» »

Zaslužki preko interneta

Zaslužki preko interneta

«
1
2 3

tt2 ::

Mene zanima tako bolj mimogrede, če je možno zaslužiti kakšen dodaten denar preko interneta in za to ne rabiš nekega velikega predznanja. Problem je v tem, da kar veliko časa preživim pred internetom, ko sem doma in nimam kaj pametnega za počet, zato me je prešinila misel, če je možno kako zaslužiti dodaten denar preko interneta in s tem ne mislin kakšnih velikih vsot, vsaj kakih 100€ bi že bilo super. Zato me zanima, če ve kdo kaj o tem, če je sploh možno na tak način kot sem ga opisal ali pa so to lahko zgolj sanje? :D

perkomat ::

Zakaj naj bi biv problem, da čas zapravljaš pred računalnikom. Službo si poišči.

frudi ::

Online poker.
Ni lahko, se pa da začeti z nič denarja in nič znanja :). Če si zadovoljen s 100EUR plusa mesečno, se da z nekaj truda do takega nivoja priti kar hitro.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

DarwiN ::

Lahko s forexom (devize/valute) trejdaš.. Ne rabiš ravno nujno znanja, pomaga pa seveda, še bolj pa izkušnje. Je pa tako, da cirka ~90% ljudi denar gubi, tistih uspešnih ~10% pa služi.
Survival of the fittest :D
Je pa enostavno..Desni gumb, kupiš 10.000EUR na vzvod in opazuješ kako ti raste denar :P

Zakaj ti to omenjam?
Ker lahko probaš z virtualnim (nepravim) denarjem (demo account). Ker lahko tako izkusiš če imaš potencial kdaj preiti med tistih ~10%...Če po 6 do 12 mesecih vidiš, da bi znal biti uspešen, lahko vložiš pravi denar..

Realno torej majhna možnost da uspeš, toda poskusiti ni greh, če imaš čas, stane te nič.

Oanda Fxgame demo account
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Hardstyle ::

Darwin in koliko bi po tvojem mnenju moral znašat začetni kapital?

DarwiN ::

Hardstyle, obogatiti vsekakor ne moreš čez noč... Če veliko tvegaš, torej velik dobiček/velike izgube, in če si zelo prepričan vase in svoje znanje, lahko začneš s 100EUR in si v par mesecih lahko tudi na 10.000EUR..

Ampak za to je seveda zelo majhna možnost.. Veliko tveganja prinaša prej še večjo možnost, da boš denar takoj izgubil..

Ampak ja, lahko naložiš 100-200EUR in trejdaš z majhnimi vsotami, majhnim tveganjem ter greš počasi gor. In če vidiš, da se ti account res povečuje, nato dvigneš vložke na malo večje cifre.. Počasi torej.. Da se iti zelo strmo gor, še prej pa dol ;)

Vse je v tem, koliko bi z enim posamznim trejdom (nakup/prodaja enega deviznega para, npr EUR/USD) rad zaslužil. Če bi na dan rad tvegal, torej dobil ali izgubil med 10 in 50EUR, potem ti je dovolj začetni kapital ~200EUR..

Ker glede na to, da imaš IMO cirka 90% možnosti, da ne boš nikdar dovolj dober, da boš prej obup in izgubil denar, je nespametno začeti s 2000EUR ali več, ane?

Če si pa profi z 10+ let izkušnjami in bi rad služil "milijone", potem pa itak začneš z 100k evri...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

gendale ::

če si (huda) ženska se lahko slačiš pred webcamom

Bananovec ::

Hmm, sem že slišal za primer, ko je slovenski tipček s samozadovoljevanjem pred kamero zaslužil 3-4kEUR/mesec.

Neobux.com se po mojem še kar splača. Moraš pa biti pripravljen na začetku vložiti približno 100EUR. Več stvari ti lahko povedo tudi številni Slovenci na njihovem forumu. Je pa tako, da moraš vztrajati.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

@9000:
Sem za foro za minuto pogledal ta hec.. Popravi me, če se motim, ampak meni je nateg takoj očiten.

