» »

Dota 2

Dota 2

Gogyto ::

Tudi meni gre vedno bolje... :)
Po začetnih treh porazih v training mode PvP imam sedaj 4 zmage. Špil je pa droga. Odkar sem dobil mail za DL, praktično ne špilam drugega. Hja, replay value je ogromen, saj je vsaka bitka zgodba zase... AI se pač ne more kosat z real human.. >:D

Tr0n ::

Yup, igra je crna luknja, so beware.

Drugace pa, prvih nekaj 10-20 iger je pametno igrat co-op z boti (5 igralcev vs. 5 botov). Cool za ucenje herotov, pa iteme in levele dobivas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Nesta ::

Kje lahko dobim ta spil? A je to samo multiplayer game ali tudi single player?

Mipe ::

Na Steamu. Lahko igraš s boti proti botom, mislim vsaj.

koyotee ::

single player ne obstaja. sploh bolje da ne začneš igrat ker boš folku pokvaru igro ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

arjan_t ::

imas practice with bots (ti + 4 boti vs 5 botov) in co-op bot (matchmakanih 5 vs 5 botov)

Mipe ::

V vseh primerih moraš biti online.

arjan_t ::

practice with bots lahko tudi offline (ze kaka 2 meseca)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arjan_t ()

Mipe ::

Aja? Sem mislil, da se vse dogaja na strežniku...

Tr0n ::

Mislim, da sedaj dela tudi offline mode v DotA 2, ce jo pozenes iz offline Steama. Pa LAN mode bi naj ze tudi imela. Ampak to je bolj za kake bot matche al pa privat LAN.

Tr0n ::

Jerry000 ::

super, učeri je bil LOL, dons pa DOTA 2 gledam:)

kr?en ::

Evo TI3 se je zarest zacel.

Navi vs. Orange prva tekma. Prvo igro je zmagal Orange.

http://www.twitch.tv/dota2ti

PacificBlue ::

Ni časa, je pa dobra igra, kompleksna zelo. Imam 8 zmag, koliko sem igral, pa se mi zdi da z Radianti je lažje igrat.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

kr?en ::

Evo Navi so namahali Orange.

Puck + Lifestealer kombo je morilski.

tt2 ::

Tr0n je izjavil:

In, pripravljeni na najvecji esports dogodek leta? :) Wild Card match je ze danes ob 22. uri!

hehe, ma težko verjamem, da je večje od LOL-a. :D

XsenO ::

Glede na Prize pool je
1 + 1 = 1

kr?en ::

Spizdite s tisto otrocjo igro, ki je LoL, v lastno temo.

Po videnem vceraj je tole tekmovanje na veliko boljsem nivoju kot LoL tekmovanja. Se Gaben se je pokazal (HL3 confirmed!). Pa 1,4 milijona $$$ za zmagovalca. Pridi nazaj, ko boste v LoLu imeli take vsote.

#PRODUCTION VALUE

Guzzy ::

Kak to misliš? LoL je imel za world championship season 2 dva miljona $$$(čez celo sezono, lani) :|

EDIT: čez celo sezono je mel 5 mil, za world championship pa 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

m0f0x ::

kr?en je izjavil:

Spizdite s tisto otrocjo igro, ki je LoL, v lastno temo.


V lol ti bi rekli "rage kid" :D

celada ::

V doti pa rus.

kr?en ::

m0f0x je izjavil:

kr?en je izjavil:

Spizdite s tisto otrocjo igro, ki je LoL, v lastno temo.


V lol ti bi rekli "rage kid" :D

Jaz sploh ne rageam.

Itak boste zdaj uleteli LoL kiddyji s Halfdeadom kot generalom in zaceli jamrat kako LoL poowna Doto2 in potem sli kupi Udyr legendary skin za 20+ eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kr?en ()

m0f0x ::

kr?en je izjavil:

m0f0x je izjavil:

kr?en je izjavil:

Spizdite s tisto otrocjo igro, ki je LoL, v lastno temo.


V lol ti bi rekli "rage kid" :D

Jaz sploh ne rageam.

Itak boste zdaj uleteli LoL kiddyji s Halfdeadom kot generalom in zaceli jamrat kako LoL poowna Doto2 in potem sli kupi Udyr legendary skin za 20+ eur.


