» »

router s sim kartico

router s sim kartico

Aeroplane ::

Zanima me, če kdo pozna kakšen brezžični router, v katerega vstaviš sim kartico za instant internet?
Torej ne takšen router, kamor vstaviš usb modem.
Hvala.

madmitch ::

Po moje je tole malo drago.

http://www.telos.si/sierra/HelixRT.htm
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

shinko ::

cisco 881g to podpira, priporočam če iščeš za manjše podjetje. v router se vstavi gsm/umts modem (z SIM kartico) na kerega se priključi antena. ob pravilni konfirugraciji samodejno preklopi na umts/gsm omrežje, ko odpove signal prek kabla.

madmitch ::

shinko je izjavil:

cisco 881g to podpira, priporočam če iščeš za manjše podjetje. v router se vstavi gsm/umts modem (z SIM kartico) na kerega se priključi antena. ob pravilni konfirugraciji samodejno preklopi na umts/gsm omrežje, ko odpove signal prek kabla.


Ravno tega noče, teh je cel kup.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

All ::

x.sci ::

madmitch je izjavil:

shinko je izjavil:

cisco 881g to podpira, priporočam če iščeš za manjše podjetje. v router se vstavi gsm/umts modem (z SIM kartico) na kerega se priključi antena. ob pravilni konfirugraciji samodejno preklopi na umts/gsm omrežje, ko odpove signal prek kabla.


Ravno tega noče, teh je cel kup.

No, takih pa ni cel kup. Ce te moti vstavljanje, lahko narocis tega :)

Fora je, da sicer cisco prodaja modeme kot kartice za malo drazje ruterje in tam jih pac zmontiras noter, je pa isto sranje. Stvar je seveda uradno podprta, kar verjetno zanima Aeroplanea.

Aeroplane ::

Vidim, da so tele zadeve precej drage. Problem je, ker moram zdaj za ta namen uporabljat HTC HD2 kot router.
Zadeva sicer deluje super, je pa tečno ker moram sim kartice menjavat...

urosh ::

No, jaz mam ta router: http://www.netgear.com/upload/flv/WNDR3... in pa gor ddwrt - s tem dela bp. Odvisno od signala pač... Sem pa uporabil USB modem in kartico od simobila.

lp

Vanadium ::

Maš tudi option globesurfer al kaj je že, samo je cena 300EUR b prosti prodaji.

OBELIKS ::

A se je kdo že srečal s tem: TP-Link TL-MR3420, 300Mbps (MIMO) ?

__X__ ::

da ubudim temo....že uporablja kdo router z podporo za SIM kartico (mobitel instant internet) ? Bi prosil za info o modelu routerja, zaželjen nižji do srednji cenovni rang :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simjacker attack

Oddelek: Mobilne tehnologije
193887 (2256) poweroff
»

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 (GT-P5110)

Oddelek: Mobilne tehnologije
51558 (1449) floyd1
»

Sredi Ljubljane ni mogoče do interneta prek bakra (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5413742 (11105) x.sci
»

Windows Phone 7 brez deljenja povezave

Oddelek: Novice / Windows Mobile
4612328 (10675) noraguta
»

Kateri UMTS HSDPA modem kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
256304 (5189) Ice-Heki

Več podobnih tem