Kolkr vidim, rabiš vsaj ene 50-100 referentov, ki klikajo zate, če hočeš imeti nek profit.
Zdaj, če bi tile tvoje referenti tudi sami hoteli imeti profit, mora vsak od njih tudi sam imeti svojih 100 referentov... Kar je prej ko slej nemogoče ane.. Klasični piramidni sistem torej. Dokler je enormen pritek novih referentov, stvar deluje in so mnogi srečni... A na koncu je računica vseeno takšna, da je za vsakega, ki s tem služi, mora zanj delati 100 revežev, ki ne zaslužijo nič..

Da 100 ljudi služi denar, jih mora reklame torej prebirati 100x100= 10.000 ljudi.

Da potem "nasitiš" teh 10.000, ker seveda nihče ne bo zastonj klikal, rabi tudi vsak izmed njih 100 svojih hlapcev, torej 10.000 x 100 = milijon

In tako dalje.

Ni čudno, da se organizatorjem splača...Za reklamiranje kasirajo, samo vsakemu 100temu oglaševalcu je treba plačat ,mnogi pa še celo vložijo denar, kar je še dodaten nateg.
In seveda potem najdeš dokaze, kako nekaterim uspeva... Vsem tistim, ki imajo 100 pridnih hlapcev, ali pa dovolj hitro nabavljajo nove hlapce, ko stari obupajo..

milijon x 100 = 100 MIO
100 MIO x 100 = 10 Milijard...... eeeeeeee.. syntanx error
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Matev ::

toel bo še zanimiva debata

bluefish ::

Čim prej bo tole brisano, tem bolje.

#000000 ::

Evo jest mam, voljo da bi služil prek interneta, naj me kontaktirajo samo resni in tisti ki mi garantirajo 1000 evrov zaslužka mesečno. Če mi to kdo lahko naredi mu obećavam, da bom najdu še 200 članov ki bo delalo enako kot jaz in vsi skupaj si bomo delili denar na sledeči način.
50% zase, 50% v skupni fond, 50% za dobrodelne organizacije 50% za cerkev in 50% za državo.

Matev ::

50% zase, 50% v skupni fond, 50% za dobrodelne organizacije 50% za cerkev in 50% za državo.


skupaj boste torej vsaj 150% v minusu

bluefish ::

Sarkazem seveda.

amigo_no1 ::

Klasični piramidni sistem je pokojninski sistem.

moj predlog:
športne stave z dobrim tipsterjem.

Zgodovina sprememb…

Bananovec ::

DarwiN je izjavil:

@9000:
Sem za foro za minuto pogledal ta hec.. Popravi me, če se motim, ampak meni je nateg takoj očiten.

Za navadnega uporabnika je to vsekakor nateg. Pri kakem, ki se s tem ubada profesialno, pa je to le en majhen del zaslužka.

Na začetku potrebuješ mislim da mesec, da sploh prideš do par evrov. Potem si najameš/kupiš par sto referentov in vztrajaš. Potem pa vedno vedno kaj ti ostane vlagaš naprej. Na neki točki, ko imaš par tisoč referentov, ponavadi ni treba, če ne želiš, vlagati naprej in imaš par sto € zaslužka na mesec. S tem, da do tega zaslužka prideš po enem letu oz. manj ali več, odvisno tudi od sreče.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Vikking ::

Mibos: še nisi dosti izgubu na forexu?

tt2: brez vloženega truda ne bo nič. Če si dosti za računalnikom, se nauči programirat! z igranjem iger in surfanjem po internetu (P0rn...) ne bo nič.

Hardstyle ::

amigo_no1 je izjavil:

Klasični piramidni sistem je pokojninski sistem.

moj predlog:
športne stave z dobrim tipsterjem.


Najboljši tipster je človek sam. Če še tega ne veš. Stavljat na nekaj zato ker ima nekdo trenutno dober rating še ne pomeni dobička, vsaj dolgoročenga ne.

