» »

Microsoft Web Platform Installer - Za vsakega, ki želi postaviti ali zgraditi svojo spletno stran!

Microsoft Web Platform Installer - Za vsakega, ki želi postaviti ali zgraditi svojo spletno stran!

FitnessBoy ::

Glede na branje tega foruma, sem se odločil, da napišem en upam da uporaben blog post za vse, ki se prvič srečate z postavljanjem in razvojem spletne strani. Microsoft je izdal orodje, ki nam pri tem pomaga, poleg tega pa je na voljo že precej odprtokodnih projektov, ki se vam dejansko lahko postavijo na vaš spletni strežnik.

Predlagam, da si celotno objavo preberete tukaj: http://msblogs.si/post/Microsoft-Web-Pl...

Gost ::

Vsekakor zanimiv paket. Bo potrebno preveriti.

Edino ena opazka. To ni zadeva za uporabnike, ki se prvič srečujejo s postavljanjem strani. Ustreznega gostovanja za to ni moč dobiti za neko ustrezno konkurenčno ceno napram apache gostovanjem. Za produkcijo se potrebuje potem kar lasten strežnik ali VPS, kjer je nameščen Windows server, kar pa ni ravno malo za "začetniškega uporabnika".

darkolord ::

Ustreznega gostovanja za to ni moč dobiti za neko ustrezno konkurenčno ceno napram apache gostovanjem.
Cene so čisto primerljive.

Gost ::

Cene so čisto primerljive.


Naštej mi tri primerljive ponudnike v Sloveniji, prosim.

Vice ::

In zakaj mora biti ravno slovenija?

Gost ::

Zato:



Pa zato, da bo težje najti odgovor na moje vprašanje.

techfreak :) ::

Tudi v tujini boš težko našel ustrezno gostovanje po primerljivih cenah. Kaj šele pri VPSjih, kjer so tisti z Windowsom tudi do 3x dražji.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8623484 (2301) Lonsarg
»

Wordpress in gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
337977 (3794) BigWhale
»

Novo gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
173219 (2693) neoserv
»

Izdelava streznika

Oddelek: Izdelava spletišč
325008 (3861) techfreak :)
»

Dobro gostovanje z strežniki v Sloveniji...fantazija?

Oddelek: Izdelava spletišč
453151 (2041) jerry2000

Več podobnih tem