» »

Študij filozofije

Študij filozofije

ChiefThunder ::

Pozdravljeni!

A mamo kakšnega filozofa kle gor? Namreč vsakršne informacije v tej smeri so zaželjene. Kakšen je protokol, možnosti zaposlitve, predispozicije, skratka en filozofski (tudi realen) opis dotičnega študija/poklica.

Hvala :)

lp
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

ChiefThunder ::

hmm, res nihče?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Gandalfar ::

hmm, poklic: profesor Filozofije ;-)

Ubistvu ne vem. Vprasi na tvoji soli koga, ki je zadolzen da daje dijakom informacije o vpisu na fakulteto. Pa tvoj profesor filozofije bi ti tudi znal kaj vec o tem povedat :)

DavidJ ::

Jst sem se pred slabim tednom vrnil z maturanca v Grciji in eden od spremljevalcev je bil profesor fil in soc. Clovek je prava faca in sva se (pa tudi ostali) dost menla o vseh stvareh. Ko se ga vprasal kako je studiral je rekel, da je studiral v pedagoski smeri; postal je prof. filozofije in ne filozof. Sem ga vprasal, kaj lahko filozof dela in je premisljeval... potem pa reku: "Luft mesa."

:)

Svetoval mi je se, da ni dobro it studirat filozofije, razen ce ti je to dodaten studij, ker v tem ni kruha. Pa se to je dodal: "Manj kot clovek ve, bolje spi." S tem je hotu povedat, da odkar je prof. filozofije se pocuti nekako nesrecnega.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

ChiefThunder ::

zanimivo.

več kot znaš, manj veš.

hvala :)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študij kognitivne znanosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5821763 (11425) labrys
»

Debata pri filozofiji

Oddelek: Šola
474096 (2542) Saladin
»

študij zgodovine

Oddelek: Šola
137160 (6914) T-h-o-r
»

Filozofija: Aristotel in Platon

Oddelek: Šola
246580 (5703) ShowDown
»

Filozofija - Ali vemo, kaj je sreča? - malo pomoči ;)

Oddelek: Šola
261787 (1343) Thomas

Več podobnih tem