» »

HTC Wildfire

HTC Wildfire

««
10 / 15
»»

BladE_ ::

Kvaltiteta je res bolj tko tko... ampak, če tebi ne dela to še ne pomeni, da tudi drugim ne.

jack7 ::

Ma kdo Angry Birds igrco za android pa kje jo dobit..

kihc ::

jack7: Angry birds dobiš na marketu, samo Wildfire ni podprt in ti ga search sploh ne pokaže.
x

jack7 ::

bral sem da se jih da met sm mi ne rata jih instalerat

BladE_ ::

Uporabi AppBrain aplikacijo in Fast Web Installer oba najdeš na Marketu... vse aplikacije, ki jih ne najdeš preko Marketa jih lahko dobiš preko AppBraina...

jack7 ::

napiše d ne najde aplikacije, jst bi nakako prek compa to gor spravu sm nwm kko :D

BladE_ ::

Ali si probal postopek, ki sem ti ga napsial???

jack7 ::

sem pa ga najde semo k ga hočem potegnit dol pa napiše d ga ne more najdt :D

BladE_ ::

Se delas norca? Inštaliraj si appbrain in fast web installer. Odpri aplikacijo appbrain in se logiraj z googlovim accountom. Nato odpri aplikacijo fast web installer in poklikaj, da se strinjaš in tako naprej.... nato greš na appbrain.com na PCju in se logiraš nato pa najdeš aplikacijo in pritisneš install in takoj boš lahko vidu kako se aplikacija snema na telefon...

Preberi, če ti še vedno ne bo jasno....

Lonsarg ::

Pa saj ni težko pogooglat za aplikacijo, pa jo direkt na PC zlovdat, pol pa lepo na mobitel prenest in inštalirat. Je pa AppBrain boljše permanantna rešitev.

Zelo pa me čudi, da Angry Birds uradno ne dela na Wildfire, če pa očitno tudi tam dela, ko jo enkrat inštaliraš. Zakaj je potem razvijalec igre dodal tag, da nujno hoče večjo resolucijo al pa kira druga fora. En developerji pa res znajo slabo tržit lastne programe:)

jedateruk ::

Moja punca ima ta mobilnik, pa jo moti, da sliši sogovornika še vedno preveč naglas, pa čeprav ima glasnost govorjenja sogovornika na minimumu. A morda kdo ve, če se da to glasnost še kako stišati - če ne drugače, na servisu?

žvčk ::

jst bi vas pa full lepo prosu, če mi lahko kdo pove kako lastnoročno menjaš mobilna omrežja na wildfire, ker mi skoz na ta vip preklaplja. a rabim kkšno aplikacijo?

Lonsarg ::

Pa saj so res lepo strukturirane nastavitve,a angleško ne znaš dobro? Drugega razloga da ne najdeš ne vidim. Greš setting/wirekell & Network/Mobile networks. Tukaj imaš vse kar se omrežja tiče, način povezave, izbira operaterja itd.

barakus ::

Se da dat na desktop bliznjico za vklop/izklop interneta?

žvčk ::

Azgard, najlepša hvala, nikakor nism najdu teh nastavitev
Baraus, v marketu si potegn dol APN widget on off, super warianta za islop interneta

BladE_ ::

barakus je izjavil:

Se da dat na desktop bliznjico za vklop/izklop interneta?


Menu, Add, Widget, Settings, Mobile Network... in že imaš na namizju bližnjico za vklop/izklop, nobeneih "APN widget on/off" ne rabiš.

emmentaler ::

angri birds lepo dela na wildfiru..vsaj men, mam pa malo overclockan procesor @720...men ga je celo na marketu najdlo, je neka nova verzija, ki podpira tudi resolucijo od wf...
Zanima me, če obstaja kakšna aplikacija ki bi mi beležla prenos podatkov, pa ne wifi, ampak tistega od operaterja...da vem vsaj približno kje sem, mam pač omejen prenos podatkov...
lp

chewbaca ::

@emmentaler: 3G watchdog

jedateruk ::

Ko se enkrat prijaviš v neko google ali android storitev na tem mobilniku z gmail ali google uporabniškim računom, se tega uporabniškega več ne da zbrisati iz mobilnika, napiše ti, da ta uporabniški račun uporabljajo neke aplikacije in da ga lahko zbrišeš samo, če resetiraš mobilnik. Pa me zanima: a res ni nobenega drugega načina, da zbrišeš ta uporabn. račun iz mobilnika?

Mare3 ::

A je že komu uspelo igrat Angry Birds na wildfire? Če je kero ste inštaleral.

barakus ::

ja, tisto ki je na marketu

Mare3 ::

Ja men se prižge ampak je prevelika za ta telefon...

A s tem update-om 2.2 pol ne bo nič al kako?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare3 ()

Mentalist ::

Kaj v orto v nulo paketu na simobilu se ga da dobit za kakih 20,30EUR pa da je 12EUR naročnine?
Lool.

