» »

Odprt zob- čakat 6 mesecev ali dat 120 evrov in bo takoj popravljeno

Odprt zob- čakat 6 mesecev ali dat 120 evrov in bo takoj popravljeno

«
1
2 3

jcb ::

Načeloma ne zapravljam gnar za žure, cigarete, alkohol, mamila, kave, sladkarije in podobno, ampak študentska leta in 120 evrov ni ravno malo, toda je blje čakat 6 mesec ali reskirat teh 120 evrov in si it popravit privat zob.

kixs ::

Ce je nujno, potem te vzamejo prednostno!

Gandalfar ::

Raje tako razmisljaj: ce bos zaradi tezav z zobom padel letnik, ker tezje spisi in sledis snovi, te bo vse skupaj stalo se 30x vec.

zee ::

Placaj in gremo. V nasprotnem primeru se ti lahko hitro naredi kaksen granolom, da bolecin niti ne omenjam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Blinder ::

Samo bed da študenti za zaslužit 120EUR moramo delat 4 dni(32 ur), medtem ko zobozdravnik ima s tem 1 uro dela...
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

gendale ::

pa postani še ti zobozdravnik če je v tem tolk denarja

dukedl ::

za zdravje ni nikol škoda denarja..sploh pa za zob? raj pejt, ne čakat, da ne bo kej hujšega
lp dukedl

Lion29 ::

Blinder je izjavil:

Samo bed da študenti za zaslužit 120EUR moramo delat 4 dni(32 ur), medtem ko zobozdravnik ima s tem 1 uro dela...


dober fuzbaler zasluzi se 500x vec...

torej.. your point being?

ni treba bit zdaj zavisten. Svojo pot si si izbral sam. In se vedno jo lahko spremenis, ce ti ne odgovarja.

aja, pa da ne bom samo off topic...

jaz vsekakor priporocam reskirat tistih 120e. Bolecine zobovja znajo biti res zelo hude, tako da se splaca v to investirat
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Go-ahead ::

A nimajo študentje in dijaki posebne študentske ordinacije,kjer jim take probleme prednostno uredijo?

poweroff ::

Zobozdravnik je par let študiral, da ima z nanje za to delat. Sicer greš pa lahko h kovaču (ti so v starih časih pulili zobe - za anestezijo pa poskrbeli s kladivom). :D
sudo poweroff

OrkAA ::

Pa da ne bo kdo mislu, da zdravnik pobaše čistih 120 evrov v žep.

Damiani ::

pol leta te čaka, pred vsakim obrokom, polnjenje zoba z vato. jest sm mel odrtega kakšen mesec.

poweroff ::

Ja saj, material ni tolk poceni, pa davek tudi nekaj nanese. Pa sestra.
sudo poweroff

donfilipo ::

PO moji kmečki pameti, bi lahko tudi te zadeve uredili z zavarovanjem. In tudi jih. In samoplačništvo plačilo, je često denar na roke! Tu se skriva catch. Sicer ne bi videval, pd bugarov do 'kitajcev', ki bi si ne samo prizadevali švercati poceni marerial, ampak tudi zaposliti pri nas. Ampak dobro. Če so ljudje neumni in se jih da udariti z gajžlo, se pač jih. In če pri tem še navedemo kako revni in ubogi so zobozdravniki je pa višek idiotizma. Manja jih. Imajo deber ceh. Stroka ni brez superbiasa nujnosti. In potem se da že brez stavk dobro dosegati statusne interese. Dvomim pa, da smo v sloveniji tu edini. Zobobol je namreć pizdarija, ki jo doživi vsak. In čudežni rešitelj je zobozdravnik. Čudeži se pa danes drago plačujejo!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

gendale ::

donfilipo je izjavil:

