» »

Pop PLUS

Pop PLUS

«
1
2

forplan ::

Pozdravljeni!

Pravkar sem hotel pogledati neko oddajo na 24.com pa me pred predvajanjem preseneti obrazec za prijavo oziroma nakup dostopa.

Je pri vas isto?

Je to samo zaradi Big brother-ja in potem nebo več?

Kajti 5€ za 30-dni se mi zdi mnogo pretirano!

lp
da se strinjam

Samuel ::

do preklica.. torej bo to očitno tudi po BBju.

Nextor ::

Pr_sice so vse skup so zapakirali v neki pop plus in zdaj hočejo 5EUR ;(( Še malo pa bom vsem začel dodajat v hosts...

127.0.0.1 ns1.pop-tv.si
127.0.0.1 ns2.pop-tv.si

Tody ::

Ne, sej so rekl da bodo jeseni zaprli dostop in začel računat :) To je to... Glede na kvaliteto prispevkov pa pač naj se sam odloči a bo plačal :D

marnit ::

Mnja kr neki. Mogoče ve kako bi se dal to zaobiti in vseeno gledati zastonj? Ker 5evr za njihovo kvaliteto je preveč. Mogoče pet centov...

hamax ::

Mogoče ve kako bi se dal to zaobiti in vseeno gledati zastonj? Ker 5evr za njihovo kvaliteto je preveč.

A program je dovolj kvaliteten, da bi ga gledal, ampak premalo, da bi ga placal?

jRk0 ::

do 11.11. je na t-2 zastonj ;)
You fuck up once, you loose two teeth.

Wrop ::

Ko bi vsaj informativne oddaje bile zastonj (24 ur, Preverjeno...). Denarja ne mislim dajat, tudi če samo 1 cent. Bo treba malo stisnit zobe, pa gledat dnevnik.

šernk ::

pač jih ne bomo gledal... a prenose lige prvakov bodo tud dal pod to?

upam da jih čim manj plača...5EUR na mesec? pa kaj so noooooooriiiiiiiiiiiiii?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

marnit ::

hamax je izjavil:

Mogoče ve kako bi se dal to zaobiti in vseeno gledati zastonj? Ker 5evr za njihovo kvaliteto je preveč.

A program je dovolj kvaliteten, da bi ga gledal, ampak premalo, da bi ga placal?


Točno tako. Lahko se mu z lahkoto odpovem, če pa bi obstajala ta opcija, se je ne bi branil.

technolog ::

Ja, mene je včeraj zaradi tega zagrabilo v križu, ko sem hotel pogledat preverjeno. Bo imel pa naš partis več prometa po novem.

kmetek ::

čakajte malo na t2 bo po 11.11 plačljivo 24ur, preverjeno itd?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

mtosev ::

jih ocitno ne bom gledal.bilo je fajn ko je bilo free ampak zdaj za 5eur pa ne hvala
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

kihc ::

Kolikor sem jaz razumel v enih SiOLovih novicah, naj bi Kanal A in Pop ostala nespremenjena, Pop PLUS bo pa proti plačilu omogočal 24/7 spremljanj BB in neke vrste VoD. Kaj točno bodo ponujal pa nevem ...
x

jRk0 ::

POP PLUS (ki je 5 eur na mesec), je do 11.11. zastonj, ce narocis... Kaj tu ni jasno? ostalo ma pa itak pro-plus d.o.o. cez - glede programa na POP PLUS kanalih...
You fuck up once, you loose two teeth.

trnvpeti ::

kr naenkrat ni vec 11.11 ampak je 03.11
kr naenkrat se bo to spet (lahko) spremenilo

IceBoX ::

Kaj potem bo recimo Preverjeno ostalo na programu Pop in bo zastonj še naprej ali bodo preselili na Pop Plus? Resnično upam da bo čim manj ljudi jim kupilo ;((

Fizikalko ::

Sej se hecajo, tole bo gladko propadel projekt.

OrkAA ::

Najbolj bizarno je, da je treba tudi na kupljenem dostopu še kar gledat reklame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrkAA ()

Gandalfar ::

RTV je v tej temi offtopic.

techfreak :) ::

Imam občutek, da ne vedo, kaj želijo. Najprej so zastonj ponudili ogled NMK, TV Dober Dan, ..., potem so jih ponujali za nekje 15EUR, potem ko je prišel poptv.si je bilo ponovno zastonj na voljo, zdaj pa je za te (in še vse ostalo) spet potrebno plačati.

