» »

Email pošiljanje ne dela

Email pošiljanje ne dela

pravnik ::

Imam Outlook. Ko dam z desnim klikom send by email mi ne naredi ničesar. Kaj bi bilo lahko narobe? Dosedaj je delalo?

KoMar- ::

Niti napake ti ne javi? Pa seveda nam zaupaj, katerega ponudnika uporabljaš za pošto.

pravnik ::

Imam t2. Ne javi niti napake, samo nič ne naredi?

KoMar- ::

T-2jev SMTP lahko po novem uporabljaš samo za pošto iz @t-2.net. Če imaš nastavljen kak drug e-naslov, ti ne bo delalo.

pravnik ::

KoMar- je izjavil:

T-2jev SMTP lahko po novem uporabljaš samo za pošto iz @t-2.net. Če imaš nastavljen kak drug e-naslov, ti ne bo delalo.

Ne imam nastavljen privzet njihov mail. Sem pa šel še z repairom (Office) čez, pa nič?

KoMar- ::

Hja, to je pa čudno potem. Zaenkrat nimam nobene boljše ideje, sori.

logout ::

Imam občutek, da se vidva ne razumeta. Ne gre za to, da pravnik ne bi mogel pošiljati pošte, ampak mu v Windowsih ne deluje več povezava med desnim klikom in Outlookom. Najverjetneje je to nastalo po instalaciji kakšnega novega programa. Kako odpraviti nevšečnost težko rečem, ker ne uporabljam Outlooka, a mogoče bo kdo drug vedel.

L.p., Kloko

pravnik ::

Nekaj mi je prišlo na misel. Ker mi pošiljanje iz raziskovalca deluje, ne deluje pa mi pošiljanje iz Total Commanderja, je mogoče težava v 32 in 64. Winsi so 64 in Outlook tudi, TC pa pač ne?

urosh ::

ne. Meni dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Outlook 2003 pošiljanje pošte in linki

Oddelek: Pomoč in nasveti
232295 (2090) lojze8
»

Siol mail, T-2 internet

Oddelek: Omrežja in internet
4818191 (16539) barakus
»

Outlook - problem z mail računi

Oddelek: Omrežja in internet
64027 (3931) Oxford
»

Po menjavi ponudnika problem s pošiljanjem pošte

Oddelek: Omrežja in internet
425319 (4708) Matko
»

e-mail na nokiji 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
101721 (1643) divx man

Več podobnih tem