PO moji kmečki pameti, bi lahko tudi te zadeve uredili z zavarovanjem. In tudi jih. In samoplačništvo plačilo, je često denar na roke! Tu se skriva catch. Sicer ne bi videval, pd bugarov do 'kitajcev', ki bi si ne samo prizadevali švercati poceni marerial, ampak tudi zaposliti pri nas. Ampak dobro. Če so ljudje neumni in se jih da udariti z gajžlo, se pač jih. In če pri tem še navedemo kako revni in ubogi so zobozdravniki je pa višek idiotizma. Manja jih. Imajo deber ceh. Stroka ni brez superbiasa nujnosti. In potem se da že brez stavk dobro dosegati statusne interese. Dvomim pa, da smo v sloveniji tu edini. Zobobol je namreć pizdarija, ki jo doživi vsak. In čudežni rešitelj je zobozdravnik. Čudeži se pa danes drago plačujejo!

stvar je v temu da zavarovalnica zobozdravniku (oziroma zdravstvenemu domu v katerem dela, če nima svoje ordinacije) plača določeno število posegov na časovno obdobje, če naredi kaj več ti bodisi zaračuna (samoplačniško) bodisi bi ti moral naredit na svoje stroške
na svoje stroške ti pa ne bo noben delu, zato ne moreš pričakovat da zobozdravniki ti pa bo

a bi zavarovalnica lahko plačala več? seveda bi lahko, ampak od kje vzeti denar, mal poglej po ostalih temah, ko bi ljudje najraje sploh ne plačali zavarovanja...

glede teh brez računa for je pa tko, da dosti ljudi se strinja da jim naredi brez računa in zato plačajo manj
čeprav jaz sem vedno dobil račun...

opeter ::

Lahko pa si sam odstraniš tisti zob. Sicer treba nekaj vaje, ampak se lahko naredi.
Zdaj rezultat je odvisen od mnogih dejavnikov.

Je pa še druga možnost: prijateljev znanec si je dal zobe popravit v eni od vzhodnih držav kar na ulici. Blo je sila poceni. Za ceno enega keramičnega zoba pri nas si je tam privoščil celotni dve nadstropji. Kvaliteta je kar OK.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Aston_11 ::

Lahko pa počakaš, da začne bolet. Potem 120 ali pa 200 ne bo več problem, niti extra zdravljenje pol leta zaradi kakšnega vnetja ne.

donfilipo ::

gendale je izjavil:


stvar je v temu da zavarovalnica zobozdravniku (oziroma zdravstvenemu domu v katerem dela, če nima svoje ordinacije) plača določeno število posegov na časovno obdobje, če naredi kaj več ti bodisi zaračuna (samoplačniško) bodisi bi ti moral naredit na svoje stroške
na svoje stroške ti pa ne bo noben delu, zato ne moreš pričakovat da zobozdravniki ti pa bo
a bi zavarovalnica lahko plačala več? seveda bi lahko, ampak od kje vzeti denar, mal poglej po ostalih temah, ko bi ljudje najraje sploh ne plačali zavarovanja...
glede teh brez računa for je pa tko, da dosti ljudi se strinja da jim naredi brez računa in zato plačajo manj
čeprav jaz sem vedno dobil račun...


Ma ja. Vem. Vem tudi, da se za dobrimi zaslužki tudi skriva veliko garanja. In da zavarovalnice rade kasirajo, ko pa je treba plačati, se oblečejo v slepce in s palico tapljajo po medijih z napisom "pomagajte nimam!" Ampak ok. Žrtev v tem primeru smo uporabniki. In ker ne gre za trg brez ceha, je potreben tako imenovan sofisticiran poseg. Služb z visoko izobrazbo imamo procentualno pro capita menda več kot marsovci, da ne govorim, da cca50x več kot najhitreje cvetoči kitajci. Torej????? Naj eden malo butne z glavo v zid! Vsaj pred volitvami. Po možnosti tak, ki ima zdrave zobe in dobre veze v bolgariji!!!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

GregiB ::

Zanimivo je to, da so čakalne vrste zgolj pred vrati zdravstvenega varstva... Samplačnike pa zdravniki uspejo kar pravočasno pošlihtat...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TESKAn ::

Kot je že bilo napisano, zavarovanje krije xx posegov/leto. Na svoje stroške ti pa ne bo nihče nič naredil - ne mehanik, ne zidar, ne keramičar, nihče.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

donfilipo ::

In zakaj genialci, ki so sposobni v dogovoru z mafijo, celo kaj zažgati in polomiti, ne uvedejo police za t.i. popolno zobozdravstvo???? Plačaš več ampak samoplačništva ni?????
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

amigo_no1 ::

GregiB je izjavil:

Zanimivo je to, da so čakalne vrste zgolj pred vrati zdravstvenega varstva... Samplačnike pa zdravniki uspejo kar pravočasno pošlihtat...

