» »

Pošta

Pošta

foofighter ::

28.6.10 sem oddal pošiljko z odkupnino in naslovnik še do danes ni te pošiljke dobil.
Ve kdo če ima pošta kakšne roke do kdaj mora biti to dostavljeno? Ni bilo poslano kot priporočeno ampak kot navadna pošta. zanima pa me kaj se zgodi v primeru da se ta pošiljka izgubi. potrdilo o oddaji pošiljke imam pa me zanima če lahko s tem sploh kaj dosežem?

Mnenja in izkušnje dobrodošla.

cokipoki ::

rok je dan oddaje plus tri dni
najbolš, da greš z potrdilom na pošto in narediš poizvednico

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cokipoki ()

techfreak :) ::

Kolikor vem ima naslovnik čas 14 dni preden jo gre prevzeti na pošto.

primozzzz ::

Bom napisal kar v tole temo..
Nekaj me zanima po pošti imam namen nekomu nekaj poslat.. Ima približno 3kg.. Znesek + poštnino plača on.. Zdej ma pa skrbi, če on slučajno zavrne tole zarad prevelike poštnine.. A jst dobim tut poštnino nazaj, če on zavrne al samo znesek. in sem nazadnje v minusu?
NI PODPISA

pijavka ::

Če on zavrne, si ti v minusu. Poštnine ti ne bo nihče vrnil.

primozzzz ::

Hvala za hiter odgovor.. Se mi je kr zdel =)
NI PODPISA

joze28 ::

Če ti ne prevzame pošiljke ti plačaš poštnino v obe smeri.

gazibo ::

Niso resni na posti. 22ga sem odnesel paket in ga predal veleumom na postu v Murglah, danes pogledm sledenje in vidim da so ga sele 26ga odposlali naprej. 4 dni po nepotrebnem je prebil na posti po nepotrebnem. Svasta

St235 ::

To da si ga oddal v petek po možnosti zvečer in je bil vmes vikend in praznik je seveda krivda pošte.

gazibo ::

vsekakor


sploh pa ni bil oddan zvecer, oddan je bil v Murglah in se danes ko sem sel osebno na posto povprasat o zadevi se je gospa mal praskala po glavi ces da bi moral v takem primeru sigurno vsaj v soboto it naprej. Tko da boste vsi anti-talenti malo bolj pouceni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

mihec87 ::

Talent..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Architect ::

če si oddal po 12 uri, si sam kriv da paket ni šel naprej do 26. Pa tudi če bi šel, ga prejemnik do 26 ne bi dobil. Tako je na cilj prišel le 1 dan kasneje, kot bi bilo to dejansko mogoče.

Da bi bil v soboto že dostavljen? Dvomim, to se pa tako redko zgodi da ni niti omembe vredno..

Zgodovina sprememb…

gazibo ::

V soboto odposlan, ne dostavljen. Sicer pa nima veze vec, paket je vceraj ze prispel na destinacijo. Nisem preprican ali je s sledenjem kaj narobe ali je paket dejansko potoval samo en dan do belgije, ker 26ga naj bi bil odposlan, vceraj 27ga pa je ze prispel.

joze28 ::

Drugače ima pošta 3 delovne dneve časa, da dostavi pošiljko.

gazibo ::

inside slovenija ja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije ( izkoriščevalci ) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23553306 (3688) starfotr
»

Kako poslati izdelke z vgrajenimi baterijami po pošti

Oddelek: Loža
324935 (2123) Kuscar
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545883 (16724) uporabnik50
»

Neprevzem poštne pošiljke

Oddelek: Loža
4910755 (5884) objavi_nateg
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622565 (13001) kixs

Več podobnih tem