» »

uTorrent problemi

uTorrent problemi

sinalko ::

Lp. Zadnje čase imam probleme z uTorrentom oz. z deljenjem datotek. Prejemanje dela OK, oddajanje pa nikakor ne gre. Mogoče se vklopi 1, 2 soležnika. Več pa ne gre. Omrežje je OK (zelena ikona v uTorrentu). Pa kot zanimivost tudi, da ne morem omejit prejemanjev uTorrentu. Tudi če ga omejim mi vleče na maxsimumu

paliskic ::

Zbriši in ponovno naloži!

Lp

ELEKTROLJUB ::

Jaz imam tudi občutek , da se je temu uTorrent_u mal zabledel.

Enako mnenje kot paliskic: Deinštaliraj in na novo nainštaliraj svežega uTorrent_a nazaj.

Pa uživaj v download_u in upload_u naprej. :D
LED svetloba je prihodnost...

model ::

ojla;

mogoče bi blo treba novo temo odpret, ampak bom kar tu opisal problem:

opis opreme: W7, HP leptop, wrt54gl (osnovni drajverji, torej brez raznih paradajzov); internet= T2 10/1; uporabljam uTorrent (zato pišem v to temo). Modem načeloma izklapljam ponoči (skupaj z leptopom (ugasnem gumb na razdelilcu)

opis problema: odprem nek torrent za DL, recimo da ima približno 300 semen. hitrost se počasi stopnjuje do kar solidnih 500-600 kilo. V isti sekundi ko odprem Chrome (ali FF, ali Opero-pač ko grem z browserjem na net) mi hitrost upade na 2 kilo (če imam srečo se potem "dvigne" na 6 kilo). In na tej polžji hitrosti ostane dokler ne ugasnem utorrenta in ga ponovno zaženem...ampak to je začasna rešitev-če ponovno odprem browser spet pade hitrost.

A je kaj z utorrentom, ali moram malo potweakat wrt-ja; oziroma kak predlog?

evl81xadlez ::

Normalno je da hitrost downloada pade, če brskaš po spletu newem pa zakaj na 2 kb pri taki povezavi...razen če gledaš newem kakšne videe ali pa če iz brskalnika downloadaš!;

jan01 ::

1. gor daš tomato! priporočam victekov tomato http://cdn.adslzone.net/pub/repos/victe...

KruceFix ::

Imej ga samo za prejemanje, oddajaj z RatioMaster!
(Ne me napizdit! :) eni smo pač taki! :D)
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

model ::

krucefix: a paradajz naj bi rešu problem? Bom si jutri namestil in sprobal...
Ratiomasterja ne rabim, ker tak seedam vedno do 1,5-mi ni problem :)

Najbol čudno mi je tut da UL dela normalno, do maximuma (tam okol 100kilo).
DL hitrost mi pa upade tut če samo odprem recimo google.com in takoj potem ugasnem browser (se pravi, brez da bi kaj DLu al pa na tubi visel). Evo med pisanjem tega posta je padlo iz 486kilo na 1,3kilo...WTF, srsly...

Pesimist ::

Brez rutera pa vse ok?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

model ::

brez ruterja isti problem...tko da bom probu vseeno paradajz gor dat, pa še enkrat svež utorrent.
DL mi nagaja samo pri torrentih, če DLam normalni fajl iz neta mi brez problema vleče dol z 1mega in se drži na tej hitrosti...

Sc0ut ::

Hm, pojdi nazaj na 1.8 utorrent.
Jaz sem sprobal 2.0, pa mi je kar minlo.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

model ::

Ugotovil sm, v kateri luknji tiči zajkla. Ko sm hotel DLat utorrent iz cnet.com sem opazil v opisu: "While you're torrenting, you shouldn't be surprised to find that other programs that use your Internet connection slow down, but the latest version of uTorrent has an answer to that. Called uTorrent Protocol, or uTP, it's a built-in throttling that detects network congestion and slows down the torrent until the traffic jam has dissipated"
Zgleda nekaj zajebava tale uTP. Rešitev je enostavna: v nastavitvah se ga izklopi. Zdej je linija stabilna na 450kilo.

Pesimist ::

jaz mam samo bt.tcp_rate_control izklopleno. To so stvari ki upload znizajo ce zasledijo ping time. problem je le da upload ne povzroca visokega pinga, ampak samo download v mojem primeru. Tak da mi nic ne nuca ta feature.

utp protokola ni priporocljivo izklopit, ker dosti userov to nuca, predvsem za firewalli. Tak da probaj samo ta tcp raate control disejblat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

jcetinski ::

Hej, živjo vsi skupaj ;)

Jst sm se prijavu na partis.si. Enkrat so me že ''likvidiral'', ker sem imel premajhno razmerje seveda. Zanima me, če mi lahko kdo pove, s s čim oz. s katerimi datotekami lahko dvignem razmerje in ga obdržim stabilno. Kaj naj povlečem, da bom potem sejal naprej.

Hvala, Jernej

AndreAS ::

Vleči ter seedaj XXX-e :D

Lp ,Andrej

jcetinski ::

Katerekoli?

poga ::

samo une, kjer "dobr vlecejo" :))

AndreAS ::

Exacto, ponavadi je svež pr0n kr dobro " obiskan " . Go for it, gave phun !!!

Pesimist ::

freeleech samo.

the dancer ::

heei.
imam težavo z utorrentom.
ko dodam torrent se sploh nič ne zgodi.stanje pa se samo spremeni v nedejavno.
mi lahko kdo prosim pomaga?

ribicaaa ::

Jaz mam pa sledeči problem..naložila sem si dva torrenta, zdaj pa jih ne seje naprej .. pojavlja se opozorilo: "Invalid download state, try resuming". ???
Hvala za odgovor

alexz ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

uTorrent in obremenjenost diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
325672 (5081) MrStein
»

linksys wrt54gl in forwardiranje portov

Oddelek: Omrežja in internet
181407 (1174) SmeskoSnezak
»

uTorrent in Telemach

Oddelek: Programska oprema
295535 (4642) poweroff
»

Mobilni T2 in uTorrent - porti (rdeča ikona)

Oddelek: Omrežja in internet
102668 (2390) OmegaBlue
»

uTorrent 1.7.7 mi precej upočasni povezavo

Oddelek: Omrežja in internet
254902 (3450) dremavec

Več podobnih tem