» »

Samsung Wave

Samsung Wave

««
«
1 / 7
»»

milkafan ::

Od danes je pri Mobitelu Samsung Wave, me zelo mika da bi ga kupil glede na to, da je kar ugoden, glede na to kaj vse ponuja. Res pa je, da ni android, ampak mogoče pa Badi uspe :). No zanimajo me vaša mnenja glede tega mobitela? Hvala

DuleKrtola ::

Hardware je kar impresiven za to ceno, je pa verjetno bolj malo aplikacij na Badi. Če bi imel androida bi bil win.

js osebno ::

Bada ima trenutno že preko 1000 aplikacij... Pri Samsungu zelo podpirajo developerje..

milkafan ::

Nima pa HSUPA(hitrega prenosa od uporabnika), a to dosti vpliva na hitrost neta ? Nism tak poznavalec, zato vprašam.

Dr_M ::

Na gsmarena pise, da ima HSUPA. Drugac pa nevem zakaj bi pomankanje tega kaj uplivalo na hitrost interneta.
Zgleda kar uredu, cena je tam tam, toliko bi moral bit Galaxy S.
Bi se pa izogibal tega telefona zaradi OSa. Razen, ce bi tole bilo kompatibilno z Androidom (imata enako jedro?)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Yoda Master ::

Sej je vse isto razen zaslon je mal manjši, pa OS je ta češki Bada :(
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

milkafan ::

No jaz sem že 90% prepričan, da bom kupil tale stroj, zanima me še samo, če kdo slučajno ve, če je mp3 player solidno glasen?

M-XXXX ::

Daj povej en razlog, zakaj bi moral bit moral biti trenutno eden najboljših/najboljši telefon 200€ nižjo ceno od konkurence?

Dr_M ::

Od kdaj pa samsung dela telefone? :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

M-XXXX ::

Dr_M je izjavil:

Od kdaj pa samsung dela telefone? :))

S telefoni se je začel ukvarjat 1980 tako da že ma malo zgodovine^^

Dr_M ::

Skoda, ker se jim to ne pozna.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ttommy ::

Sam imam Samsung Omnia pro B7330 in ga ne menjam za nobenega drugega.
Gamer

M-XXXX ::

Dr_M je izjavil:

Skoda, ker se jim to ne pozna.

Katere ogromne prednosti so že imeli odstali telefoni v prihodu Omnia HD 2? Katere prednosti imajo ostali telefoni zdaj ko je naprimer Galaxy S zunaj? Jaz lahko le slabosti naštejem katerih je ogromno!

Dr_M ::

Predvsem njihova kvaliteta pesa, uporabnost, pri novejsih telefonih so odstranili flesh.
Prednosti nimajo nikakrsne. Zal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

đoni ::

Ima kdo Wave? zanima me, kako je z spominsko kartico, prejšnja mi ne gre v ta telefon, ne vem ali je treba kupit novo, prav samsungovo ali kako?

ivanuscha ::

Rabiš Micro SD, recimo tole: http://www4.hardwareversand.de/articled...

Entity ::

Tudi sam sem gledal tega in je po specifikacijah super, cisto primerljiv z npr HTC Desire ali SE X10 oz celo boljši (Super Amoled, nima threaded sms, 1.5GB/390MB interno placa, DivX, Xvid..) in to za cca 100eur ceneje. AMPAK tale Bada.. :((
Jaz si enostavno ne upam na tak OS.. :/

đoni ::

ivanuscha je izjavil:

Rabiš Micro SD, recimo tole: http://www4.hardwareversand.de/articled...


Aha, pa se da to kupit pri svojem operaterju? A kartica, ki sem jo prej mel v Sony Ericssonu pa zagotovo ne gre v ta telefon?

zoolander ::

Najboljši gsm ki sem ga imel do zdaj...vse super funkcionalno! Gre za mešanico med Aplovimm I-Phonom in najnovejšimi androidi...zelo stabilen OS in perfektna baterija, ki brez težav zdrži 5-6 dni...pravi super kristalen in varčen AMOLED zaslon... + cena na vezavo je v primerjavi s konkurenco nadvse ugodna! Trenutno best buy!

denabiker ::

sem ga imel v rokah od kolegice, čisto na hitro...zelo lepo sede v roko, precej tanek, ful lepa slika -zelo dober zaslon, lepa barve in dobesedno kar leti, ko sem klikal po menijih. Pa še malo sončni žarki so padali vmes, pa sem kljub temu zelo lepo videl, na moji nokiji pa skoraj nič. Prvi vtis zelo dober.

