» »

Neprevzem poštne pošiljke

Neprevzem poštne pošiljke

jimyboy ::

Zanima me kaj naredite, če komu po dogovoru pošljete priporočeno pošiljko z odkupnino on jo pa ne prevzame. Res me to razpizdi, ti po tel. zatrdi da je resen, te večkrat kliče naj mu pošlješ, na koncu pa brez vsakršnega pojasnila ne dvigne pošiljke. Potem si pa ti v minusu zaradi dvojne poštnine, pa še čas ti gre. Je možno tako osebo kam prijavit, mam vse SMS pa mejle shranjene.

Apple ::

Nič novega v Sloveniji...

Drugič naj ti nakažejo nek avans kot dokazilo resnosti...
LP, Apple

shadeX ::

@jimmyboy

Kolikokrat se ti je pa to zgodilo? Kaj si recimo pošiljal?

Jaz sem poslal v zadnje pol leta okoli 30 pošiljk pa še nobena ni bila zavrnjena. (oz. ena je bila cel teden neprevzeta, ampak potem sem tipa poklical, se zmenil in nato je prevzel. Je prišlo do nekakšne pomote )

Double_J ::

Počasi bi bilo fino, da se ljudje navadijo, da se preko pošte pošilja ali sprejema kakšno razglednico ali pa pismo. Ker sedaj je ratala neka subkultura ljudi, ki si pošiljajo dobrine in imajo potem stalno neke težave.
Dve šivanki...

Relanium ::

Imel enak problem, se jezil ko vrag ampak na koncu pač ne moreš naredit nič oz. vsaj nič pametnega.

amacar ::

Jaz zahtevam predplačilo na TRR (ali vsaj za poštnino). Če je resen bo nakazal, sicer pač ne.

win64 ::

amacar je izjavil:

Jaz zahtevam predplačilo na TRR (ali vsaj za poštnino). Če je resen bo nakazal, sicer pač ne.

Sej to je za prodajalca super. Za kupca pa ne, ker kupec ne ve ali je nadrugi strani goljuf.

DejaVu ::

Saj s folkom iz slo-techa sploh ni težav.

Bolj problematični so verjetno tisti iz bolhe...

hazy ::

DejaVu je izjavil:

Saj s folkom iz slo-techa sploh ni težav.

Bolj problematični so verjetno tisti iz bolhe...


Imel enega pacienta iz slo-techa, ki ni prevzel pošiljke, tako da sem jo dobil nazaj, seveda dvojno plačal, nakar tipa ni bilo za videt nikjer, po cca 2 mesecih pa si je spremenil nickname in verjetno še koga nateguje. Enkrat goljuf, vedno goljuf.

stb ::

hazy je izjavil:

Imel enega pacienta iz slo-techa, ki ni prevzel pošiljke, tako da sem jo dobil nazaj, seveda dvojno plačal...

Ko sem se nedavno na pošti pozanimal glede stroškov zavrnitve pošiljke, so mi zatrdili, da niti originalni pošiljatelj, niti zavrnitelj s tem nimata nobenih dodatnih stroškov.

amacar je izjavil:

Jaz zahtevam predplačilo na TRR (ali vsaj za poštnino). Če je resen bo nakazal, sicer pač ne.

na tak način se preživlja pol Nigerije. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stb ()

freesty ::

Ce prodajas stvar za 100e in pricakujes 10e predplacila, mislim, da ni taka panika.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

hazy ::

stb je izjavil:

hazy je izjavil:

Imel enega pacienta iz slo-techa, ki ni prevzel pošiljke, tako da sem jo dobil nazaj, seveda dvojno plačal...

Ko sem se nedavno na pošti pozanimal glede stroškov zavrnitve pošiljke, so mi zatrdili, da niti originalni pošiljatelj, niti zavrnitelj s tem nimata nobenih dodatnih stroškov.




Paket ni bil zavrnjen s strani kupca, pač pa ga v 15dneh ni prevzel in pošta potem pošlje pošiljatelju nazaj, ta pa mora plačati.

mihec87 ::

hazy je izjavil:

stb je izjavil:

hazy je izjavil:

Imel enega pacienta iz slo-techa, ki ni prevzel pošiljke, tako da sem jo dobil nazaj, seveda dvojno plačal...

Ko sem se nedavno na pošti pozanimal glede stroškov zavrnitve pošiljke, so mi zatrdili, da niti originalni pošiljatelj, niti zavrnitelj s tem nimata nobenih dodatnih stroškov.




