» »

WIn 2k zvok dela sploh ne ?

WIn 2k zvok dela sploh ne ?

rookie ::

Pismoooo.Kaj je to.Sm meu winse 98 SE gor mi je suroound delu tip top in zvok je biu tut cist.A dans dam gor win2k pa zvok dela a ko zinstaliram direct x 8 mi zadni boksi nehajo delat sam se sprednji pa wufler.Aja v win 98 SE mi je ful lepo igral a pr win2k mi v boksih ful grmi pa tut ce nc ne spila.K disk misle al pa ko laufam cd al pa dvd mi po boksih rpota tko da ne morm nc.A se ksnmu sana?Djte pleas helpat.PROSM :\:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

sasox ::

Amn kdaj si ti zacel spremljat slo-tech? win2k ne podpirajo 4speakerjev oz. po tvoje sorounda!

JLP ::

rookie
Dej mal več povej o zvočni kartici, ki jo maš in gonilnikih, ki jih uporabljaš.

sasox
U Windows 2000 čist lepo delajo 4 zvočniki.
Odvisn je sam od gonilnikov in zvočne kartice a to dela al ne.
Live long and prosper!

rookie ::

sasox beri bolj natanco.Ko zinstaliram kartico mi delajo vsi FPS.Ko zravn zinstaliram Direct X 8 pa zadnji nehajo delat.Kje si pa ti to prebrau da v Win2k ne dela FPS pa tut jest ne vem.Mogoce si TI prepozno zacel spremljati Slo-Tech.



JLP zvocno kartico imam od ABITA AU-10.Vozace mam pa cd-ja ki sem ga dobu zravn zvocne za Win2k.Te vozaci so vist zadnji ubistvu prvi in zazdaj OPa zazdaj se zadnji. :):\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

sasox ::

rookie drugic pa napis se kere win2k mas (pro, server,...). Sem tole zjutri pisu k sem bil se mau zaspan.........pa sem zdele mau premislu sele :)

Men so 4zvocniki delal v win2k pro zdej v win2k server pa mi nocjo...... tko da.......veliko uspeha pri resevanju tezav :D

JLP ::

Če ti je pred inštalacijo DirectX 8 vse delal normalno, pol se mi zdi da se je k si DX 8 inštalirov kej u zvezi z nastavitvijo zvočnikov resetiral. Tko da bi jest pogledov u kontroln program za zvočno koko je kej z nastavitvijo zvočnikov. Pa če zgleda uredu pol bi probov prestavt na drugo nastavitev (na primer s 4 na 2) applayat pa pol spet nazaj naštimat.
Pol bi še mal pogledov u Control Panel -> Sounds and Multimedia Properties -> Audio -> Advanced.
Pol bi še mal za usak slučaj pogledov če mam use prov povezan (zvočnike na zvočno).
Če neb to pomagal bi še enkat inštalirov gonilnike.

Zakaj pa bi kej drgač delal u Windows 2000 Pro al pa Server pa res ne vem. Ne vidm razloga za to.
Live long and prosper!

rookie ::

sasox

Win2k pro mam.

JLP

Tkole je.Res da nastavitev na controlpanel nism pogledu ce se je res slucajno kej spremenil.Samo ko zinstaliram kartico imam eno try ikono in ko pozenem to lahko stelam kolk boksov igra pa take fore zato nism sou nc gledat na controlpanel.Zdej je pa se en problem kako pridt v win2k ko sem zravn ze zinstaliru win98 SE.Zvocniki so pa bli usi prov vstekani ker mi pa v win 98 SE dela vse kot je treba.

:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Terminal Services???

Oddelek: Operacijski sistemi
451929 (1536) andrej
»

WinXP, mrezna kartica

Oddelek: Programska oprema
161040 (877) JanezH
»

AMD & Creative

Oddelek: Pomoč in nasveti
12988 (863) A.L.T.
»

win 2k pro problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131289 (1107) krho
»

win2k in sumenje zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
271139 (938) SpiDEr8

Več podobnih tem