» »

Problem Grafične

Problem Grafične

Zion10 ::

Jst mam zlo nenavaden problem, tako da sem verjetno premal informiran oz. je verjetno moja napaka, no vseeno.
Vglavnem mam problem pri novem HP G62 compu, to je tudi prvič da mam osebno prenosnika, os je Win 7, kar je tud nekaj novega zame, ker sem mel do sedaj Win xp. Pri specifikaciji compa ko sem ga kupoval je bilo na netu navedeno da ima grafično ATI Mobility Radeon HD 5470 1GB DDR3 do 2685MB, kar sem tud preveril na netu in majo vsi(kar sem jih našel) to grafično. Ko pa sem hotel inštalirat driverje za hd 5XXX serijo mi je javlo da niso primerni driverji tako da naloži z napako. Po dawnload-u pa prikaže da imam na compu HD 4200 z 256MB(1600)MB.

A se komu sanja kaj bi to bilo, je že kdo imel kaj podobnega ali sem jst kje naredil napako?

LP

The_hammer ::

Predvidevam da imaš 32 bitne windowse...
Link do driverjev
http://support.amd.com/us/gpudownload/w...

če ne pa alternetiva (64 bitni)
http://support.amd.com/us/gpudownload/w...

Upam da sem, kaj pomagal..pri izbiri driverjev moraš vedeti kaj downlodaš v tvojem primeru, je prvi korak da izbereš notebook grafično, drugi korak izbereš mobility radeon series, imaš pa še opcijo mobility fireGL in mobility firePRO, ampak v tvojem primeru je prva, kar si tudi sam opisal. Tretji korak, da izbereš serijo kar tudi že veš katera je HD5XXX in še zadni katere windowse imaš 32 ali 64 bitne, to je to. Če si to že vse naredil ti pa lahko še samo kakšen googel pomaga, tako da dobesedno napišeš napako ki ti jo javi... ...nekaj se najde sigurno...

Lp
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Zion10 ::

ok, poskusim k pridem z dela.
Verjetno je to z biti, k mam x64 prvič, in nisem se še upeljal :)

Hvala!

Zion10 ::

The_hammer je izjavil:

Predvidevam da imaš 32 bitne windowse...
Link do driverjev
http://support.amd.com/us/gpudownload/w...

če ne pa alternetiva (64 bitni)
http://support.amd.com/us/gpudownload/w...

Upam da sem, kaj pomagal..pri izbiri driverjev moraš vedeti kaj downlodaš v tvojem primeru, je prvi korak da izbereš notebook grafično, drugi korak izbereš mobility radeon series, imaš pa še opcijo mobility fireGL in mobility firePRO, ampak v tvojem primeru je prva, kar si tudi sam opisal. Tretji korak, da izbereš serijo kar tudi že veš katera je HD5XXX in še zadni katere windowse imaš 32 ali 64 bitne, to je to. Če si to že vse naredil ti pa lahko še samo kakšen googel pomaga, tako da dobesedno napišeš napako ki ti jo javi... ...nekaj se najde sigurno...

Lp

probal in je enako, drgač pa sem dal včeraj Win 7 x86 gor, zdej mogoče je tle problem. Ker drugače vse ostalo laufa kot mora.

The_hammer ::

To so pol 32 bitni windowsi, prvi link uporabi :)
Če pa si že-potem pa googlat zadevo, tisti error ki ti izpiše, dobesedno prepiš v googla, pa ni bog da ti kaj ne najde-posledično tut odgovor, v čem je problem in rešitev. Če ne pa sam prepiš pa boma skupaj neki najdla.

lp
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Zgodovina sprememb…

Zion10 ::

Urejeno, nevem kaj mi je bilo da nisem zaštekal tega!
Sej itak moram še enkrat naložit os k ta mi nekja šteka.
Če slučajno kdo ve za kakega k preverjeno dela, bi blo kul!

The_hammer Hvala

The_hammer ::

Ni kaj, za windowse ti pa ne morem kaj drugega svetovat kot original :)

Lp
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

bluefish ::

@Zion10: podpore okoli nelegalne programske opreme na tem forumu ne nudimo. Beri.

Zion10 ::

Ok razumem! Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

grafična kartica - problem

Oddelek: Strojna oprema
172916 (2024) Riff
»

Driver za grafično gigabyte

Oddelek: Zvok in slika
6811 (766) laguna1
»

HDMI->Prenosnik-> Grda slika

Oddelek: Strojna oprema
7609 (534) IvoJan
»

wake up Blue screen

Oddelek: Strojna oprema
81004 (903) Hexenšus
»

install driverjev mi poruši OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
161252 (1036) BmN

Več podobnih tem