Za stave moraš imet dosti časa, prvo moraš vedet na kaj boš stavljal (panogo), potem o tej panogi skušaš zvedet največ kar se da, če imaš veselje do te panoge je toliko boljše in lažje. Ob tem "izobraževanju" sproti delaš skripto kamor vnašaš vse te informacije ki ti kasneje lahko pomagajo. Seveda ti pomaga zgodovinska skripta, če jo kje dobiš(če jo sam narediš bo trajalo OGROMNO) časa.
Ko vse to narediš počasi začenjaš stavit denar, prvo bi priporočal male vsote oz. virtualni denar. Ker boš videl da skripta ni to to kar si si predstavljal boš moral uvest filtre kot so naprimer trenutna forma,prednost domačega igrišča, vremenski pogoji, poškodbe v moštvu,tekoče zadeve itd...

Ko zadeve nekako stečejo in imaš pripravljen tudi denar potem moraš naredit tudi načrt financiranja kar je v bistvu najpomembnejše pri igranju stav.

Vse to ti ne zagotavlja dobitka ampak imaš dosti boljše možnosti.

btree ::

na forexu se da, samo previdno. Poizkusi demo, potem je pa samo še stvar psihologije, če nisi preveč požrešen, se da ustvarjati nek donos.

#000000 ::

A ni ravno tisti izolan ki je nedolgo nazaj poniknil z 50 mio evrov delal na forex finto ?

Vikking ::

Sej forex lavfa samo tako dolgo, dokler ljudje vlagajo denar. Do takrat pa lahko obljubljaš 10-30% mesečne obresti. Itak da se enkrat neha.

Pyr0Beast ::

Pri kakem, ki se s tem ubada profesialno, pa je to le en majhen del zaslužka.

Profesionalni nategator.

Kar se sliši predobro, da bi bilo res ponavadi je tako.

Tega je danes ko dreka. Pa še neki pokojninski skladi in zavarovanje za nevem koliko let, pa prodajajo zlato in podobne neumnosti. Pa kako priti v prvi krog pa v drugi, pa kako je en tako uspešen da je po 2h mesecih že na 8 nivoju. Isti drek je vse.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Invictus ::

Vikking je izjavil:

Sej forex lavfa samo tako dolgo, dokler ljudje vlagajo denar. Do takrat pa lahko obljubljaš 10-30% mesečne obresti. Itak da se enkrat neha.


Ni čisto tako. Forex je borza valut.Dela čisto v redu, problem je samo dobiti account, ki ti kaže sekundne spremembe. Drugače pa deluje kot navadna borza, samo do se tukaj ne preprodaja delnic ampak valute. Seveda če hočeš dobro zaslužit ( ali izgubit) lahko deluješ z nekim faktorjem. To samo pomeni da za nakup valute ne rabiš imeti toliko denarja (če imaš faktor 100, rabiš 100x manj denarja). Seveda ko popušiš, moraš VES denar vrniti. S tem se ukvarjajo samo še večje banke, za ostale je vse skupaj preveč nepredviljivo.

Tista nategancija pri nas je bila pa Financaz Forex, ki je bila čisto ena navadna Ponzijeva shema.

Je pa res, kdorkoli obljublja 10 in več procentov donosa na mesec, je 99,999999999% prevarant.

LP I.

popster ::

forex je zero sum game.hehe

fosil ::

Ja pri forexu je tako, da za vsak evro, ki ga nekdo zasluži, ga nekdo drug izgubi. Torej je iluzorno pričakovat da boš vedno samo služil.

Sicer pa se forex uporablja za zaščito pred valutnimi tveganji. Torej ko podjetja prodajajo robo v tujino in dobijo plačilo v tuji valuti z zamikom, lahko uporabijo forex da se zaščitijo, če tuja valuta v tem času preveč pade.
Tako je!

Avenger ::

popster je izjavil:

forex je zero sum game.hehe


Ne vem kolk forexov je v slo, ampak kolega pozna človeka, ki je enega ustanovil. Star je 21 pa ma tolk denarja, da zelo dobesedno ne ve kaj bi z njim. Če mene vprašaš, ne bi dal tja not niti evra.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

McHusch ::

Avenger je izjavil:

popster je izjavil:

forex je zero sum game.hehe


Ne vem kolk forexov je v slo, ampak kolega pozna človeka, ki je enega ustanovil. Star je 21 pa ma tolk denarja, da zelo dobesedno ne ve kaj bi z njim. Če mene vprašaš, ne bi dal tja not niti evra.


