» »

Simobil vrača udarec

Simobil vrača udarec

trnvpeti ::

Simobil vrnil udarec Mobitelu, in občutno podražil storitve.
Kot so napisali, ne delajo razlik.

Ramon dekers ::

vir

Jebac18 ::

na zurnalu maš imas pa tudi ze na njihovi strani

Ramon dekers ::

Obstoječi naročniki lahko prej omenjene pakete obdržijo pod istimi pogoji, kot so jih imeli do zdaj.

neres ::

Hardstyle ::

Pa sej maš že na simobilovi strani objavljeno.

Je pa nekaj, orto paket se ne spremeni.

Mare3 ::

Obstoječi naročniki potem nimamo kaj skrbet...

trnvpeti ::

dokler ne bos zamenjal paketa

je pa obcutek, kot, da sta simobil in mobitel v dogovoru

Ramon dekers ::

trnvpeti je izjavil:

dokler ne bos zamenjal paketa

je pa obcutek, kot, da sta simobil in mobitel v dogovoru


ja mobitelu se res super zdi da jim krade naročnike!

trnvpeti ::

zdaj bojo pa nazaj sli

lep dogovor, razmerje ostaja isto
cene so pa visje

Ramon dekers ::

trnvpeti je izjavil:

zdaj bojo pa nazaj sli

lep dogovor, razmerje ostaja isto
cene so pa visje



zakaj? jaz sem sklenil pogodbo ena zame (do konca življenja) 1000 min v simobilovo omrežje za 6€ na mesecv?in drugi paket orto u nulo z 1000 minutami na simobil in 200 na mobitel za 15 €! plačam dva paketa skuapj 21 € zakaj bi kdorkoli hotel sploh nazaj na mobitel.

blaz87 ::

No sicer nevem kaj gledate, ampak so paketi SX, S, L, M pa nevem ka še vse občutno bolj ugodni kot pa do zdaj ZAME paketi. Pa še subvencije na telefone so boljše.

Sploh nevem kaj je slabše? Ena zame je prej imel 1001 simobila za 12. s zame ima zdaj 100 minut vseh omrežij in neomejeno simobila za 16.
Pa saj to je ugodnejše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blaz87 ()

ivanuscha ::

No samo zdej so dali neomejeno št. minut v Simobilovem omrežju. Je pa res, da je blo že tistih 1000 min. več kot preveč.

@blaz87

Samo zdej moraš računat eventuelno še +sms paket in podatkovni paket.

blaz87 ::

Pa vseeno se bolj splača. Razen petZame in zdaj ta največji ko je, ta se pa res ne splača. Ampak ostali so ugodnejši.
Se je potrebno zavedati, da večina tistih ki so nad 31 ne piše toliko smsov in koristi bolj tuja omrežja.
No vsaj iz mojega vidika to sploh ni podražanje. Plus tega vsi ki imajo stare pakete jih lahko tudi obdržijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blaz87 ()

poweroff ::

Kapitalizem po slovensko - namesto, da bi konkurenca nižala cene, jih viša. :D
sudo poweroff

Zurbum ::

Končno so poenotili cene mobilnih in stacionarnih omrežij.

Adrijan0 ::

A če pa nekdo postane nov uporabnik ne mora več izbrati opcije 201 minuta za 5eur? Še dobro da imam to naročnino sklenjeno že ene par let ;((

Jebac18 ::

simobil je še vedno bolsi če iz iz lj sicr sm pr mobitelu zdle se 6 mescou narocnine đabest ampak bom pomoje prešaltou

Hardstyle ::

Kak je sedaj s tem da se za stare naročnike ni nič spremenilo? Zakaj potem plačujem 19EUR za orto u nulo +201 (10EUR+5EUR) ???