Seveda je, saj samoplačniki dejajo vrsto za ne-samoplačnike.


Kot je že bilo napisano, zavarovanje krije xx posegov/leto. Na svoje stroške ti pa ne bo nihče nič naredil - ne mehanik, ne zidar, ne keramičar, nihče.

Za mehanika, zidarja, ne keramičarja ne plačuješ vsak mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

jcb ::

Ja mene na tej strani boli, ko kaj ugriznem, pač odprt zob, pa nimam pojma zakaj mi je zobar samo odpru boleč zob in pustil čakat 6 mesecev, treba se je še zavedat, da po 6 mesecih pride samo odstranitev še preostale stare plombe, čiščenje (tiste igle), zdravilo, čakanje kake 2 tedna nato spet nazaj...tk da sigurno še 1-2 meseca ne bo zrihtan zob, s eprav skupaj 7-8 mesecev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jcb ()

amigo_no1 ::

Čaka da te v tem času ali pobere ali dobi 120 E na roko.

jcb ::

Sam boli me ne, ko ne jem.

kixs ::

jcb je izjavil:

Ja mene na tej strani boli, ko kaj ugriznem, pač odprt zob, pa nimam pojma zakaj mi je zobar samo odpru boleč zob in pustil čakat 6 mesecev, treba se je še zavedat, da po 6 mesecih pride samo odstranitev še preostale stare plombe, čiščenje (tiste igle), zdravilo, čakanje kake 2 tedna nato spet nazaj...tk da sigurno še 1-2 meseca ne bo zrihtan zob, s eprav skupaj 7-8 mesecev.


Dej si ti lepo zamenjaj zobozdravnika.

Pojdi v domaci zdravstveni dom in tam bi ti morali postimati zob brez kaksnih vecjih dodatnih stroskih.

lp

amigo_no1 ::

Go-ahead je izjavil:

A nimajo študentje in dijaki posebne študentske ordinacije,kjer jim take probleme prednostno uredijo?

Si se pozanimal kako je s tem ?

vorantz ::

Se mi je enkrat poleti dobesedno odlomla tretjina zoba (živec je bil že enkrat prej pobran vn tko, da ni bolelo) pa so me 3 zobarji poslali stran, ker da nimajo cajta 8-O

Ko sem prišel septembra (vsaj en mesec sm mel tko zjeban zob) nazaj v Ljubljano sm šel v študentsko ambulanto v rožni, kjer sem končno dobil zobarco, ki je mela cajt :/

detroit ::

sm lih iz enga tedna muk, verjem mi prosu boš zobarja če ti uzame 120eur da te poflika
Skero

bozicek ::

jcb je izjavil:

Ja mene na tej strani boli, ko kaj ugriznem, pač odprt zob, pa nimam pojma zakaj mi je zobar samo odpru boleč zob in pustil čakat 6 mesecev, treba se je še zavedat, da po 6 mesecih pride samo odstranitev še preostale stare plombe, čiščenje (tiste igle), zdravilo, čakanje kake 2 tedna nato spet nazaj...tk da sigurno še 1-2 meseca ne bo zrihtan zob, s eprav skupaj 7-8 mesecev.


Menjaj zobarja
Mene je malce pred poletjem zacel boleti zob. Najprej sem to pripisal odrti sipi na avtu, a cez dva dni je pa ratalo malce prehudo.
Nimam svoje zobarice (hodil sem vcasih privat, vendar je zelela na meni zasluziti ekstra denar) tako da sem v tem primeru odsel v zdravstveni dom.
Sprejela me je takoj, podpisala sva da bo od sedaj naprej ona moja zobarica.
Odprla je stran dlesni in dala notri trakec in me poslala na slikanje.
Trakec sva menjavala en teden, po enem tednu se je spucalo, je rekla to je to in za pogledala slike rentgena.
Je ze rekla vse je v redu, ko je nekaj zagledala in samo rekla "ala gor na stol"
Sm zasvicu full
Odprla, tri mesece sva menjavala zdravilo (enkrat sem zaspal, enkrat pa prestavil zaradi dopusta) zaplombirala in to je to

Zakaj to govorim...Zato ker sem v ZD Grosuplje, kjer je guzva da pece. Mini ZD za komplet obcino, katerega je ze zdavnej prerasla, a se je vseeno potrudila in naredila tako kot je treba.