DMouse ::

đoni je izjavil:


Aha, pa se da to kupit pri svojem operaterju? A kartica, ki sem jo prej mel v Sony Ericssonu pa zagotovo ne gre v ta telefon?


Potrebuješ micro sim cutter.

ivanuscha ::

Zelo vredu telefon, jst sem opazil edino 3 pomankljivosti.

1. Zelo malo aplikacij, zaradi Bada OS (to se bo sčasoma spremenilo)

2. Kljub možnosti 10ih home screenov je navoljo premalo widgetov, poleg tega lahko samo en widget zasede cel zaslon. Poleg tega še nezmožnost dodajanja bližnjic inštaliranih programov.

3. Zelo pogosto je v programih odsoten gumb exit, tako da je potrebno aplikacijo terminirat z tipko end call, kar je včasih zelo nepraktično.

Drugače pa je telefon za svojo ceno bomba. Kljub temu pa jst ostajam na Symbian, zaradi ogromno nepogrešljivih programov, dobre funkcionalnosti ter praktično vseh potrebnih funkcij (Nokia 5800). Je pa res da je napram Wave-u telefon precej počasnejši in neodziven. Bo treba počakat na en hit telefon z Symbian3, ki bo definitivno prišel. :)

Thunder wave ::

DMouse je izjavil:

đoni je izjavil:


Aha, pa se da to kupit pri svojem operaterju? A kartica, ki sem jo prej mel v Sony Ericssonu pa zagotovo ne gre v ta telefon?


Potrebuješ micro sim cutter.


On sprašuje za spominsko kartico ne za Sim. Če si imel prej v SE-ju microSD (novejši SE-ji)potem lahko brez problema daš v nov telefon. Verjetneje je pa, da imaš memory stick micro M2 katere pa ne boš mogel uporabiti v novem telefonu.

đoni ::

zoolander je izjavil:

Najboljši gsm ki sem ga imel do zdaj...vse super funkcionalno! Gre za mešanico med Aplovimm I-Phonom in najnovejšimi androidi...zelo stabilen OS in perfektna baterija, ki brez težav zdrži 5-6 dni...pravi super kristalen in varčen AMOLED zaslon... + cena na vezavo je v primerjavi s konkurenco nadvse ugodna! Trenutno best buy!


Morda veš kako se naloži tale Divx hd na telefon, in kako se predvajajo video vsebine, meni se ne? Tudi you tub mi ne predvaja nobenega posnetka?

Elemen_T ::

Divx player je že naložen gor in suvereno predvaja Divx&Xvi posnetke. Youtube dela brez problemov. Tako iz browserja kot tudi iz bada aplikacije youtube.

vsersen87 ::

Kako je pa kej stanje z GPS programi? Se že da kej spodobnega dobit, ko bi delal tudi na Badi?

LuGi ::

vsersen87 ::

Tega pa ne poznam... Kakšna pa je pokritost?

đoni ::

Elemen_T je izjavil:

Divx player je že naložen gor in suvereno predvaja Divx&Xvi posnetke. Youtube dela brez problemov. Tako iz browserja kot tudi iz bada aplikacije youtube.


Zakaj pa meni ne dela, ali je treba kaj vklopit, kakošno opcijo kje v nastavitvah ali bilo kaj??

đoni ::

Ima kgo Wave?? Meni res dosti stvari ni jasnih, naprimer ko uključim kabel za internet, mi noče priključit na računalnik, potem mi noče download-ad samsung kies...Divx mi tud noče delat oz. ne vem kam naj utipkam to kodo ki jo imam na telefonu?? Mi lahko Kdo prosim pomaga

Hvala....

easyrider3 ::

Mene pa zanima,če grem na Samsung App in bi hotel si dol naložit kako igro a bi moral plačat,al so igre zastonj. Kje se dobijo brezplačne igre za Samsung Wave

meXem ::

Koliko aplikacij je že kaj na voljo v Samsung Apps ? In kakšne so (uporabne, bolše/slabše kot pri androidu ...?)