Paket ni bil zavrnjen s strani kupca, pač pa ga v 15dneh ni prevzel in pošta potem pošlje pošiljatelju nazaj, ta pa mora plačati.


Tudi če ni dodatnih stroškov je pošiljatelj vseeno ob poštnino..

Brias ::

DejaVu je izjavil:

Saj s folkom iz slo-techa sploh ni težav.

Bolj problematični so verjetno tisti iz bolhe...



model na slotechu mi je marca za 1 mesec rezerviral ram, da mu ga posljem aprila ..

aprila sva se se slisala, da mu ga posljem ...

rama ni prevzel ... oz ne da mu je zmanjkalo casa ... imel je cas in odsel na posto zavrniti ...

10.04.2013 1119 Ljubljana Pošiljka sprejeta na pošti
11.04.2013 xxxxxxxxxx Pošiljka predana v dostavo
11.04.2013 xxxxxxxxxxxxxxo Naslovnik obveščen, pošiljka pripravljena za izročitev na pošti
19.04.2013 xxxxxxxxxxxxxxx Pošijlka vrnjena pošti


septembra me je ponovno kontaktiral :)


xxxxxxxxxxx 11. sep 2013, 15:45
Lp Brias , a maš kakšna xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx rama v igri bi ju uzel .... pošlji na naslov xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx , lahko že jutri pošlješ. Hvala in lp


Brias :: 11. sep 2013, 21:59
pa brez zamere, tudi ce bi ram imel, ga ne bi vec posiljal v naprej ...

zdrav razum in 5 eur minusa od zadnje posiljke mi pravi ... da ne ...


XXXXXX :: 9. okt 2013, 12:40
Ojla ne zamerim nič pa oprosti ker sem te nazadnje zajebal. A res rabim zdaj 4gb rama podnujno 4x po 1gb ddr .... kupim 100 procent pa se vrnem ti 5e ki si jih zgubil zaradi mene. Rabil bi jih do 21ga tega meseca pa te lepo prosim brez zamer pa da pošlješ te rame ;) , če lahko javi na XXX XXX XXX da se zmeniva za podrobnosti lahko ti nakažem dnar vnaprej. Hvala in lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

amacar ::

Mislim da lahko brez problema objaviš njegovo up. ime da se ga tudi drugi izogibamo.

shadeX ::

shadeX je izjavil:

@jimmyboy

Kolikokrat se ti je pa to zgodilo? Kaj si recimo pošiljal?

Jaz sem poslal v zadnje pol leta okoli 30 pošiljk pa še nobena ni bila zavrnjena. (oz. ena je bila cel teden neprevzeta, ampak potem sem tipa poklical, se zmenil in nato je prevzel. Je prišlo do nekakšne pomote )



Evo sem se citiral..in se popravljam.

V soboto me je klical nek tip in se zanimal za stvar ki sem jo prodajal. Iz cene 30EUR je hotel zbit na 20EUR. Sem reku ni šans. Zadnja cena 30EUR in jaz plačam poštnino. Sicer po pogovoru se je zdel vredu človek. Sva se zmenila da pošljem v ponedeljek in ga obvestim preko SMS-ja da je zadeva poslana. Rekel je da mi bo poslal podatke na SMS kar je bilo tudi boljše zame. Rekel je tudi da kliče iz službenega telefona in naj ga obvestim preko številke ki mi jo bo posredoval preko smsja.

Ok v ponedeljek zadevo pošljem in ga obvestim. Ker sem do sedaj imel same dobre izkušnje sem bil prepričan da je tip prevzel paket. Potem včeraj pogledam in vidim da je paket še vedno neprevzet.

Tipa kličem na številko ki mi jo je posredoval - številka ne obstaja. Tipa kličem na številko s katere me je klical - izklopljen. Preverim tipa na TIS. Ga ni v imeniku.

Zdej pa mi povejte, zakaj pri pi**i materni, folk to dela, ker kakor zgleda je tipček naredil to zanalašč. Zdej bom ob 2x poštnino ( slabih 5EUR ) zaradi enega majmuna res.

