» »

Odprt zob- čakat 6 mesecev ali dat 120 evrov in bo takoj popravljeno

Odprt zob- čakat 6 mesecev ali dat 120 evrov in bo takoj popravljeno

1 2
3
»

FTad ::

[D]emon je izjavil:

Pri zobeh nimas kaj sparat pa si zmisljevat, ker gre konec koncev za celozivljensko investicijo.


Tocno tako! Tukaj sploh ni debate. Ce si npr, poskodujes roko in boli, se se da zdrzat. Ko pa boli zob, potem je pa prevec kriza. Takoj k zobarju, da ti popravi.

oo7 ::

Jaz imam eno vprašanje.

V Sredo sem šel k zobozdravniku, ker sem z nitko ponesreči potegnil umeten zob priliman na moj stalni zob kolikor ga je še bilo. Korenino so slikali in, ker je več ali manj fuč so mi spulili spodnjo šestico. Pulili so mi več kot 1 uro, ker mojega originalnega zoba je bilo bolj malo in je šel ven po delih tako, da so vrtali pulili...
V Sredo so mi spulili danes me je pa spet začelo kljuvati pa me zanima če je to normalno? Meni so zob nazadnje pulili najmanj 15 let nazaj in se ne spomnim kako je bilo takrat. Luknja v dlesni je več kot pol ožja kot je bila v Sredo notri je videti nekaj belega ampak hrana mislim, da ni, ker si po vsaki jedi sprem usta z vodo.
Torej luknja se zapira ampak je to normalno, da me je začelo kljuvati čez 4 dni ali je možno, da je prišlo do kakšnega vnetja?
Spravili so pa ven vse, ker so po končanem puljneju še enkrat slikali, da ni kaj ostalo notri.

mat xxl ::

Speri si z curkom- umivalnikom zob.

xsum1 ::

da si sposodim temo.

Meni je padla bela zalivka ven na 5ki, bila je na "strani zoba". Dežurni mi je nekaj vrtal in poliral in vstavil zdravilo ter cement, ker kao to ne bi smelo boleti. Je pa bolelo/skelelo kot hudič, ko je poliral.

Torej zdaj me zanima, a je sploh bila potreba po zdravilu v tem zobu ali ne? (kolikor vem zdravljen ni bil nikoli) Če ni bilo potrebe a mi lahko to kaj škodi zobu? preden pridem spet na pregled svojem zobozdravniku čez 2 meseca.

mat xxl ::

Dežurni zobozdravnik je sam videl ima šolo in je strokovno presodil !

Zakaj bi sedaj laike za mnenje spraševal ???
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Privat zobar vs. na koncesijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6722399 (11468) w0mbat
»

Vprašanje zobozdravnik

Oddelek: Loža
183623 (2542) Sveder1
»

Spodoben zobozdravnik minus zasoljene cene

Oddelek: Loža
258114 (6872) msjr
»

Zobozdravnik - vprašalnik

Oddelek: Loža
348619 (5616) Twix
»

državni zobozdrvaniki "mesarji"?

Oddelek: Loža
4810526 (7932) RejZoR

Več podobnih tem