Menjaj zobarja
Darila letos samo za poredne

Matev ::

Samo bed da študenti za zaslužit 120EUR moramo delat 4 dni(32 ur), medtem ko zobozdravnik ima s tem 1 uro dela...


pa pojdi potem k študentu popraviti si zobe

če so tako poceni

detroit ::

božiček moj zobar v grosuplu je spregledu počeno plombo, potem je šel na mesečni oddih....potem je še druga zobarca v gros falila počeno plombo ko sm prjavkou. In sm šou nazaj na privat ker več kot očitno jih boli k...aja fun fact: privat zobar je v prvem pogledu zob naštel vse "ta zjahane"



oops...nista samo falila...kazal sm jima kater zob me boli...
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

bozicek ::

Smem vprasat kera dva sta to...Da nisem slucajno pri katerem od njih
Darila letos samo za poredne

gendale ::

amigo_no1 je izjavil:


Za mehanika, zidarja, ne keramičarja ne plačuješ vsak mesec.

keramičar/mehanik/zidar ti tud ne pride čez neki časa čeprav mu nisi direktno plačal

jcb je izjavil:

Ja mene na tej strani boli, ko kaj ugriznem, pač odprt zob, pa nimam pojma zakaj mi je zobar samo odpru boleč zob in pustil čakat 6 mesecev, treba se je še zavedat, da po 6 mesecih pride samo odstranitev še preostale stare plombe, čiščenje (tiste igle), zdravilo, čakanje kake 2 tedna nato spet nazaj...tk da sigurno še 1-2 meseca ne bo zrihtan zob, s eprav skupaj 7-8 mesecev.

zob ti je odprl zato da sprosti pritisk in zmanjša bolečino
zakaj točno te je v tvojem primeru pustil čakat 6 mesecev ti lahko pove samo on - verjetno je pač dosegel svojo kvoto pacientov in mu zavarovalnica ne bi plačala posega, če bi ga opravil prej, mogoče te tudi hoče nategnit in pobrat 120e
to boš težko ugotovil

najboljše da res narediš tako kot so ti že ostali svetovali
poglej če te kateri drugi lahko vzame prej, če ne najdeš nič pametnega pa pejt samoplačniško

donfilipo je izjavil:


Ma ja. Vem. Vem tudi, da se za dobrimi zaslužki tudi skriva veliko garanja. In da zavarovalnice rade kasirajo, ko pa je treba plačati, se oblečejo v slepce in s palico tapljajo po medijih z napisom "pomagajte nimam!" Ampak ok. Žrtev v tem primeru smo uporabniki. In ker ne gre za trg brez ceha, je potreben tako imenovan sofisticiran poseg. Služb z visoko izobrazbo imamo procentualno pro capita menda več kot marsovci, da ne govorim, da cca50x več kot najhitreje cvetoči kitajci. Torej????? Naj eden malo butne z glavo v zid! Vsaj pred volitvami. Po možnosti tak, ki ima zdrave zobe in dobre veze v bolgariji!!!

kako pa naj rešimo ta problem?

optimizirat porabo obstoječih sredstev? ni tako enostavno kot se sliši in tudi ne boš dobil dovolj denarja za vse

povečat stroške zavarovanja? ljudje se bojo zbunili (isti ljudje ki hočejo najboljše in najhitrejše zdravljenje)

ukinemo zavarovanje in naj si vsak vse plačuje sam? to je kul dokler si relativno zdrav, ko/če dobiš kako hujšo bolezen si pa v riti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

jcb ::

kixs je izjavil:

jcb je izjavil:

Ja mene na tej strani boli, ko kaj ugriznem, pač odprt zob, pa nimam pojma zakaj mi je zobar samo odpru boleč zob in pustil čakat 6 mesecev, treba se je še zavedat, da po 6 mesecih pride samo odstranitev še preostale stare plombe, čiščenje (tiste igle), zdravilo, čakanje kake 2 tedna nato spet nazaj...tk da sigurno še 1-2 meseca ne bo zrihtan zob, s eprav skupaj 7-8 mesecev.


