» »

Predvajanje audio cdja

Predvajanje audio cdja

rap3r ::

Ko hočem v windowsih 98 predvajat avdijo cd na kerem koli programi mi pač sešteva čas sam nč zvoka ni če pa predvajam katerikoli drug format (mp3, wave, divx,...) zvok dela tko da je problem v... sm pa pogruntu še eno stvar in sicer ko hočem z windows media playerjem zagnat pač file iz audio cdja mi napiše tko da prosim a mi lahk date kkšno idejo jz sumim da prijateljica nima povezanga dvdja za zvočno prek avdio kabla, nemorm pa pogledat ker ga je učer kupila in bi garancijo uniču če bi ga odpru! Hvala za pomoč že una prej:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)
  • spremenil: rap3r ()

Narcos Satanicos ::

Vklop Digital CD Playback če se da.

valterz ::

Skoraj 100% ni audio kabla.Naj nese računalnik nazaj,pa naj priklučijo kabel.

Xenon ::

jaz tud mislim da nimas audio kabla.. to je kabl ki povezuje tvojo zvocno in cd rom.... kabl pride 300 sit v trgovin . ampak najprej preveri ce to res drzi, da nimas kabla.

bastadu ::

Če vklopiš Digital CD Playback ne rabiš kabla...

rap3r ::

xenon kukr vidš sm napisu da nimam avdio kabla in tud kaj povezuje vem in da nemorm prevert zarad garancije,bastadu: jz tud mislm da bi mogl delat ko sm uklopu digital k ni bil uklopljen pa je isto!
še ena informacija isti problem je če dam v pečko v tem primeru teaca ali v MSI dvd enoto! Obe mata uklopljen digital CD playback in dma!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

bastadu ::

Poglej če nimaš v nastavitvah glasnosti zvokov CD Audio na mute...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVI(PC)--->HDMI(TV) ni zvoka (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6321331 (10443) BorutK-73
»

Povezava med zvočno kartico in ojačevalci

Oddelek: Zvok in slika
61187 (651) chrush
»

Audio cd ne dela na cd-romu

Oddelek: Pomoč in nasveti
91217 (1109) Han
»

Hišni kino

Oddelek: Kaj kupiti
81176 (967) BlackHole
»

CD ROM problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
7959 (854) frudi

Več podobnih tem