» »

Sony Ericsson Z1010

Sony Ericsson Z1010

Volk| ::

Na mobitelu imajo novo akcijo. Več o tem si lahko preberete TUKAJ
Zanima me mnenje o tem telefonu!
Na mobisuxu še ni nič pametnega...
poročajte, novopečeni lastniki....

BCSman ::

daj naj si kdo vzame minutko in opiše malo mobi, ker moram ćimprej izvedet al se splača sl ne, oz. ali je boljši siemens M65? HITRO PLZ

Mirč ::

telefon ima praktično vse. nima,da nima.Mp3 zvonenje,dva ccd tipala za kamero in fotoaparat,umts,ki deluje v naselju dokaj vredu,mp3 igra tako močno kot kaksen radio,zraven dobiš kabel usb,slusalke stereo.res enkraten.
edini minus je velikost,vendar se navadiš na to.
lp:)

Bramac ^^ ::

hm.. jst sm pa pred enim mescom kupu pri mobitelu za 50k k700i , tudi študentski paket

zdaj pa pride ta, ki ima praktično vse isto, je priklopni, ima UMTS, in ima reži za spominske kartice.

ufff. pa še 20k je cenejši :\

se zgodi .. bo že boljše

Mirč ::

pa naj še nekaj rečem to je trenutno najbolj hardversko dovrsen telefon v Evropi.Po enodnevni uporabi je baterija nekje na polovici,samo sem pa ga celi dan gono pa mp3 poslusal,slike not daval.profile uporabljal.Za mp3 ima celo equlaizer............................
lp
mirč
vreden je 30.000SIT

Bramac ^^ ::

če jst mojga uporabljam non-stop ne verjamem da bo zdržal 3/4 dneva :\

prvi dan sem ga lahko uporabljal 6-7 ur ... potem pa spet polnjenje

;(

Mirč ::

Lithium-Ion 700mAh K700i
vs.
li-polymer 1260mAh Z1010

Golden eye ::

ja pa kr težek: 144g 8-O:\

Zgodovina sprememb…

Caligula ::

Folk, baterija se more se ulaufat. PAr polnjenj to traja. Pol bote mel pa realne podatke.
Pa upam ,da ste ga prvic polnili 16 ur, ker ce ga niste ste tud sami krivi, da bo baterija manj zdrzljiva kot sicer.

Pa scasoma se boste tud navelical skos packat po telefopnu pa se igrackat pa bo baterija sploh dlje zdrzala.

BCSman ::

jutri grem ponj, če jih je še kaj ostalo na mobitelu

@ljash ::

Baje jih u pondelk u LJ še dobijo...:\

p.s.: če mi kšn študent podpiše pogodbo, mu plačam (:) ) -> računi pol name prhajajo. Če je kšna dobra duša tle kje na S-t, se priporočam ;>


lp
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA

Matej_ ::

Pri mobitelu jih je kot kaže res zmanjkalo. Sem si ga pa šel danes ogledat in me je pustil mešanih občutkov.

Kar se tiče funkcij, dizajna itd. je zadeva nedvomno super, ima praktično vse kar ti srce poželi, od UMTSa do mail klienta, dveh kamer, mp3 playerja... in ohišje je na prvi otip kvalitetne izdelave.

Problem se pojavi pri velikosti in teži. Zadeva je namreč glede na ostale male mobilne brate ogromna in kar precej težka (sicer manj kot nakazuje velikost, a vseeno).
Saj verjamem da bogatega reperturja sladkorčev ne morejo zapakirati v manjše ohišje, a tako kot je, je vendarle velik kompromis in o sprejemu le-tega bom moral še krepko razmisliti. Nosi pa tehnološki odličnež tudi kar privlačno ceno, tako da sem res v precepu.

Vsak mobitel ki mi je služil do sedaj je bil lažji in manjši od prejšnjega, pri tem pa se mi zdi kot da bi se vrnil na začetek.

Caligula ::

Ce kdo hoce met studentski paket pa ugodnosti zanj se da to zrihtat za 20 jurjev. Pa mas svojega.
Vec na studi@email.si

Tud za ADSL se da postimat.

SuperStipe ::

V cem je fora tega 16 ur polnenja?

Drugace pa telefon je carski, zaenkrat nimam nobenih pritozb, edino na velikost se moram se navadit. Menjava iz t68i na z1010 je kar sok.

Drugace pa so popravil par dosti zadev, pr t68i je bilo tisto debilno klicanje iz imenika, ko imas pod imenom samo 1 stevilko pa potem k izberes ime moras se 1x yes prtisnit. to so sedaj resili. Imel sem tudi BT probleme pri t68i v povezavi z ipaqom, pri z1010 to cool dela.

tictac ::

Kaj pa Symbian podpira?

Caligula ::

Baterija ima v sebi celice. Te se morajo prvic razsiriti do konca, da dosezejo svojo maksimalno kapaciteto. Ce se prvic to ne zgodi, nikoli ne dosezejo svoje res maksimalne velikosti.

Pac s tem pri bateriji "zapravis" nekaj zmogljivosti trajno.

Mirč ::

samo zakaj je ko ga daš polnit po dveh urah poln in napiše batery full.Zakaj še morš pol še 14 ur polnit pomojem se baterija neja polni več.
lp

SuperStipe ::

Mislim, da tole 16 urno polnenje forsirajo samo nasi operaterji. Bila je ze parkrat debata na mobisuxu glede tega polnenja, pa doslej se noben ni dokazal da tole 16 urno dejansko drzi za li-ion ali poly baterije.

jRk0 ::

fajn bi blo prvic 16 ur polnit, pol pa ene 3x do konca izpraznit in spet napolnit, tak bi naj dobil najvecjo kapaciteto baterije ven. Tako je rekel en, ki se ukvarja s tem...
You fuck up once, you loose two teeth.

Caligula ::

Pusti ti debate po forumih. Folk, ki se spozna na baterije ti bo lepo razlozil, da je sploh pri Li-Ionskih baterijah to ful pomembno.

In baterija se na polnilcu ceprav se kao ne polni, se vedno siri, ker polnilec vzdrzuje tok in tudi temperatura je obicajno malo visja. To oboje je prvic pomembno.

Pol pa Li-ionske ne marajo vec bit ne cisto prazne niti polne pri visokih temperaturah. Sploh za daljse neaktivno stanje majo najraje cca 40% polnost.

Tud z laptopov na omrezju jih je dobro jemat. Ker toplota kadar so polne do roba jih unicuje oz jih stara.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512418 (8587) Azrael
»

Prvo polnjenje baterije

Oddelek: Mobilne tehnologije
217338 (6922) roli
»

Sonny Ericsson K700i

Oddelek: Kaj kupiti
211708 (1261) jest10
»

kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
303994 (3597) NemecRok
»

kateri gsm z mp3 predvajalnikom?

Oddelek: Kaj kupiti
151399 (1184) ombre

Več podobnih tem