» »

Tv out, tvtool problem

Tv out, tvtool problem

Reality ::

Ne dela mi TV out, najnižjo frekvenco lahko naštimam le na 60 hercov, moja tv pa prenese samo 50 hz. Ali se da v registru popravit frekvenca. Zanimivo je tudi to, da tudi TV tool ne spremeni nižje od 60 herzov. Grafično pa imam geforce 400 MMX. Detonarot pa zadnji 40.74 xp. Sem spreminjal tudi driverje, pa ni bilo nič bolje!!! Ma kdo rešitev?

BlackHole ::

Tvtool uporabljam že več kot leto in nikoli nisem nastavljal nobene frekvence. Imam pa Geforce 2 Mx in pa Tv, ki ravno tako podpira samo 50 Hz.

Aspirinix ::

Reality mislim, da je tvoj problem malo večji kot se zdi. Nisem sicer prepričan, vendar mislim, da imaš kartico namenjeno ameriškemu trgu. Njihove tv delajo normalno na 60Hz, v Evropi pa imamo 50Hz. Tudi sam sem prvič kupil GeForca s takimi specifikacijami. Moral lepo nazaj v trgovino nesti in vzeti drugo. Če maš serviserja dobre volje ti to naredi zastonj, drugače pa so malenkostne razlike v ceni.
Lahko kaj napišeš o tem, če sliko na tv priklopiš pri 60Hz? Kakšna je? Če je črno-bela pri nastavitvah za barvno, potem je skoraj 100% to ta problem.

Reality ::

Fora je ta, da mi je prej delalo, potem sem formatnu računalnik in ponovno naložu XP-je. Res pa je da sem nalagal takoj nove detonatorje!!!

Res ne vem v čem je fora!!!! Kartica je bila kupljena pri Mlacomu, dvomim, da je namenjena ameriškemu trgu!

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

4k monitor in 1080p resolucija v igrah

Oddelek: Pomoč in nasveti
121758 (1269) Compufreek
»

Amazon uvaja izposojo knjig za Kindle iz knjižnice

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
138333 (7755) MrStein
»

Fermi šele marca

Oddelek: Novice / Grafične kartice
233812 (2883) LordPero
»

Kje v Sloveniji kupiti 200W+ transformator 220/240V->110/120V

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
124335 (4013) Pyr0Beast
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505919 (4824) bbobst

Več podobnih tem