Dej si ti lepo zamenjaj zobozdravnika.

Pojdi v domaci zdravstveni dom in tam bi ti morali postimati zob brez kaksnih vecjih dodatnih stroskih.

lp


Pa saj to je domač zobar.

jcb ::

Aja pozabil povedat, da sem dva dni imel full zatečen obraz, in sem danes na antibiotikih cca 10 dni jih moram jemat.

Nagi Bator ::

Jaz res ne vem h kaksnim oderuskim mesarjem nekateri hodite popravljat zobe?
Ce ti je odprl zob, si v procesu zdravljenja le tega in ima da te naroci res najkasneje cez kak mesec dni!
Kaj pa ti je sploh nardil, pol ko ti je odprl zob (ne da se mi brat ostalih postov, prebral sem le tvoje)?
Verjetno ti je odstranil zivec? Po sestih mescih se ti utegne zgodit da ti bo odprt zob propadel, in bo se samo za izpulit.

nevone ::

ukinemo zavarovanje in naj si vsak vse plačuje sam? to je kul dokler si relativno zdrav, ko/če dobiš kako hujšo bolezen si pa v riti


Tudi če ukinemo zavarovanje, ne bodo za vse cvetele rožice. Zato bi bilo prav, da so na voljo vse opcije. Ne pa, da se sedaj promovira obvezno zavarovanje in javno zdravstvo, vse ostale opcije se pa prikazuje kot največje stranpoti.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nevone ::

Če bi recimo vse zobarje poslali na trg, bi se tudi cena zobozdravstvenih storitev zmanjšala, ker bi nekateri zobozdravniki bili prisiljeni imeti nižje cene, če bi hoteli imeti delo.

Sedaj pa javno zdravstvo dela uslugo tako zdravnikom v javnem sektorju, kot privatnikom, seveda na škodo tistih, ki te storitve potebujemo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jcb ::

Nagi Bator je izjavil:

Jaz res ne vem h kaksnim oderuskim mesarjem nekateri hodite popravljat zobe?
Ce ti je odprl zob, si v procesu zdravljenja le tega in ima da te naroci res najkasneje cez kak mesec dni!
Kaj pa ti je sploh nardil, pol ko ti je odprl zob (ne da se mi brat ostalih postov, prebral sem le tvoje)?
Verjetno ti je odstranil zivec? Po sestih mescih se ti utegne zgodit da ti bo odprt zob propadel, in bo se samo za izpulit.


Zob je odprt, brez zdravljanja (nobenih iglic, zdravila, zaščite), 10 dni moram jest antibiotike, ker sem zatekel.

Mene sedaj zanima, kako hitro lahko grem k privat zobarju, ker sem na zdravilah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jcb ()

poweroff ::

Takoj greš lahko.
sudo poweroff

bozicek ::

Lahko gres ze danes, samo ne bo nicnaredil ker si na antibiotikih
Darila letos samo za poredne

Nagi Bator ::

Mas lepo 10 dni, da si nekaj zrihtas.
Sicer dvomim, da ti je odprl zob in pustil odprtega, brez da bi ti pobral zivec ven,
bolelo bi te ko svinja, vsaj dokler ne bi vse skup odmrlo. Je pa mozno da je zob ze sam crknil, ker te je bolelo.
Sicer zivec lahko pobere ven v par sekundah, pa je mozno da nisi niti opazil.
Sprehodi se skozi "rumene strani" pa poisci nekaj cenovno dostopnega.
Svojega zobarja pa poslji v 3pm. Heh lej, sploh nisem pomislil da je to kontra prebran mp3 :D

Zgodovina sprememb…

jcb ::

Kako naj bi čutil, kaj mi je delal, vem, da sem samo čez 30 minut ugotovil, da mi manjka sedmica, da imam 6 in 5 zob luknjo in da me ne boli nič, samo, če na tem mestu kaj ugriznem pa zaboli.