Ne skrbi. Lol igram več kot 2 leti ampak mi vedno bolj najeda. V bistvu poskušam nehat igrat. Dota 2 je boljša ampak težja, zato sem se vrnil pred časom nazaj na lol, ker se mi ni dalo jovo na novo učit vsega. Je pa Dota 2 vsekakor boljša :) Aja, pa v 2 letih sem porabil samo 10 EUR. Kaj ti pomaga Legendary skin, če si noob :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

guybrush ::

m0f0x je izjavil:

kr?en je izjavil:

m0f0x je izjavil:

kr?en je izjavil:

Spizdite s tisto otrocjo igro, ki je LoL, v lastno temo.


V lol ti bi rekli "rage kid" :D

Jaz sploh ne rageam.

Itak boste zdaj uleteli LoL kiddyji s Halfdeadom kot generalom in zaceli jamrat kako LoL poowna Doto2 in potem sli kupi Udyr legendary skin za 20+ eur.


Ne skrbi. Lol igram več kot 2 leti ampak mi vedno bolj najeda. V bistvu poskušam nehat igrat. Dota 2 je boljša ampak težja, zato sem se vrnil pred časom nazaj na lol, ker se mi ni dalo jovo na novo učit vsega. Je pa Dota 2 vsekakor boljša :) Aja, pa v 2 letih sem porabil samo 10 EUR. Kaj ti pomaga Legendary skin, če si noob :)


a niso te moba igrce teske koker je nasprotnik dober/slab?

XsenO ::

Moba = najbolj retardirano ime, ki so si lahko izmislili za dota clone.
Polovica modov za War3 so bile mobe, old school fpsji ala Quake in UT so mobe, skoraj vsa organiziran pvp v mmojih so mobe,....
1 + 1 = 1

kr?en ::

XsenO je izjavil:

Moba = najbolj retardirano ime, ki so si lahko izmislili za dota clone.
Polovica modov za War3 so bile mobe, old school fpsji ala Quake in UT so mobe, skoraj vsa organiziran pvp v mmojih so mobe,....

+1

DotA je DotA in ne neka glupa zvrst po imenu MOBA.

guybrush ::

nekok mors rect ne bom use dota clone našteval :)

kr?en ::

Evo, Alliance so pobral 1,4M $$$ nagrado (3:2 v zmagah).

Sem pa nazalost omagal in si nisem v zivo ogledal zadnje (in baje najbolj napete tekme od teh petih).

Svedi obvladajo, ni kaj :)

Tr0n ::

Vse tekme najdete na http://www.youtube.com/user/dota2/videos

Jaz se moram vse pogledat, ker nisem bil doma. So many games! 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

celada ::

Vse replaye s komentatorji lahko potegneš dol v clientu. Res izvrstno narejeno.

Ciklamen ::

TI3 je bil res nekaj zelo posebnega, sem gledal event dokler sem lahko live, ko pa ni več šlo pa sem pogledal videe (cel Grand Finals). Dota2 kot igra mi je všeč, vendar ima zelo zelo velik learning curve. Dosti težje jo je osvojiti kot LoL. Zato bo LoL ostal na vrhu MOBA iger še kar lep čas, pa bi privoščil Doti da dobi igralce.

Glede samega eventa pa same pohvale organizatorjem. Vrhunsko, ni kaj dodati. Sploh to s speakerjem, ki napoveduje kdo igra proti komu. Pa tudi da ne omenjam clienta od Dote, ki je blazno dober napram LoLu (vse tournamente si lahko ogledaš preko clienta, pri LoLu pa si primoran gledat samo streame).

Pa to vse prihaja od nekoga, ki igra LoL dosti bolj od Dote (glavni razlog za to je, da mi Dota2 ne dela dobro na laptopu, LoL pa brez problemov melje)
- End of the Post ->

kr?en ::

Vse replaye imate tudi na http://www.twitch.tv/dota2ti, ce vam PC ne more laufat dote.

Tr0n ::

Ja, Valve je tekmovanje porihtal v nulo. Ne samo organizacija in prezentacija, tudi logistika, nastanitev za igralce, prizorisce, produkcija, tehnicna dodelanost etc. Bi si celo upal trditi, da je slo za najbolje organiziran esports dogodek dosedaj.


GG Valve, keep it up. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Roadkill ::

Je blo res super spremljat.
Edino zaključna slovesnost je manjkala. Kak nagovor Gabena, kakšne nagrade za MVP, max GPM, max killov, max wardov ipd bi ble tud kul.
Ü

mirancar ::

jup, Gabe bi jim moral izročit trofejo

Jerry000 ::

kr?en je izjavil:

Spizdite s tisto otrocjo igro, ki je LoL, v lastno temo.