Gandalfar ::

sej je kul. eksperimentirajo

Kurzweil ::

Informiranje, objektivnost in nivo programa je takšen, da ga nisem gledal niti ko je bil zastonj!

Pyr0Beast ::

Očitno hočejo ponovno usposobiti svoj tržni model BB. Tam okoli 2k se je v nemčiji fural preko spleta in gladko propadel.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Isotropic ::

kaj to mislis BB? big brother?
sicer pa naj bi bili na pop + oddaje 24ur (za nazaj), bb verjetno, preverjeno za nazaj (ne vem koliko), filmi on demand (tu ima pop ogromno zalogo, samo ne vem pa, koliko bo v realnosti)

Alexius Heristalski ::

Ja, ogromno zalogo ameriške b in c produkcije. Fuj.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

BigWhale ::

Pop TV ima kar precejsnjo zalogo komercialno uspesne Hollywood produkcije. 5 EUR za spremljanje programa se vam zdi prevec?

Se strinjam, da bi v bistvu morali odstraniti reklame iz feedov potem ampak, 5 EUR na mesec je prav pateticno malo, ce gledas njihov program vsaj 10 minut na dan.

Zanimiva slovenska mentaliteta. "Vse mora bit zastonj!"

:)

Bjutiful!

Mentalist ::

Če bi bilo 5EUR na leto, bi še mogoče šlo....
Lool.

zee ::

5 EUR/mesec, all-you-can-watch + povsem brez reklam
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Tody ::

Hmm ne gre se za to da bi bilo 5 EUR preveč ampak rade volje se bom odpovedal POPTV če ga bo T-2 vtaknil v paket in rekel zdej moreš pa še dodatno plačat 5 EUR za njega. Lej bomo pač gledal toliko več Discovery-a. V končni fazi pa bomo tudi ukinil celo TV tako kot jo poznamo in se bomo počasi prešaltal na on deamnd oddaje. Tako se boš usedel pred tv izbral oddajo in jo pogledal, ter na koncu meseca plačal toliko kolikor si pogledal.

šernk ::

Se strinjam, da bi v bistvu morali odstraniti reklame iz feedov potem ampak, 5 EUR na mesec je prav pateticno malo, ce gledas njihov program vsaj 10 minut na dan.


če mi ukineš RTV prispevek, prav z veseljem plačam teh 5EUR/mesec, v končni fazi sem itak gledal le prenos španskega prvenstva in lige prvakov....vendar ni vredno 5EUR/mesec, ker dobim isti prenos zastonj :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Bananovec ::

BigWhale je izjavil:

Pop TV ima kar precejsnjo zalogo komercialno uspesne Hollywood produkcije

No, opiši mi to precejšnjo zalogo. Do sedaj smo gledali samo filme Ž klase. Če pa bi jim po kakem naključju uspelo predvajati tvoje ti. komercialno uspesne Hoolywood produkcije, ki niso stare >20let in brez reklam in celo s spodobnimi podnapisi, sem jim pa pripravljen dati celo celih 10€.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

IceBoX ::

Pa te filme, ki jih zdaj predvajajo, so jih predvajali že pred več kot 10 letimi...skoraj vsak film ki je na pop, sem ga že videl

Tody ::

evo za štos T-2 ma v video teki več kot 2000 produktov, povejte kolikokrat ste kaj pogledali? :) jest sem šel dvakrat gledat in mi ni nič pasalo vse je bilo staro kot zemlja in za nekaj kar sem že vidu pa bi mogoče iz dolgčasa še enkrat nisem pripravljen dat 2 eur.

BigWhale ::

Bananovec je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Pop TV ima kar precejsnjo zalogo komercialno uspesne Hollywood produkcije

No, opiši mi to precejšnjo zalogo. Do sedaj smo gledali samo filme Ž klase. Če pa bi jim po kakem naključju uspelo predvajati tvoje ti. komercialno uspesne Hoolywood produkcije, ki niso stare >20let in brez reklam in celo s spodobnimi podnapisi, sem jim pa pripravljen dati celo celih 10€.


Torej, danes je na sporedu Sin City.

Meni se ne zdi Z klase, niti ni 20 let star. In prakticno vsak teden je tako.

