» »

Igre za 14 letnika na DS lite

Igre za 14 letnika na DS lite

koro13 ::

Pozdravljeni!
Od mojega brata"ca" se dobil njegov nintendo DS lite, sam ga ni uporabljal, kakšne 2 leti mu je kvečjemu ležal v predalu. Pa me zanima kakšne igri mi priporočate zanj, kupil bi si kakšne simse, ali pa Call of duty (obstajajo za DS kakšne dobre strelske igre), za NFS že vem da obstaja, kupil pa bi tudi kakšne pokemone in yo-gi-oh (malo je treba biti otročji). Prosil bi za še kakpne druge primere in pa naslove cool zgoraj naštetih iger, zanima me če poznate koga, ali pa če sami prodajate kakšne dobre igre za nintendo DS.
hvala LP

P.S Ali lahko v režo pri DS litu vstaviš igre od ndsi-ja in ndsi - xla.

huek111 ::

koro13 ::

Hvala

mojsterleo ::

tukaj imas sliko z kar nekaj dobrimi ds igrami:



od novejsih pa se pokemon heartgold/soulsilver, infinite space, dragon quest IX, megaman zero collection, zelda spirit tracks, mario in bowser inside story, professor layton in pandora's box, scribblenauts... veliko iger se dobi na igabiba.joker.si oziroma v mullerjevih trgovinah, kjer pa je treba paziti, da ne kupis izkljucno nemske razlicice igre (vecina je sicer multilanguage). lahko pa se tudi malo znajdes in si nabavis acekard 2i kartico za igranje filmov, mp3 in backupov.:D

ps: igre za ds delajo na vseh dsjih... model ni pomemben, luknja je povsod ista.

Zgodovina sprememb…

koro13 ::

Hvala ;)

koro13 ::

Kje pa bi lahko dobil takoimenovan acekard 2i kartico?
Hvala
LP
Prodajajo v bigbangu?

mojsterleo ::

haha ne, v bigbangu nimajo. to lahk narocis sam prek interneta. poglej na playgame.biz al pa konzolec.com. ce nimajo pa se po bolhi.:)

koro13 ::

na bolhi sem ,za 19.00 evrov dobiš kartico, memory cards pa itak imam doma. Temu se pravi "varnostne kopije" =)

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nintendo

Oddelek: Kaj kupiti
92197 (2117) 5er-->
»

Sony PSP ali NGP

Oddelek: Konzole
71379 (1233) Ganon
»

Nintendo 3DS izšel na Japonskem

Oddelek: Novice / Konzole
73915 (3448) St235
»

Nintendo DS Lite ali Sony PSP?

Oddelek: Konzole
483537 (2474) mojsterleo
»

Nintendo DSi ali PSP

Oddelek: Konzole
222109 (1782) Dr_M

Več podobnih tem