within a few days.
3. In 2-3 days, log in to your PayPal account and enter the 4-digit “PAYPAL” code.
Lift Limit

Thanks,
PayPal

lp
Bukev

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bukev ()

DeeCoy ::

hehe, evo, dela.. ob petih je bil očitno tazadn update ;) Ampak itak morn ju3 tja, da dobim confirmation number :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107027 (34074) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311288 (10005) Oktan
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329235 (7086) refosk
»

SKB identifikacijska številka?

Oddelek: Loža
3214396 (11966) Guzzy
»

paypal zavraca kartico, kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181682 (1375) Djz3l3

Več podobnih tem