» »

kje kupiti win. home server FPP

kje kupiti win. home server FPP

jishiri ::

Zdravo.

zanimalo bi me, če kdo od vas ve za katero spletno stran, ki prodaja Windows home server (FPP) "v" ali "iz" slovenije, ker namreč nisem nikjer zasledil te vrste različice, v večini so vse le z DSP...


hvala za pomoč in odgovore.

lp, JM
  • spremenilo: jishiri ()

Duhec ::

Mislim, da je to MS politika, da je možno WHS dobiti samo kot OEM/DSP, torej skupaj z novim serverjem/računalnikom. Žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

urosh ::

je pa mogoče še malo za počakati - pride novi enkrat letos ven... Trial pa tudi dela nekaj časa ;)

Keyser Soze ::

Ja, pa brez DEja.

Če ne bodo prišli ven z eno pametno alternativo, potem WHS kar naenkrat izgubi skoraj celotno prednost za domačega uporabnika.

Trial so ti pa ravno tako kar na hitro skenslali. WHS se ponavadi nastavi in "pozabi". Pa se prijavim po novem letu gor in me skoraj kap, ko mi butne ven opozorilo, da se mi čez en dan izteče beta. Ja hvala lepa za prior notice ane. Se prijaviš v program, posreduješ podatke, vse lepo in prav, ampak niso niti toliko, da bi ti na mail poslali eno opozorilo, da bo beta iztekla.

Not gut. OK, sej so zdej dali ven en popravek, da podaljšaš trail obdobje. Samo tile fiaski se kar vrstijo.
OM, F, G!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP ukinja uporabo Windows Home Server (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
606987 (5814) BlueRunner
»

Sestavljane home serverja

Oddelek: Kaj kupiti
329884 (8720) Dami
»

Seagate naprodaj

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
83489 (2927) RuskiSnajper
»

Ogled celotne DVD zbirke iz naslonjača (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
668134 (6420) Spock83
»

Windows Home Server preizkušen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
536841 (5422) techfreak :)

Več podobnih tem