Po videnem vceraj je tole tekmovanje na veliko boljsem nivoju kot LoL tekmovanja. Se Gaben se je pokazal (HL3 confirmed!). Pa 1,4 milijona $$$ za zmagovalca. Pridi nazaj, ko boste v LoLu imeli take vsote.

#PRODUCTION VALUE


We have a badass here k igra igro dota2...waaaaaau. 15 letniki te bodo radi imeli k doto igras namesto LOL. A ni useen? Itq je sam igra lol, nekateri akcije nekateri rpg, nekateri bol izi nekateri zakomplicirane....

Tr0n je izjavil:

Ja, Valve je tekmovanje porihtal v nulo. Ne samo organizacija in prezentacija, tudi logistika, nastanitev za igralce, prizorisce, produkcija, tehnicna dodelanost etc. Bi si celo upal trditi, da je slo za najbolje organiziran esports dogodek dosedaj.


GG Valve, keep it up. :)


Ja, mi je zal da sem zamudil, ampak ni bilo casa. Bi si pa rad ogledal se doto kako poteka vse. Po slikah sodece je top zrihtano, res na nivoju:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

NightHawk ::

A rabim ključ da igram to igro kajne? Ker ravno sedaj dolvlečem.

Če ima kdo ključ odveč.....PM me please :)

Tr0n ::

Ne, ne rabis kljuca.

faction ::

Ce kdo igra naj me doda na Steam Basu Slo pa še ce rabi kdo team speak 3 dota 2 slovenia server dobrodošli: 213.172.237.80:9987

Jerry000 ::

kr?en je izjavil:

XsenO je izjavil:

Moba = najbolj retardirano ime, ki so si lahko izmislili za dota clone.
Polovica modov za War3 so bile mobe, old school fpsji ala Quake in UT so mobe, skoraj vsa organiziran pvp v mmojih so mobe,....

+1

DotA je DotA in ne neka glupa zvrst po imenu MOBA.


Vem da je staro ampak...dota2 je zvrst moba...sorry

Tr0n ::

Ce smo natancni, je DotA ARTS (Action RTS). :)

Jerry000 ::

Ubistvu ja in ne. Moba še najbolj opiše Dota2. LOL, HoN,...Multiplayer online battle arena...točn to kar je:), je tudi nekako action real time strategy, če malo razmislimo :)

Tr0n ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Free to Play dokumentarec.

Tr0n ::

Priprave na TI4 so ze v polnem teku.

http://www.dota2.com/international/anno...

Danes se pricnejo kvalifikacije, ki bodo trajale vse do 27. maja.

http://www.joindota.com/en/news/18055-t...

Letos bo, kot kaze, spet nov rekord v visini nagradnega sklada, ki je trenutno $3,610,403 in se raste. :)

http://www.dota2.com/international/comp...

Roadkill ::

http://dota2.cyborgmatt.com/prizetracke...

Največ o nagradnem skladu pove zadnji graf, kjer ga primerja z lanskim. :)

Ne pozabite, samo ena četrtina gre v nagradni sklar, kar pomeni, da je bilo kupljenih 4× več compendiumov.


"It prints money."
Ü

Tr0n ::

4 millionz!

Tale GDStudio stream me pa na Big Brother reality TV spominja. :)

http://www.twitch.tv/thegdstudio

5 millions.

8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Bergyb ::

Sem gledal streame, imajo pri BeyondTheSummit fansy statistike med igro in pri izbiri herojev, so glede tega dost naprednejši od JoinDota.
Največ je pa seveda, da sta prava dva pred mikrofoni, trenutno sta SUNSfan in Synderen skupaj fajna za poslušat.

Tr0n ::

7 millions!

http://www.dota2.com/international/comp...

Kvalifikacije so koncane. Rezultati @ http://www.dota2.com/international/anno...

8 million!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

se da blokirat spletnega trgovca od tolčenja kartice?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81747 (1160) Riff
»

Heroes of the storm (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11519420 (11490) ahac
»

Izšla Dota 2

Oddelek: Novice / Igre
3912303 (9945) Tr0n
»

Dota

Oddelek: Igre
122415 (1805) koyotee

Več podobnih tem