» »

GF256 / z zadnjimi driverji / PROBLEM?!?!?

GF256 / z zadnjimi driverji / PROBLEM?!?!?

Joze_K ::

Mam GeForca 256 - pa sem dal zadnje driverje gor, od takrat imam probleme naslednje vrste:

- ko DL čez celo noč (ADSL :D) potem pa zjutraj zaženem mašino se mi ta obesi....

skratka problem KAO rešil s tem da sem izklopil SPANJE

- ta zadeva zdaj dela - VČASIH - pomeni, da mi včasih sedaj deluje mašin, včasih pa še stalno zablokira...

- včasih zablokira tudi med samim delom z compom

Potem sem pa šaral po Zaslon properties - barvna shema - ko sem kliknil ta jeziček mi definitivno zablokira...

AJA: Po blokiranju moram resetati računalnik in ko se ta zbudi 8-O se mi že uvodni BIOS zaslon izpiše v Japonščini (no ja s temi znaki - neprepoznavno - potem mi Winsi zahtevajo inštalacijo grafične kartice - in četudi jo inštaliram mi je ne prepoznajo.

Potem pa moram COMP vgasniti in ga pustiti nekaj min, ga zagnati - in kao da se nič ni dogajalo se zbudi normalno le resolucija je 800x600 - prej pa sem mel 1280x...

Čude li 8-O ... zdaj pa ne vem kaj je krivo edino driver in grafična mi prideta naprej...

Sem bil sčekiral tudi proti virusom, pa ne najde nobenega...

Any Idea????:8)

AngelOfDeath ::

Daj malo več podatkov o tvojem compu
si preveril hlajenje grafične, ker so zelo znane po tem da se pregrevajo.

Joze_K ::

Ja stari C300, 192Mb RAM, HDD 6.4Gb, CD, DVD, SB LivePlayer
- zadeva je ta da mi ta zadeva dosedaj delala brez problemov že 2,3 leta - zaje... me zdaj zadnji mesec.

Sem sprobal iti tudi na stare driverje 30.92 (WHQL), pa se mi je danes glih tako obesil.

Zgleda kot da bi se nek register prepisal - ker mi po ponovnem zagonu izpisuje neko drugo kodno stran (..japonski znaki...:))

po dvojnem resetu in zadosti dolgem vgasnjenem stanju pa spet deluje....

Temperatura - mogoče tudi, vendar poudarjam, da se ni v sistemu nič spremenilo...

Sicer pa kako preveriti temp in ugotoviti ali je znotraj normale (kje tak podatek dobiti - koliko je normala za to grafiko)

Mislim, da bom moral nekaj na posodobitvi narediti... ko pa mi zadeva še ganz OK funkcionira kar se mojih potreb po zmogljivostih tiče, šmrc...

AngelOfDeath ::

Pogledaš če se vent še vrti če oddaja kake čudne zvoke in obenem še odstraniš prah :)

Na svojem G1 sem zamenjal že 6ventov orginalni je držal samo 6 mescev :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421936 (1299) Mirč
»

Navijanje ->uničenje?

Oddelek: Navijanje
151338 (1002) delfinus
»

linux zablokira (ja:)

Oddelek: Operacijski sistemi
251708 (1246) medjugorje-si
»

racunalnik se noce vzgat!

Oddelek: Pomoč in nasveti
351882 (1532) rang3rus
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704835 (4157) AtaStrumf

Več podobnih tem