Evo še podatki (najbrž fake) če bo hotel še koga nasrat z istimi:

Čehovin Sandi
Cesta Ivana Turšiča 12
6210 Sežana

Telefon (nedelujoč): 070-709-433
Telefon (izklopljen): 070-231-610

Mislm res fuck off in taki ljudje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

solatko ::

jimyboy - Vse prodajam in kupujem po osebnem dvigu. Ne morem bit nategnjen s strani prodajalca niti me ne more nategnit neresen kupec. Čim omeni pošiljanje, pa samo z nakazilom na račun.
Delo krepa človeka

kixs ::

Tudi sam imam eno tako izkusnjo. Poslal sem predmet vreden 10 evrov + kolikor pride postnina. Po dobrih dveh tednih dobim nazaj in seveda placat se povratno postnino. Torej, pri 10 evrov vredni stvari sem imel 9 evrov stroskov + 2x prevoz na posto. Cloveka poklicem, se javi, mu lepo povem, da ni panike, ce ni dvignil. Ampak zelim pa imeti povrnjene moje stroske. Se neki izgovarja, da je bil v bolnici in ne vem kaj se... in da naj mu na mail posljem podatke kam naj nakaze. Mu posljem, po tednu dni se nic nakazano, ga poklicem in spet, da ni problema... saj je samo 10 evrov... seveda ni bilo nic nakazano. Potem sem na to malo pozabil in cez skoraj leto dni berem tule na forumu podobno temo in mi dopizdi do konca. Mu posljem SMS, da vem, da ne morem nic pametnega narediti, bom pa vseeno objavil njegove podatke na internetu kot nategun. Nazaj dobim SMS, da kaj se grem... da ga izsiljujem, da me bo prijavil policiji in njegovem odvetniku... huh... nic, posljem nazaj v stilu, ce bi bil on resen, bi ze zdavnaj poravnala racune in da je ta situacija nastala samo zaradi njega, ne mene. Dobim SMS v stilu, dobro, ok... bo poravnal. Cez par dni je bilo nakazano, sicer malenkost manj, kot sem imel stroskov - ker naj bi tudi on imel stroske. Ker sem pac tak "picajzl" :P

Seveda je osebni prevzem najboljsi, vendar najveckar je kupec nekje iz drugega konca Slovenije in je posta edina varianta. Veliko ljudi pa ima strah nakazovanja v naprej. Je pa res, ce je na drugi strani nategun (prodajalec ali kupec), imas lahko vedno probleme.

solatko ::

Prodam pač takemu, ki pride sam ali pošlje nekoga, ki se vozi v LJ, kupim pa samo od takih, ki so mi pripravljeni izdelek predati v katerem koli delu LJ.
Do sedaj smo sa še vse zmenili in posle uspešno sklenili.
Delo krepa človeka

Hayabusa ::

Ti potem ne kupiš veliko, samo LJ ni Slovenija.

galu ::

Mja, maš vsega in svašta.
Zadnjič sem hotel kupiti GTA V za PS3, tako da bi prodajalcu nakazal denar na TRR, on pa bi mi poslal priporočeno (tako bi bili stroški PPT najmanjši). Ampak ne, on ne daje svoje TRR številke okoli, ker je nevarno. Potem me je par naslednjih mailov prepričeval, da bi denar poslal v kuverti, on pa bi potem poslal igro.

:sigh:
Tako to gre.

driver_x ::

Sam sem vedno robo prodajal preko osebnega prevzema in vedno sva s kupcem zadevo tudi preizkusila.

Hayabusa ::

Aha, desktop kišto sredi parka v Tivoliju ?
Si imel mizo in ups/agregat s sabo ?

shadeX ::

Seveda je osebni prevzem najboljsi, vendar najveckar je kupec nekje iz drugega konca Slovenije in je posta edina varianta. Veliko ljudi pa ima strah nakazovanja v naprej.


Točno to. Pri meni je velikokrat kupec iz drugega konca Slovenije in pošta je edina možnost. Na TRR ne bojo nakazovali, tako da ti ostane samo reskiraj in pošlji ali pač ne prodaš.

Dosedaj sem 90% paketov poslal po pošti. 10% osebno..

Hayabusa je izjavil:

Aha, desktop kišto sredi parka v Tivoliju ?
Si imel mizo in ups/agregat s sabo ?


Take velike stvari npr računalnik pa jaz nikoli ne bi pošiljal po pošti. Možen samo osebni prevzem bi napisal (in seveda preizkus doma).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

šernk ::

Jaz zadnje čase prakticiram da če mi nakažejo na TRR jaz krijem poštnino. Presenetljivo da so že trije kupci takoj brez vprašanj rekli da nakažejo zadevo na TRR. Itak dam vedno realno ceno itak potem vsak želi zbiti ceno vsaj za 5€ dol, pa se uskladimo prek TRR. Jaz dobim 20€, plačam poštnino tiste 2-3€ za priporočeno in mi ostane 17€, on dobi zadevo za 20€.