Ampak ti bi verjetno rad gledal tanovega Harry Potterja se preden pride v kino. Mnja, shit happens.

opeter ::

ČE vam ni všeč, pač ne gledate. Ne vidim problema.

Je pa zanimivo, da nekateri dnevno porabijo teh 5 evrov za svojo kavico ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BigWhale ::

opeter je izjavil:

ČE vam ni všeč, pač ne gledate. Ne vidim problema.

Je pa zanimivo, da nekateri dnevno porabijo teh 5 evrov za svojo kavico ...


Ja, sam s kavo se lahko polijes, spijes jo lahko, salco lahko v roko primers... Kwa pa film? Nic ne mores! Pogledas ga. :>

Okapi ::

V resnici je problem v tem, da kave ne moreš preprosto ukrasti, film pa lahko. In dokler lahko nekaj preprosto ukradeš, je praktično vsaka cena, še tako nizka, previsoka.

O.

49106 ::

Ker tudi je previsoka. Gardaland sicer funkcionira, verjetno pa ne hodiš tja vsak dan.

Okapi ::

Ker tudi je previsoka.
Vse stvari, ki jih sam ne delaš, oziroma od njihove proizvodnje ne živiš, se ti zdijo predrage (kruh, pir, avto, glasba, telefon, stanovanje ...). Kot po čudežu se ti nobena stvar, ki jo sam delaš, ne zdi predraga, ampak kvečjemu prepoceni.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

49106 ::

Žal bolj cenim materijalne stvari, ki jih lahko neomejeno uporabljam(brez mesečne naročnine).

Okapi ::

A nekateri res mislite, da je čisto vsak z levo roko za lase privlečen izgovor dober;((

O.

nsorce ::

Kako je pa z Pop PLUS-om na SIOL TV? Jaz osebno imam naročen SIOL TV Mega pa za enkrat lahko gledam vse 3 programe Pop PLUS-a. Sedaj me zanima, če bo tudi tukaj postal plačljiv. ČE bo postal plačljiv, si bom takoj odjavil te programe.

IceBoX ::

Ne skrbi, bo kmalu plačljiv :D. To je zdaj promocijsko obdobje. Pa ne skrbi glede odjavljanja, te ne bodo avtomatsko prijavili na tiste programe, samo takrat ko preteče to obdobje, jih ne boš več videl

Pyr0Beast ::

BigWhale je izjavil:

Pop TV ima kar precejsnjo zalogo komercialno uspesne Hollywood produkcije. 5 EUR za spremljanje programa se vam zdi prevec?

Se strinjam, da bi v bistvu morali odstraniti reklame iz feedov potem ampak, 5 EUR na mesec je prav pateticno malo, ce gledas njihov program vsaj 10 minut na dan.

Zanimiva slovenska mentaliteta. "Vse mora bit zastonj!"

:)

Bjutiful!



Za 5EUR dobiš pri 'kablaših' ali kateremu drugemu ISPju Nat Geo in discovery kanale. Dosti bolj zanimivo od BB in podobnih traparij.

(Ja, mora bit zastonj.)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

fosil ::

Očitno jim gre res slabo. Danes se je v večernih poročilih njihov dopisnik iz Londona javljal kar po Skypu, vmes je pa zvok skoz neki prekinjal in trzal.
Tako je!

JayKay ::

// to pa zato ker ma virgin net in je tekom dneva že nekaj dl in mu omejujejo povezavo ob peak urah

Sc0ut ::

Ma ni šanse za pop plus... Ob BB mi gre kar na bruhanje, kako je zanič.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

technolog ::

Dejstvo je, da sem si rad pogledal kakšen preverjeno za nazaj... Sedaj pač ne bom mogel več. Očitno bomo morali potemtakem tudi te stvari sharat preko torret datotek.

Sej ne bo problem, nekdo bo plačal, potem pa nalagal na nek tracker.

Senitel ::

Kaj ima POPTV z državo? Če se ti zdi njihova produkcija vredna X EUR potem plačaj, če ne pa pač ne.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pop TV in Kanal A plačljiva? (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3594565391 (17687) BorutK-73
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440233 (33878) next3steps
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510341 (5631) Silck
»

Viktor za najboljšo spletno stran 2010 gre 24ur.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5116361 (12435) Tear_DR0P
»

TV Pika odhaja, prihaja POP BRIO

Oddelek: Loža
447817 (5319) Tarzan

Več podobnih tem