» »

Supreme FX in 5.1 zvok...

Supreme FX in 5.1 zvok...

dottor ::

Lep pozdrav!

Zraven matične plošče ASUS Commando sem dobil zvočno kartico Supreme FX. V driverjih nastavim zvok na 5.1 in v testu vsi zvočniki lepo delujejo. Ko pa užgem Windows Media Player (11) pa delata samo sprednja dva zvočnika in sub... Uporablam Windows Seven Ultimate 64x. Pred tem sem mel metično ploščo ASUS P5Q PRO z integrirano Realtech zvočno, pa sem samo eno nastavitev obkljukal pa je vse delalo normalno, pri tej zvočni te nastavitve ni... Poskusil sem tudi z WinAmp-om in ista zgodba. Edino v Media Player Classic ko nastavim zvočne kanale začnejo delat vsi zvočniki.

Poskusu sem tudi z menjavo driverjerv... ene 3 sem menjal (3 verzije) ampak še vedno nič :(

Zdej zanima me če se je že kdo srečal s podobno težavo? Na ostalih forumih sem bral da veliko ljudi ma podobene probleme, ampak nisme našu prave rešitve zame :(

Že vnaprej hvala za vse odgovore ;)

zagi123 ::

Če se gre za stereo material je edino pravilno, da igrata sprednja dva. Kaj pa bi ti, fejk surround iz sterea?

dottor ::

Ja pač prej sem lahko dal da mam "virtualen" surround, pa me zanima če lahko tudi pri tej nastavim :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353448 (2978) connel
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376828 (4537) Mikec17
»

zadnja dva zvočnika ne delata (5.1)

Oddelek: Zvok in slika
121768 (1621) echoman
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016498 (10437) FlamE#7
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511315 (5123) Sarimner

Več podobnih tem