» »

Par vprašanj

Par vprašanj

CCD ::

Prebral sem članek o vezavi dveh napajalnikov (šele zdej!) pa mi nekej stvari ni jasnih. A lahko kdo pomaga:

1. Zakaj sploh konektat pine na 1. napajalniku? Jest sem si tole predstavlu takole:
Priključiš pač z žico 2. nap. na prvega. Povežeš pine na 2. napajalniku in ko bo matična vklopla 1. napajalnik bo ta dal štrom 2. in ta se bo avtomatično vključil (tuki mi ni jasna uporaba releja). Edino, s čimer si to razlagam je, da mora štrom povezat pine da se vključi, ampak potem pa piše, da pine samo z žičko povežemo.

Zdej mi pa res ni nič več jasno...

2. A se da v napajalniku ventilator obrnt, pa potem napajalnik tko montirat, de se z ventilatorjem stika z unimi luknjami za beeper in zrak vleče iz mašine čez reže, ven ga pa piha čez beeper luknje (k jih sevede povečamo).

Hvala, LP

Lith ::

tkole na 2. bi mel neki:
lahko vzames vent. iz napaj. in ga pac montiras na lukne pri beeperju, vkjlucis pa ga na tiste konektorje od diskov pa CD-ja (sam nism cist 100% al je 12V crna pa rdeca zica). Tud sam mam tako narejen, pa dela OK
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

TESKAn ::

Hm, na drugem napajalniku je TREBA povezat tista dva pina, če boš pa štrom prkluku nanju, bo pa drug napajalnik najbrž šu rakom žvižgat.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

matična ali grafična fuč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
517872 (6618) solatko
»

Servis računalnika

Oddelek: Strojna oprema
151385 (943) Hayabusa
»

asus maticna 8kv-x no working

Oddelek: Pomoč in nasveti
6520 (439) solatko
»

20pin ATX(1.0) na 24pin ATX(2.0) konektor...

Oddelek: Strojna oprema
281722 (1326) Good Guy
»

2x ATX: brez releja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192103 (1822) Azrael

Več podobnih tem