Kako je z navigacijo ?

easyrider3 ::

Meni pa noče tale Samsung Wave predvajat WMV posnetek,mi napise da ni podprtega kodeka in kje ga potem dobim.Ko pritisnem na play mi začne predvajat in glas normalno slisim edino slike pa ni,ko pa povežem telefon z račkunalnikom in probam tale posnetek predvajat v Samsung Apps z video player mi pa normalno predvaja,kaj je potem za en problem,ker naj bi vse predvajal tale telefon.

gdjv ::

in koliko je kaj aplikacij že za BADO?

kitara8 ::

kolk časa vam dejansko drži baterija ob povprečni uporabi

meXem ::

4-5 dni

kitara8 ::

heh nekaj je, ni pa nevem koliko. kaj pa če je samo na stand-by brez muske, klicanja itd recimo a zdrži 7dni

easyrider3 ::

meni zdrži najmanj 7 dni če se ne pogovarjam veliko,nisem pa še probal kolko bi dolgo zdržala baterija če bi ga imel samo naa stand-by.Drugače mi je pa tudi že zdržal devet dni pa sem vmesz z njim tudi klical in se pogovarjal

koro13 ::

Lahko pravašm so kje kakšne app za navigacijo?

Elemen_T ::

2-3 dni če g auporabljam na polno (wifi, 3g, audio, video), lahko tudi en teden če mal paziš. Sigurno zelo lepi rezultati glede na to da laufa sistem na 1Ghz procesorju in zelo shiny ekranu.

Lahko pravašm so kje kakšne app za navigacijo?

Trenutno še nič pametnega. Ni gps aplikacije, ki bi omogočila download map tako da je mogoča uporaba le badine aplikacije ki zemljevid sproti download-a iz neta. Res šibka točka tega telefona. Pogrešam zlo! Ampak baje bo do konc leta razvit nov app za navigacijo, kolikor sem bral, bo zlo ok zadevca.

LuGi ::

Sygic ze od junija melje svoj app..ampak ocitno je stvar se dalec http://www.sygic.com/index.php/en/press...

koro13 ::

A no baje route 66?

cesy ::

Sem prijavljen na Sygic mailing listi za Bado:

Dear customers,
we announced availability of Sygic Mobile Maps for phones running bada operating system some time ago. Unfortunately there are delays in publishing the app to SamsungApps.
Mobile Maps runs smoothly in our internal tests on bada phones. However, the certification team at SamsungApps had issues with installation of the application due to limited capabilities of bada operating system with installation of large files.
The issues seem to be fixed now. Mobile Maps shall be available in SamsungApps within few weeks.
Thank you for your patience.

Kind regards,

Samo Jurdik
Online Channels Director
Sygic
LP Cesy

meXem ::

Super, a jih bo treba kupit ali bodo brezplačne za DL ?

koro13 ::

Kupil sem Samsung Wave in ga bi lahko hvalil res skoz :)
Zanima me kje bi lahko kupil case zanh - gumijasti etui?

LuGi ::

Sygic ni zastonj oz. mape niso.. bo treba odstet 40-80 eur, razen ce ze imate aplikacije na travniku =)

meXem ::

še nekaj, slišal sem da imajo nekateri samsungi program za prepoznavanje glasbe ... a ga ima tudi wave in kje ?

Johnny_q ::

V predvajalniku glasbe pod settings...sam ne dela lih najbolš.

koro13 ::

Zakaj ne?
LP

Johnny_q ::

ne vem :) vendar sva s frendom, ki ima shazam testirala meni ni našlo praktično nič njemu vse...
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung S8500 Wave oz. nasploh Bada OS (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
46163802 (37017) Xgeneration
»

Samsung bada aplikacije

Oddelek: Mobilne tehnologije
121304 (1135) BoboRobot
»

Neučinkovit servis za več mesecev

Oddelek: Mobilne tehnologije
454082 (2412) RejZoR
»

OS Bada

Oddelek: Mobilne tehnologije
285327 (3860) pleomax
»

Možen drug program namesto Kies

Oddelek: Mobilne tehnologije
92736 (2433) pleomax

Več podobnih tem