To ni forex, ampak piramida. Forex je eno samo eden, in sicer gre za ogromen mednaroden trg, kjer se prodajajo valute.

oemdzi ::

Najboljše je online poker, kjer imaš tudi zastonj začetne "bankrolle" se pravi do 150EUR ti oni nakažejo po delih, vendar moraš to "obračat" z igranjem. Za kaj več vabljen na pokerpro.si oziroma pokerprosola.si. Vendar mores vedet da brez discipline/volje in nekaj časa ne prideš nikamor, ker tudi tukaj je tko da jih služi 10% ostali pa so donatorji, vendar na teh mikrolimitah je toliko slabih, že skoraj retardiranih igralcev tako da nekaj sto evrov na mesec ni ravno neki problem zaslužit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

KoMar- ::

ki ga je moj dober prijatelj Victor razvijal več kot leto

Kdo je to? A ga lahko pokličemo za kak nasvet? WTF?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

chrush ::

Tule nekateri nonstop omenjate piramide. Zanima me, ali sploh veste, kaj je to piramidni sistem? Očitno bo moral nekdo razložiti, da bodo ostali veleumi sploh razumeli kaj pomeni piramida.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

msjr ::

Če smo natančni, gre zgoraj bolj za ponzijevo shemo.

Hardstyle ::

Narediš spletno stran, omogočiš plačevanje preko plastike, povabiš par kolegov da investirajo vsaj 100EUR, jim izplačaš, potem ko vidijo da zadeva laufa oni povabijo še svoje, spet izplačaš, potem še ti drugi povabijo tretje kolege in investirajo, spet izplačaš vse... to ponoviš še par x, odvisno koliko denarja potrebuješ, potem pa jih nategneš in pobereš keš.

DarwiN ::

KoMar- je izjavil:

ki ga je moj dober prijatelj Victor razvijal več kot leto

Kdo je to? A ga lahko pokličemo za kak nasvet? WTF?


Če pa je prevedel ves ta nagovor in je pač v originalu Victor..:))

150% zagotovljenega profita na 7 mesecev..rofl, dober vic....
Tisti, ki mu teoretično to uspeva, ne potrebuje niti enega samega investitorja, ker se itak kopa v denarju..

@mibos, tale tvoj post meji na kriminalo dejanje.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Šimpanz ::

Ha ha hudo. Ampak najhuje je, da se bodo še vedno našli bebčki ki bodo nasedli in dali denar nekemu prevarantu.

KoMar- ::

Davek na neumnost. Edini problem je, da bodo potem brez keša, jezni na ves svet in sposobni kriminalnih dejanj.

oemdzi ::

tt2 je izjavil:

Mene zanima tako bolj mimogrede, če je možno zaslužiti kakšen dodaten denar preko interneta in za to ne rabiš nekega velikega predznanja. Problem je v tem, da kar veliko časa preživim pred internetom, ko sem doma in nimam kaj pametnega za počet, zato me je prešinila misel, če je možno kako zaslužiti dodaten denar preko interneta in s tem ne mislin kakšnih velikih vsot, vsaj kakih 100€ bi že bilo super. Zato me zanima, če ve kdo kaj o tem, če je sploh možno na tak način kot sem ga opisal ali pa so to lahko zgolj sanje? :D


Ravno v temu je cel point tega služenja preko neta, ker to da boš ti služil brez nekega znanja so pravljice. Sploh pa pri pokru se služi na takih ki pridejo z svojmu denarju po "hitri" zaslužek in se forsirajo in mislijo da če poznajo pravila da je to vse kar rabijo ;((

Moj nasvet je da karkoli se boš sporavil počet se loti z pametjo in malo preštudiraj zadevo, pri pokru če vložiš nekaj truda v samo učenje pokra in teorije v 2 mesecih ni človeka ki ne bi znal zaslužit vsaj 200€ na mikrolimitah, seveda pod pogojem da se je res učil in ne zabušaval.

fosil ::

mibos, a to ima ta tvoj prijatelj humanitarno organizacijo, s katero pomaga ljudem?

