» »

kako pobrisati xp-je...??

kako pobrisati xp-je...??

usb2.0 ::

Mam problem, rad bi postavu na novo sistem, s tem, da bi kar poformatiral aktivno particijo na kateri imam poinstalirane xpje, vendar mi nikakor ne uspe...Verjetno bom rabu kako sistemsko disketo prov za xpje, ker ce dam sistemsko disketo za win98 mi naredi tisti navidezni disk, tako da sploh ne vidim "pravega diska" katerega hočem formatirati...Kakšna je rešitev?
Hvala za odgovor...

bastadu ::

Ko začneš inštalirati XPje, kjer izbiraš particijo namestitve, izbereš da naj formatira disk pred inštalacijo... Torej kar pojdi inštalirati XPje in potem v inštalacijskem programu formatiraj.

yabadak ::

v BIOSU naštimi da bootaš iz CD-ja.8-O
Formatiri...0:)
Pol pa sam slediš instalaciji:)
Poletje je toplo in zima je hladna

usb2.0 ::

ok, na enem compu mi je to uspelo, sedaj mislim pobrisati še 2 računalnik, pa mi to nikakor ne uspe...

Plošča ASUS A7V333 RAID, ko dam, da mi boota iz cdja, najprej vse lepo in prav, pritisnem F6, da mi poinštalira raid controler, dam notr disketo, zazna mi raid za XP, NT, WIN 98, izberem XP, nekaj časa še nalaga, potem me povpraša, kaj želim, REPIAIR, INSTALL (na novo), nato pa mi napiše, da diska ne najde, in da ne more nadaljevati, pa da lahko pritisnem F3 za exit....To je to...Kaj mi je storiti??
V biosu disk imam nstavljen kot SECONDARY MASTER, Primary master in secodary master pa sta DVD in CDRW...

Čist sm obupal...

chucki ::

ka mas fat32 al NTFS?
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Mercier ::

raid polje imaš kreirano?

Koci ::

mogoče imaš fat32 pa ti ga ne najde
Panta rei!!

chucki ::

ce mas ntfs ne mors nardit fdiska pa formatirat v dosu!
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Lucio ::

Paziti moraš na naslednjo stvar:
obstajajo dva različna driverja, pač odvisno od tega ali imaš raid polje kreirano ali ne.

Tako da bodi tudi na to pozoren, ker če mu ne daš pravilneh driverjev je logično da diska ne najde.

usb2.0 ::

NTFS mam...matična ASUS A7V333 RAID..

usb2.0 ::

Kako naj vem, ali imam kreirano ali, ne, mislim, da ga nimam, ker mam itaq sam 1 disk...

usb2.0 ::

Rešeno, problem je bil v napačnem driverju, z neta sem potegnu novega in zadeva je zaznala disk...Hvala vseeno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje-Težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
241778 (1197) luksorzi
»

Problem z MS Office 2003

Oddelek: Pomoč in nasveti
51072 (977) Duhec
»

instalacija xpjev na 250gb disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
402350 (1713) PIII850
»

win xp bootanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
181192 (1031) usb2.0
»

DISK NE GRE NOTER

Oddelek: Pomoč in nasveti
261184 (915) TheHijacker

Več podobnih tem