če greš preko pošte in mu spustim ceno na 15€ itak plača čez 20€ z vsemi stroški poštnine.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

shadeX ::

hm, bom tudi jaz to poskusil. Ni slaba ideja.

EDIT:

In tudi ta bolha.com je za en pasji drek. Je že res da ima ogromno uporabnikov, sam to bi moralo biti uštimano tko kot ebay. Pač prodajalcu bi lahko dal feedback po končanem poslu.

Tako bi si lahko več ljudi upalo nakazati vnaprej (vsaj poštnino)..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

kixs ::

Bolha je bolha... marsikaj bi lahko naredili, ampak ne. Oni rinejo po svoje... v dobrih desetih letih niso nic kaj napredovali.

shadeX ::

Največji smeh je njihova "novost"

Avkcije sedaj na voljo le Preverjenim uporabnikom
Avkcije so sedaj na voljo le tistim fizičnim osebam, ki imajo status Preverjenega uporabnika. To pomeni, da bodo avkcijske oglase od sedaj naprej lahko objavljali in v njih sodelovali le Preverjeni uporabniki. Za pravne osebe ostajajo stvari nespremenjene, saj bodo ti še vedno brez težav avkcije objavljali kot sodelovali v njih. Želimo namreč, da je bolha.com kot največje prodajno-nakupovalno središče v Sloveniji učinkovito orodje za vse prodajalce in kupce, tudi na področju avkcij. Poleg tega imate sedaj pri izbiri trajanja avkcijskega oglasa drugačne možnosti: 3, 5, 7 ali 10 dni. Na ta način bodo avckije lahko bolj fleksibilne in dinamične. Lastniki avkcij pridobite več manevrskega prostora, saj lahko trajanje oglasa in s tem zbiranje ponudb skrajšate, poleg tega tistim, ki so že oddali ponudbo, ne bo treba zelo dolgo čakati na iztek avkcije.



Ma kakšen preverjen uporabnik daj. Naredi Ebay style pa bo vsak preverjen uporabnik. LoL...

tony1 ::

Tudi sam običajno prodajam/kupujem preko nakazila na TRR. Brez slabih izkušenj.

Me pa zmoti nekaj drugega: slo-techovec prodaja disk/ram/napajalnik (različni ljudje, jasno) - pošlješ mu mail/ZS in človek ni toliko, da bi nazaj odgovoril z eno besedo: prodano. ampak ne naredi nič, ko da je moj mail (ali pa on sam) medtem padel v črno luknjo :-P

shadeX ::

Če je slo-techovec ali kakšen drugi osebek sploh nima veze, ker se tudi tukaj zbirajo pajaci. Je pa res, da bi sam bil bolj prepričan v posel z osebo iz slo-techa, ki redno posta prispevke in je registiran že dalj časa. Nevem, zakaj ampak bolj sigurnega bi se počutil. (Najbrž ker imam vsaj približen občutek kdo je resen)..



Če ne prevzame ga pa lahko še vedno zaserješ na forumu. Heh..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

amacar ::

Lahko bi imeli na forumu temo zaupanja vredni uporabniki. Oz bi bil podforum, kjer bi si vsak uporabnik odprl temo, v katero bi se pisal feedback.

menjalnik ::

Jaz še nisem imel nikoli problemov, najdaljš se čakal, da tip prevzame- 11 dni, 9ti dan sem ga klical in se ni nihče javil, no in čez 2 dni keš pri meni

borut_p ::

Slovenija je tako mala, da je najbolje vse take posle sklepati osebno in ne pošiljat po pošti. Se dobiš na pol poti in je to to. Mogoče te pride potem ene 5€ več sam si pa 100% da ne bo nategvo. Res pa je, da druga stranka lahko da sploh ne pride :)

shadeX ::

Druga stranka v tem primeru raje naroči od koga drugega kot pa da bi prevozila pol slovenije. Za vrednosti 500€ se strinjam, ampak za 30€ se ne splača. Tudi če potem 2 osebka na leto ne prevzameta si še vedno v plusu (gorivo ni zastonj).

solatko ::

Hayabusa - Prodam 3-4 stvari na mesec in kupim tudi do 10 stvari. Nikoli problema, vse dvignem in prodam v LJ. Iz vsakega konca SLO hodi v LJ veliko ljudi in v vsakem kraju je nekdo, ki gre v LJ od študentov, do zaposlenih, stricev, tet.
Skratka, dogovoriva ceno, se zmeniva za dostavo, izmenjava številke in vedno dam rok do naslednjega ponedeljka, da lahko ujame kakega študenta, da mi reč pripelje.
Ja tudi desktop, mi je možakar poslal iz Ptuja, po študentu, ki se je oglasil v nedeljo zvečer, po 11-ti uri. Prevzel, preizkusil, plačal in posel opravljen.