Privat zobarja imam, ampak grem k njemu samo, če bi bilo kaj nenujnega, kakšna plomba zamenjat.

bozicek ::

Hmmm a ne bi ti to raje kontra naredil?
Kaksno plombico zamnjat v ZD, kar se tice pa oeng posegov pa privat
Res da placas ampak imas vsaj narejeno tako kot je treba
Darila letos samo za poredne

jcb ::

Ta zobar v ZD dela tako na koncesijo, kot samo 100% samoplačniško, zato nebi rad ga skenslal.
Saj ga bom kontaktiral pa vprašal, če bi se dalo narest plombo na lastne stroške, zdravljanje pa na koncesijo.

sverde21 ::

Moja izkušnja je taka, da se raje izogibaj "socjalnih" zobarjev. Punco je kakšno leto nazaj ful bolel zob, sma šla v dežurno ambulanto v LJ. Tam na oglasni deski piše, da morajo pacienti, ki niso iz LJ plačati storitve. Ker jo je zob pač bolel sva rekla da bova pač plačala. Potem sva počakala zobarja, ki je ravno prišel na izmeno (prišla sva ravno malo pred menjavo večerne izmene), jo zobar pokliče v ambulanto... 5 minut nekaj brusi nabaše v luknjo vato, da par nasvetov o menjavi vate po obroku in pokasira, pazi zdaj, 60EUR!!! za 5 minut dela, kjer ni naredil čisto nič. Meni je skoraj da dvignilo pokrov.. besno sva plačala in šla domov, kjer so se bolečine nadaljevale, čeprav je bilo malce bolje.

Naslednji dan sem pri kolegih malce povprašal, če kdo pozna kakšnega zasebnika in dobil kontakt... pokličem in se naročim čez cca. 10 dni. Ko sva pršla tja je na prvi seji naredil pregled in čiščenje zobnega kamna, kar je prišlo 50EUR, naslednjo sejo čez kakšen teden se je pa lotil zoba... ki ga je komaj izpulil (3 korenine) in je trajalo dobro uro, račun mislim da je znašal okoli 120-140EUR (s študentskim popustom). Ampak hej.. ta se je mučil celo uro, on dežuren zobar pa 5 min. WTF?! Da ne omenjam prijaznosti tega zasebnika.
<?php echo `w`; ?>

jcb ::

Ja že, ampak ta zobar je lahko tud samo zasebni zobar, pač dela tud na koncesijo in dela tud, kot na zavarovanje in s tem čakalna doba.
Pa še v moji občini je

Louro ::

nevone je izjavil:

Če bi recimo vse zobarje poslali na trg, bi se tudi cena zobozdravstvenih storitev zmanjšala, ker bi nekateri zobozdravniki bili prisiljeni imeti nižje cene, če bi hoteli imeti delo.

Sedaj pa javno zdravstvo dela uslugo tako zdravnikom v javnem sektorju, kot privatnikom, seveda na škodo tistih, ki te storitve potebujemo.


Razmerje pri nas je priblizno 1800 odraslih oziroma 900 otrok na 1 zobozdravnika. Redni pregledi, vecstopenjski posegi, ... ja, zagotovo bi hitro ostali brez dela.

MrBrdo ::

Jaz bi dal 120 EUR, to res ni tako veliko (tudi za študenta ni nič groznega). Ne šparat na zdravju.
MrBrdo
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Privat zobar vs. na koncesijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6722331 (11400) w0mbat
»

Vprašanje zobozdravnik

Oddelek: Loža
183613 (2532) Sveder1
»

Spodoben zobozdravnik minus zasoljene cene

Oddelek: Loža
258098 (6856) msjr
»

Zobozdravnik - vprašalnik

Oddelek: Loža
348576 (5573) Twix
»

državni zobozdrvaniki "mesarji"?

Oddelek: Loža
4810488 (7894) RejZoR

Več podobnih tem