Drugače mi ni jasno zakaj bi nekdo, ki lahko tako dobro zasluži, potreboval vlagatelje. Pri takih zaslužkih bo, tudi če vloži samo nekaj drobiža, v nekaj letih milijonar.
Tako je!

lexios ::

Najboljše je online poker, kjer imaš tudi zastonj začetne "bankrolle" se pravi do 150EUR ti oni nakažejo po delih, vendar moraš to "obračat" z igranjem. Za kaj več vabljen na pokerpro.si oziroma pokerprosola.si. Vendar mores vedet da brez discipline/volje in nekaj časa ne prideš nikamor, ker tudi tukaj je tko da jih služi 10% ostali pa so donatorji, vendar na teh mikrolimitah je toliko slabih, že skoraj retardiranih igralcev tako da nekaj sto evrov na mesec ni ravno neki problem zaslužit.


Hehe, obstaja kaj takšnega za šah?:P

oemdzi ::

Hehe ne bi vedu če obstaja kaj takega za šah, ker se ukvarjam samo z pokrom. Vem da se da za denar igrat tudi šah, vendar zadeva ni tako razširejena da bi kje ponujali zastonj začetni kapital.

c3p0 ::

Zastonj bankroll je OK za začetek, ko postaneš uspešen pa ti precej najeda v profite. Zakaj? Ker nimaš rakebacka, ponavadi je 30%. V primeru, da te financirajo s tem bankrollom, rakeback vedno v celoti poberejo oni. To pa zna pri povprečnem igralcu zlaka znašati tudi po par 100 EUR/mesec.

Torej, ko postaneš profitabilen, je najbolj pametno spakirat kufre in nekje odpret nov račun z rakeback dealom.

oemdzi ::

Sago to je seveda samoumevno, ker to se res samo začetnikom splaca ki so se v fazi ućenja in bojo verjetno tisti prvi bankroll bustal slej kot prej.

c3p0 ::

In drugega in tretjega brezplačnega, četrtega pa morda več ne.

oemdzi ::

true...:D

c3p0 ::

Sam sem sicer bustnil le enkrat, daljnjega 2005 v slovitem slo-poker projektu $50 into $10k. ;)

oemdzi ::

haha :D pa ziher na nl10 :)) Naslov projekta pa tudi govori sam zase hehe :P

Matev ::

-se pravi 250$/teden x 30 tednov=7500$
-investiraš 3000$,v sedmih mesecih dobiš izplačano 7500$


a lahko ti založiš zame
če bo res dobiček kot ga navajaš - ti bom vrnil vse in še od dobička dal polovico

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

mgermo ::

c3p0 je izjavil:

Sam sem sicer bustnil le enkrat, daljnjega 2005 v slovitem slo-poker projektu $50 into $10k. ;)


Potem se še verjetno poznava, če si igral na Parmovi.

Matev ::

če si igral na Parmovi.


poker na parmovi so skenslal ... mislim da je bil zgolj apr tednov odprt

če govorimo o texas holdem klubu

c3p0 ::

@Conqueror

Žal ne, mi ni uspelo v živo prit tja, imeli smo "skripte" za igranje in forume.

@Matev

Mislim, da je bil kar dalj časa odprt, do tiste racije.

mgermo ::

Matev je izjavil:

če si igral na Parmovi.


poker na parmovi so skenslal ... mislim da je bil zgolj apr tednov odprt

če govorimo o texas holdem klubu


Če z par tednov misliš na 2-3 leta potem imaš prav.
Je bil odličen ambijent, mi je res žal da so zaprli (prisilno).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Forex (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24396427 (26192) chrush
»

valutno poslovanje (forex) ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6821253 (14663) c3p0
»

Bi investirali v piramidno shemo?

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
163346 (2542) shintaro
»

Forex, TradeRobot in podobne zadeve za služenje preko neta - ali je tole nateg?

Oddelek: Loža
2812419 (9766) btree
»

Igranje borze z dobickom

Oddelek: Loža
428092 (6204) kopachke

Več podobnih tem