JerryP ::

Bo kr 130 pa 10EUR naročnine, edin če si še net dodatno uzamš pa ga dobiš za 30. Sam pol maš 18EUR naročnine8-)

t0r0 ::

Napovedan je update 2.2 za wildfire. Verjetno še v tem mesecu

HTC has just announced that the Android 2.2 Froyo update for the Legend is starting to roll out to customers around Europe. The Over-the-air update package is being pushed to owners of unlocked devices as we speak.

As usual in such cases availability for carrier-locked versions varies. The good news is (or at least for the UK subscribers) that this time it won't take too long. As a matter of fact Vodafone and Orange have already pushed the update to their subscribers.

HTC also reconfirmed that the low-end Wildfire will also be getting a Froyo update soon, but they didn't mention a specific date. Previously they've promised that the low-end device will be updated before the end of the year so let's hope they keep that promise.

Unfortunately, there's no mention if either of those devices (or any of the other HTC Android smartphones for that matter) will be getting to taste a Gingerbread update.


http://www.gsmarena.com/htc_legend_froy...

mare_en ::

zdravo
mam eno uprašanje:) zanima me zakaj mi ura ki je v začetnem meniju nekaj časa kaže novo mesto, pol pa kr naenkrat mi kaže nanjing?!? pa probavam neki spreminjat pa še neznam. tk da če ma kdo kašno rešitev bi lepu prosu za odg.

lp Mare

profii ::

Evo danes je dan D. :))

Update na Froyo je na voljo.

Mare3 ::

Ja zdej ko sm že prodou telefon k sm že mislu da ga nebo :D Dobr se je pa splačal za 200EUR ;)

Mal sporočite kakšn je :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare3 ()

DuleKrtola ::

Jej, končno froyo! Ko le ne bi pozabu narest backupa kontaktov preden sem stisnu update. Vsaj dve zlo pomembni cifri sta šli adijo :S

kerco46 ::

hmm, meni je updatalo na 2.2.1. .
sedaj me pa zanima zakaj oz. kje (če se da) nastavit SLO jezik?
hvala vnaprej.

djordjevic ::

Ne da se.
No grave is deep enough to keep us in chains.

emcee ::

A kdo ve, kdaj bo Wildfire spet na voljo pri Simobilu?

IvoJan ::

trenutno dobivajo zelo skromne zaloge HTCjev. sam sem na desireja cakal 2 meseca. sem pred tem narocil wildfireja pa sem kasneje spremenil ker so desireji prisli prej kot wildfireji
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

JerryP ::

Wildfire majo v nekaterih poslovalnicah LJ v belo srebrni barvi v večjem številu ;-)

DuleKrtola ::

Js pa ne vidim neke izboljšave pri 2.2. Gmail app so sicer polepšal, ampak je popolnoma neprilagojen. Tolk cajta so to pacal skupi, da bi lah mal prlagodil na resolucjo, na pa da so gumbi in labele čez pol ekrana.

meternich ::

Kupu včeraj v Murglah. Zadnjega sm dobil:) Srebrno bel model

peglezn ::

JerryP je izjavil:

Wildfire majo v nekaterih poslovalnicah LJ v belo srebrni barvi v večjem številu ;-)


V katerih?
Jaz ne najdem nikjer ...povsod razprodano =/

JerryP ::

V areni v btcju se mi zdi da so jih imeli med tednom še nekaj srebrno belih ;-)

CleanPower ::

a ste tle vsi na original softwareu al je kdo rootal in naložil drug rom?

JerryP ::

Rutal in naložil wildpuzzle, sprobal tudi openfire in cyanogen :-)

CleanPower ::

a na cyanogenu dela wifi?

JerryP ::

Ko sem sprobavu je delu.

kelso86 ::

Pozdravljeni!
Danes sem posodobil iz android 2.1 na android 2.2. Zadeva deluje ful počasneje kot prej, tako da bi rad dal nazaj na 2.1.
jE TO MOŽNO? In kako bi se to naredlo, če se da?

Hvala za odgovore, lp

profii ::

Ne da se. Mogoče bi ti pomagal reset na factory. Meni dela hitreje + baterija drži skor 50% več.

kelso86 ::

uf, po glavi! :)

CleanPower ::

ste vedeli da na froyu wifi na nekaterih ruterjih(npr. belkin N1) ne dela?
dobro so to izboljšali... upam da bo na gingerbreadu delal...

Vantage ::

Wildfire uradnega Gingerbreada ne bo videl ;)

thramos ::

CleanPower je izjavil:

a na cyanogenu dela wifi?


Na zadnjem nightly buildu dela.

CleanPower ::

Wildfire uradnega Gingerbreada ne bo videl ;)

uradnega ne, bo pa rutan

thramos ::

Neuradnega je videl že pred časom.
««
10 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android telefon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12320603 (13114) Mrakw
»

Nakup telefona!

Oddelek: Pomoč in nasveti
333033 (2743) Tine:)
»

Nokia ali HTC

Oddelek: Kaj kupiti
294617 (3378) rzidar1
»

HTC Wlidfire S ali Samsung Ace

Oddelek: Mobilne tehnologije
213003 (2732) MATEJ_92
»

Android 2.2 v kratkem na HTC-jih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7416264 (11073) cucolino

Več podobnih tem