» »

matura v 5 dneh ??

matura v 5 dneh ??

1
2
»

Sc0ut ::

Hardstyle je izjavil:

Švinglaj pa je to to. Kdor pravi da na maturi ne moreš švinglat, ne zna švinglat.


Od osebe na desni/levi glej katere krogce barva in potem jih pobarvaj tudi ti:) Seveda moraš biti siguren da tudi ona zna:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

valentino554 ::

Ja sej js mam tud gefo pa soco za izbirnega, sam je fora da pr soci morš uporablat te strokovne izraze v eseju, pa mal me skrbi kako bo glede ocenjevanja odgovorov pri poli z nalogami, gre pa za to, da js znam na skoraj vsa vprašanja odgovort iz svojimi besedami, iz česar je razvidno da vem zakaj se gre, samo nevem če bo to dovolj, ker med letom pri tej prifoksi k sm jo meu js (čeprov je lahko na to vplival tud to da me je pač sovražla ker je lezbika pa še par drugih stvari) ni bilo :) slova me ne skrbi, jutr pism esej in slovnico, tko da bom su dons cez opise oseb, pa mal slovnico tiste glavne stvari (priredja-podredja, tvorjenke itd.) potem imam pa preostanek sobote in nedeljo frej za matematiko ki se piše v ponedeljek. Upam da jo seveda odpišem uspešno ker mi drugače ne povzroča težav, sam je pa velik odvisno kako ti pač ležijo naloge ki jih dobiš na poli. Angle se nebom učiu, gefo sem si enkrat prebrau učbenik obče geografije in pa regije v slo, tko da to bo za 2 :) ostane samo še soca kjer mi je ušeč da lahko zbereš 2 od 4 danih poglavij tko da mislm da bi to tud mogl stečt :)

valentino554 ::

evo odpisana slova,.. esej za ene 3 napisan pomojm, slovnca pa mal slabs k je bla kr besedilna vrsta (komentar) za napisat nakonc kar sm vidu prvič v lajfu sam ok :) bo pozitivno pomojm če nam ustno zajebu nasledn tedn :)

Mipe ::

valentino554 je izjavil:

evo odpisana slova,.. esej za ene 3 napisan pomojm, slovnca pa mal slabs k je bla kr besedilna vrsta (komentar) za napisat nakonc kar sm vidu prvič v lajfu sam ok :) bo pozitivno pomojm če nam ustno zajebu nasledn tedn :)

Samo da nisi pisal tako kot zdaj pišeš!

valentino554 ::

ne pa sej znam slovnično pravilno pisat, sam kle pač pišm tko k govorim ane lol :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

zuz3k ::

sicer sem delal splošno maturo ampak sem jo delal brez učit

sem rekel grem, kar ne nardim itaq grem poleti, pol sm pa kr
use naredu sz oceno 3 :D
Life is a psychological game.

Mipe ::

Kolikor se spomnim, se nisem posebej piflal. Le redkokdaj sem se. Vseeno sem zvozil maturo, skoraj z odliko. Ampak znanje sem osvajal sproti, med poukom, za razliko od kekcev, ki so ga srali.

valuk ::

Ali drži to, da če pri maturi narediš dva predmeta z 3 ali več je en predmet lahko negativen( in dosežeš 80% točk do pozitivne meje)?

korenje3 ::

luzer386 je izjavil:

Hello,

do jesenskega roka splošne mature je še slabih 6 dni, jaz sem se po nekem čudežu odločil, da bi jo tokrat spravil skupaj lol. Sedaj me zanima tisti, ki ste to že dali čez, če se je možno v 5 dneh naučit za 2 pet predmetov,s tem da, matematiko znam solidno, angleščina bi tud morala iti čez brez problema, ostane mi še slovenščina, zgodovina in geografija, kjer ne znam nič =)

any ideas?


slovenščina je po moje najtežja kar se kvantitete tiče. vse tiste zgodbice je treba znat na pamet.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

genesiss ::

Nobene zgodbice ni treba znati na pamet.

martincek1 ::

valuk je izjavil:

Ali drži to, da če pri maturi narediš dva predmeta z 3 ali več je en predmet lahko negativen( in dosežeš 80% točk do pozitivne meje)?


Drži. Ampak samo na osnovnem nivoju. Če imaš kakšen predmet na višjem in pišeš 1% do 2, padeš.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gimnazija Jesenice

Oddelek: Šola
358655 (5985) Yacked2
»

Zakaj se večina maturantov najbolj boji slovenščine ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
11924970 (18895) m0LN4r
»

Matura (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8111074 (8386) Zajec123
»

izbirni predmeti za maturo

Oddelek: Šola
297564 (6243) asitar
»

Matura 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10514075 (9992) Jebac18

Več podobnih tem