» »

e-Redovalnica

e-Redovalnica

Bimbolo ::

Pozdravljeni,

za računalništvo, kot 5. predmet na maturi moram narediti e-Redovalnico, ki deluje po principu admin, učitelj, učenec. Torej moral bi narediti spletno stran kjer bi se učitelji in učenci vpisali z že vnaprej določenimi imeni in gesli, da bi dostopali do baze z ocenami, urami... kjer bi učitelji vpisovali ocene, učenci pa bi videli le svoje ocene. Torej spletna stran mi ni problem, nevem pa kako naj se spravim k tej bazi, verjetno kakšna SQL zadeva ? ampak kako narediti to da učenci dostopajo le do svojih ocen ?
Zažejena vsakršna pomoč, če bi se komu dalo naredit to zadevo za mali denar se tudi priporočam :)

root987 ::

Uporabiš Django pa se ne sekiraš.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

ERGY ::

Bimbolo je izjavil:

Pozdravljeni,

za računalništvo, kot 5. predmet na maturi moram narediti e-Redovalnico, ki deluje po principu admin, učitelj, učenec. Torej moral bi narediti spletno stran kjer bi se učitelji in učenci vpisali z že vnaprej določenimi imeni in gesli, da bi dostopali do baze z ocenami, urami... kjer bi učitelji vpisovali ocene, učenci pa bi videli le svoje ocene. Torej spletna stran mi ni problem, nevem pa kako naj se spravim k tej bazi, verjetno kakšna SQL zadeva ? ampak kako narediti to da učenci dostopajo le do svojih ocen ?
Zažejena vsakršna pomoč, če bi se komu dalo naredit to zadevo za mali denar se tudi priporočam :)


Ne tega pa se ne da. Lenuh :))

Ktj ::

Hint:
man google

LP!

urosz ::

maš zs ;)

e-redovalnica narejena v Accessu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urosz ()

techfreak :) ::

root987 je izjavil:

Uporabiš Django pa se ne sekiraš.

Ali pa Ruby on Rails.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriški izobraževalni sistem, in mogoče ideja za evropskega

Oddelek: Šola
273207 (2502) NikolormousB
»

SQL/DML stavki

Oddelek: Šola
343157 (2499) IL_DIAVOLO

učitelj me je brcnil v trebuh (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
16122938 (20118) kuglvinkl
»

namizna aplikacija v javi

Oddelek: Programiranje
371787 (1300) urosz
»

Tema oz. storitev za maturo

Oddelek: Programiranje
91049 (783) urosz

Več podobnih tem