Zgodovina sprememb…

LuGi ::

Reklamiraj račun

Hardstyle ::

To itak da bom, že jutri. Pač me je zanimalo če je kdo še to opazil oz. da ga ne bodo nagnili.

zee ::

Moj racun je ze skozi tako visok...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Hardstyle ::

Kako misliš "že skozi" ? Jaz sem še prej mel normalni račun pa tudi sedaj mi še vedno piše da imam orto u nulo 10EUR ter opcijo 201 5EUR.

zee ::

Orto u nulo + Opcija 201 imam ze dobro leto in pol.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Hardstyle ::

??
evo moj starejši račun

djordjevic ::

Tu so se ti po mojem zmotili pri opciji mobilni.
No grave is deep enough to keep us in chains.

moxon ::

pri meni je enako, tudi 1x visja opcija Mobilni in so mi dejali da je vse OK zaradi tega ker so priracunali zraven se sorazmerni delez prejsnjega meseca.... še vedno ne razumem ampak niso se pustili prepricati, tozit se pa ne mislim za 2EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moxon ()

djordjevic ::

Meni so naredili enako z internetom. Sem že mislil, da so se ušteli, pa so mi upalili isto razlago.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Tilen ::

Kartelno dogovarjanje. Kje je zdaj Matoz?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Hardstyle ::

moxon je izjavil:

pri meni je enako, tudi 1x visja opcija Mobilni in so mi dejali da je vse OK zaradi tega ker so priracunali zraven se sorazmerni delez prejsnjega meseca.... še vedno ne razumem ampak niso se pustili prepricati, tozit se pa ne mislim za 2EUR


Kaj bi pa naj to pomenilo?

ivanuscha ::

Kakšen sorazmerni delež, cena je ista ostala za Orto u nulo, tako da ne vem kaj ti ga serjejo?!

JaVonTech ::

Banda, pa ravno ko sem hotel iti na Orto v nulo. :/

Mitja358 ::

Jaz sem lih včeraj vklopil Opcijo 201 in mi je tam povedal, da je cena 5EUR. Če bo več, se bom pritožil!

JerryP ::

Na simobilu imajo več obračunskih obdobij in glede tega je odvisno kolikšno naročnino imaš na prvem računu za plačat. Npr. če prideš spremenit paket ali pa vklopiti opcijo 201 par dni po tvojem obračunskem obdobju, boš imel na naslednjem izdanem računu skoraj dve polni naročnini. To pa zato ker se plača tekoč mesec, ter naročnino za mesec vnaprej.

Pri menjavi paket je tako da dobiš potem dobropis za stari paket, ki si ga že plačal vnaprej.

Se pravi najbolj idealno bi bilo te zadeve urejati pred zaključkom obračunskega obdobja, ki pa je pri vsakem različno. (odvisno kdaj si sklepal razmerje)

Cena za orto u nulo pa je še vedno 10EUR, ter 5EUR za opcijo 201!

St235 ::

Do takih anomalij pride samo pri spremembah paketov/opcij, ker morajo ponavadi še kaj za nazaj zaračunat. Moja naročnina za september je 10EUR, ki jih plačam. potem se pa sredimeseca odločim za opcijo mobilni po 5EUR. Oktobra bo račun 10+5+4(razlika za september).

ČE pa nisi nič spreminjal, je prišlo do napke. podaj reklamacijo in je to to.

bosmla ::

Pa se moj...
Na eni stevilki sem imel star paket "Pomlad" narocnina 5,5 klici v istem omrezju 0,04EUR pa so lepo sporocili da bodo paket UKINILI - briga njih. Ponudijo mi (oz napisejo, da bodo avtomatsko prestavili) paket za katerega bi placeval povprecno vsaj 60% vec... v nobenem paketu pa mi ne morejo zagotoviti, da ne bi placeval vec kot dosedaj. Sedaj sem zacasno spremenil kar na Simpl_Si. BANDA

kokr vem ::

Hardstyle je izjavil:

Kak je sedaj s tem da se za stare naročnike ni nič spremenilo? Zakaj potem plačujem 19EUR za orto u nulo +201 (10EUR+5EUR) ???



poglej si gun del računa kjer ti piše od katerega dneva dalje imaš zaračunano opcijo 201, lahko da si jo vklopil sredi meseca in je zato večja naročnina...

bosmla je izjavil:

Pa se moj...
Na eni stevilki sem imel star paket "Pomlad" narocnina 5,5 klici v istem omrezju 0,04EUR pa so lepo sporocili da bodo paket UKINILI - briga njih. Ponudijo mi (oz napisejo, da bodo avtomatsko prestavili) paket za katerega bi placeval povprecno vsaj 60% vec... v nobenem paketu pa mi ne morejo zagotoviti, da ne bi placeval vec kot dosedaj. Sedaj sem zacasno spremenil kar na Simpl_Si. BANDA

sej simpl si. je bolj ugodno kot pa pomlad...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kokr vem ()

St235 ::

Pomlad? kolk je to staro, 5-6 let? me zanima če kateri drugi ponudnik omogoča uporabo računov izpred petih let.

bosmla ::

Je se malo starejse se mi zdi... gre pa za to, da ti po pogodbi ne smejo zamenjat za slabse pogoje in Simpl_Si NI ugodnejsi (druge klice ima veliko drazje).

šernk ::

me zanima če kateri drugi ponudnik omogoča uporabo računov izpred petih let.


mobitelov itak paket?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

St235 ::

ROFL, a to je tisti paket, ki so ga pred kratkim podražil na dvojno ceno? Ja, res dober primer nespreminjanja pogojev.

Drugač pa nikjer v pogodbi ne piše, da ti jo ne morejo odpovedat ali spremenit. Zgolj pod kakšnimi pogoji se to lahko stori ina kakšne so tvoje možnosti v tem primeru (največkrat lahko enostransko brez kazni odstopiš od pogodbe).

šernk ::

@lakotnik29: če tisto leti name...rekel sem itak paket ne dzabest...

itak paket je naročnina 5,99EUR, in mislim da ga niso še ukinili, vsaj na ceniku je še. itak paket je ostal vsem, ki niso vključili dzabest paketa, na novo se ga pa ne da več sklenit.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

St235 ::

Moja napaka, sem prehitro sklepal. Samo kolk časa pa obstaja že ta itak paket (brez džabest)? To, da je še na ceniku ni garant, da ima še kdo to naročnino.

šernk ::

kdaj so ga uvedli ne vem, vendar osebno sem dobra 4 leta na itak paketu (sedaj na dzabest), tako da bi reku da so itak uvedli vsaj ene 7-8 let nazaj, če ga še kdo ima pa ne vem, ker sam sem bil med prvimi z dzabestom, je pa bilo rečeno da bo itak paket ostal za tiste ki ne želijo na dzabest preklopit.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Bones ::

Dober mesec nazaj so sestrični prekinili Itak paket (prvotni, ne đabest) zaradi dopolnjenih 30 let. Tako, da je ta paket za obstoječe uporabnike še aktiven. Prav tako je še aktiven NMT paket :)

RockyS ::

Ker se mi ta teden izide anex sem gledal če ima simobil kak primernejši paket zame (sedaj imam orto u nulo+201) pa vidim, da so lepo napihnili cene svojih storitev.

Orto u nulo (1000min/sms, 100MB prenos) + 201 (201 minut v tuja omrežja) = 15EUR/mesec
Če gledam pakete "zame"
M zame (neomejeni klici v simobil,201min tujih omrežji) + Mini Plus(100MB prenosa)+Sporočila1001(1001 sms) = 38EUR/mesec

Če se recimo odpovem prenosu podatkov, ker je povsod wifi, tam kjer ga ni se pač odpovem prenosu me še vseeno stane vse skupaj 30EUR

Tako da še vedno ostajam na Orto u nulo+201 brez dodatnega aneksa, raje vzamem rabljen telefon za tisto ceno 150-200EUR.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova simobil orto ponudba (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513083 (9062) ;-)
»

menjave mobilnih operaterjev

Oddelek: Mobilne tehnologije
254109 (3618) Lonsarg
»

Simobil vrača udarec(ali pa tud ne)

Oddelek: Mobilne tehnologije
92187 (1401) mailer
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22461053 (53180) nekikr
»

Orto u nulo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11011829 (8084) neres

Več podobnih tem