» »

Tipkovnica

Tipkovnica

RUSKIE ::

OK rabm kšno dobro tipkovnico k dela pa ma gor cim vec funkcij(Multimedijske tipke, e-mail, shutdown, power on, etc...) Cenejša je bolje zame kr mam omejeno vsoto.
Ce ze mate predlog dajte kje pa kolk. Na PS2
-/1 c0ntr0l th3 5T0RM-

yjj ::

Logitech

andrej ::

saj bi ti priporocal eno zlo dobro tipkovnico, ki ma vse to samo kaj ko ni poceni...:(

miranpozar ::

Microsoft Internet Keyboard. Kvalitetna izdelava, pa se v ameriskem formatu je, tako da ne bos imel problemov z iskanjem znakov v kaksnih igrah (seveda so prilozene tudi slovenski znaki na nalepkah).
Cena med 5.000 in 6.000 SIT... se mi ne zdi pretirano dosti.
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

andrej ::

hja, potem je Natural Keyboard Pro dosti boljsa izbira :D Seveda ameriski format...

Loki ::

Ka pa je narobe z slovensko tipkovnico?

andrej ::

naceloma nic, ampak ko se enkrat navadis na amerisko se zdi slovenska malo cudna... enako velja tudi za obraten prestop... Drugace pa ni nic narobe...

OrlyTM ::

MS natural keyboard rula .... jest sm jo mel zdej dve leti, pa mi je zloba crknila, k ni pira marala :( zdej sam razmišljam, a nej vzamem še eno msjevo ali naj vzamem oni komplet od logitecha ... keyboard plus mišon ?!?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andrej ::

Jaz sem tudi ze par let mel prvi MS model Natural Keyboard, letos pa sem upgradal na nov model Pro in sem zadovoljen. V bistvu se mi vse ostale navadne tipkovnice zdaj zdijo zlo cudne...:D

RUSKIE ::

Hvala za zanimive predloge.
1. Sovražim MICROSOFT zato tudi ne kupujem njihovih izdelkov.
2. Logitech? Prosim ne me žalt miši majo dobre njihovih tipkovnic se pa ne bi dotaknil.
3. Ni nujno multimedijska. Rabm(nujno) vklop mašine, suspend, mogoče kšn reset(na ohišju mam tacga da komi not prst zabašem) pa še kšne druge knofe bi blo lepo met ampak saj ne živimo v sanjskem svetu. kokr lohka zapravm je 3500.:(
-/1 c0ntr0l th3 5T0RM-

OrlyTM ::

ti si čist zahtevn ... kup si btc multimedia keyboard ... sm jo mel doma točno pol dneva in jo takoj nesu nazaj ... smrdi da bl ne more ... ma pa vse to kar ti naštevaš in še 3500 sit stane :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andrej ::

ti mas pa res cudne komplekse.
;((

Hja, potem ti preostanjejo samo se kvalitetne Chicony tipkovnice, ki so meni osebno grde in se jih ne morem navadit.

gorenc ::

Kupi cist navadno CHERRYjevo za 4500 SIT. Ti povem boljsa je od vsega tistega ameriskega in korejskega sranja. Ali pa malo drazjega SIEMENSA po moznosti s 3mm hodom tipk. Ce pa imas raje tipke, ki klikajo bolj naglas pa ne pozabi na KEYTRONICa. Bejz od vsega kar slisi na ime Microsoft in Logitech. Ime bos trikrat preplacal. Nevednost pa tudi.0:)

RUSKIE ::

No hvala vsem za pomoč sam tudi razmišlam o cherry al pa chicony(sm jo meu prej mega dobra sam kaj k ne prenese čistilnih sredstev). Aja MICROSOFT no way I HATE MICROSUX
LOGITECH ma dobre miši in kar se mene tiče je to tudi vse.
-/1 c0ntr0l th3 5T0RM-

sazo ::

Kupi Key Tronic ergoforce
zelo dobra tipkovnica

Shershen ::

ehhh... ti samo kupi eno takšno, ki ima tipke :D

andrej ::

tocno tak, za 3.5k tak nimas dosti kaj za izbirat...:D

HEKO ::

Cherry RULES!! Mam G81-res je draga, je pa najboljša tipkovnica daleč! (dostikrat sn jo kr vredi rukno, pa še dela! :D)

Za 3500 sit, pa si jo lahko narišeš! Al pa kupiš rableno! :)>:D>:D:8)>:D>:D:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Das Keyboard II

Oddelek: Novice / Ostale najave
455747 (4530) OrlyTM
»

nakup tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
352793 (2236) snajper_SLO
»

Flat tipkovnice

Oddelek: Strojna oprema
192566 (1976) PlayTheGame
»

Keytornic LT Designer keyboard

Oddelek: Kaj kupiti
421818 (1167) kuglvinkl
»

Tipkovnice - katero predlagate za dobro tipkanje!?

Oddelek: Kaj kupiti
212023 (1777) ginekolog

Več podobnih tem