» »

sinovideo dvb-t

sinovideo dvb-t

amartini ::

Pozdrav!

Že nekaj časa se mi po mizi valja DVB-T USB ključ proizvajalca SINOVIDEO SV3420F.
Dobil sem ga od prijatelja, nimam pa nobenih gonilnikov ali programov zanj.
Prosim, če kdo pozna omenjeno napravo naj mi svetuje kaj naj naredim. V skrajnem primeru ga zabrišem skozi okno.

LP

popster ::

Rajš ga dej meni, drugače pa driverje

zgleda kot nek "univerzalen" tv tuner, če win7/ubuntu ne najde driverjev tudi ko išče po netu, ostaja samo še možnost da ga dobiš v trgovini kjer je bilo kupljeno ali na kaki strani z driverji. Dostikrat je driver odvisen od čipa ki se nahaja notr.

neres ::

Tukaj so eni driverji, ki sem jih dobil zraven (mislim da sta dva, za dve napravi):

http://www.mediafire.com/?tjhijc5zmwy

Sicer ta moj Sinovideo je drugačen, ampak lahko poskusiš.

Frgazor ::

Za to zadevo ne potrebuješ nobenih driverjev, ker jo zaznajo sami windowsi (od xpjev naprej). Če je pa sistem ne zazna je pa kaput, očitno standard pri teh sinovideo jajcih. Pri meni je bila življenska doba zelo kratka.

neres ::

Frgazor je izjavil:

Za to zadevo ne potrebuješ nobenih driverjev, ker jo zaznajo sami windowsi (od xpjev naprej).

Jaz sem na XPjih (SP3+) rabil driverje, če ne ni delalo.

podtalje ::

Za DVB-T boš vsekakor potreboval gonilnike.

Po vsej verjetnosti pa gre v tvojem primeru za Afatech čip, tako da lahko poskusiš poiskati po netu za kakšno verzijo teh gonilnikov.

Če pa hočeš biti prepričan, pa poglej s kakšnim programom (recimo SIW), kakšen ID za gonilnik zahteva omenjeni ključek in lahko potem točnio pogledaš na Internetu.

amartini ::

Pozdrav vsem,ki ste spremljali mojo težavo.
Sem bil nekaj časa odsoten, danes pa sem spet eksperimentiral. Uspeh, ga ni. Sem dobil tudi original disk s programi (kao bajagi), pri instalaciji javlja "Activation count 5". Po instalaciji in po skeniranju dobim kanal listo s šestimi programi le slike in zvoka ni. Se ne mislim več ukvarjati s tem, če se hoče kdo igrati naj se javi.
Lep pozdrav in hvala vsem.
P.S.:
@popster je rekel
Rajš ga dej meni, drugače pa driverje

Javi če si iz Ljubljane pa dobiš.

popster ::

Možno da ni bila priklopljena antena, kanale pa moraš praviloma poiskat.

Žal lahko edino "poštnino plača prejemnik" sprejmem;)

amartini ::

Pošlji naslov na e-mail. Dobiš drug teden ko spet zamenjam lokacijo. Nekje v sredo bi šlo na pošto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVB-TUSB TV USB Dongle ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
344504 (3318) kontra
»

format xp problem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101060 (941) Spajky
»

Abit Motherboard IEEE Driver

Oddelek: Pomoč in nasveti
6954 (889) solatko
»

ne zazna sata diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
191741 (1581) BladE_
»

Nobena USB miška mi ne dela??

Oddelek: Pomoč in nasveti
71066 (982) Jst

Več podobnih tem