Drugače pa je, če nekaj rabim takoj, pa pač kupim od prodajalca iz LJ.

Prodaja pri meni poteka enako - dogovor, nekdo pride iskat ali mu peljem na delovno mesto, študentski dom ali Tivoli, zadevo si ogleda in do sedaj še ni bilo pritožb ali pripomb.
Delo krepa človeka

shadeX ::

Vceraj posljem en paket. Danes, ko pogledam sledenje pise:

25.03.2015
2116 - Maribor
Pošiljka predana v dostavo
25.03.2015
2116 - Maribor
Pošijlka vrnjena pošti

Kaj pomeni da je bila posiljka vrnjena posti? Da jo prejemnik namerno ni sprejel in bo vrnjena nazaj?

ToniT ::

Lahko, da prejemnika ni bilo doma in je dobil listek....

shadeX ::

Ubistvu sem pošiljko dobil nazaj domov.

Tipa kličem, pa pravi da mu poštar pošiljke sploh ni dostavil. Ne vem kdo sedaj koga nateguje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

AndrejS ::

Se mi je že 2x zgodilo da sem čakal na pošiljko in je ni bilo. In tudi obvsestila ni bilo. V trackingu pa je pisalo da je bil poštar in prejemnika ni bilo - se pravi da bi moralo biti obvestilo nabiralniku ! Pošiljka pa je bila na pošti , kjer sem je dvignil brez obvestila.
Težko boš ugotovil kdo je tu sedaj kriv - je pa res da bi morala pošiljka čakati 14 dni na pošti

Olórin ::

Kako je možno da je bila pošiljka vrnjena še isti dan, kot bi morala biti dostavljena? A ni tako, da paket nekaj dni leži na pošti, če prejemnika ni doma?

Tole smrdi, zelo. Se mi zdi kot da se je poštar delal norca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

shadeX ::

Paket praviloma leži 14 dni na pošti ja. Ampak zna biti da je lahko prejemnik namerno zavrnil paket, zato se je tudi vrnil tako hitro. Edino tako si jaz tole razlagam.

AndrejS ::

Lahko pa da je bil napačen naslov ali napačen prejemnik ali kaj podobnega - potem se pošiljka takoj zavrne.

abyssus ::

To se je meni isto zgodilo: prejemnik paketa ni sprejel in zato sem 2 dni pozneje imel paket doma.

shadeX ::

AndrejS je izjavil:

Lahko pa da je bil napačen naslov ali napačen prejemnik ali kaj podobnega - potem se pošiljka takoj zavrne.


Naslov je 100% pravi. Ker sem se slišal s prejemnikom pa pravi da je to pravilen naslov.


To se je meni isto zgodilo: prejemnik paketa ni sprejel in zato sem 2 dni pozneje imel paket doma.


Ja sej se mi je zdelo. A si potem kontaktiral prejemnika? Si ga vprašal zakaj ni sprejel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

Sedaj sem komaj opazil. Na kuverti mi piše razlog vračila in sicer "Ne sprejme".

Olórin ::

sožalje za nastale stroške pošiljanja.

shadeX ::

Nič bat. Jih bo vrnil. Zadnja stvar ki jo prebavljam so bolha nateguni..

DeeJay ::

Ko pošiljam, vedno prej zahtevam od kupca nakazilo dvojne poštnine na TRR in zmanjšam odkupnino za višino ene. Do zdej je bil 100% prevzem. Če je resen se bo strinjal.
Na izbiro ma to al pa osebni prevzem. Mene ne bodo več hecal :)

shadeX ::

Ker me je kupec oškodoval za slabih 5€, ker ni prevzel pošiljke (zavrnil jo je namerno), bom dal tukaj njegove podatke da če bo kdo v prihodnosti želel pošiljati ali poslovati s tem nategunom, da ne bo potem prikrajšan za čas in denar:

Bajramović Silva
Koroška cesta 31
2000 Maribor

Telefonska številka: 031680318.

Torej bilo je tako: V ponedeljek me kupec pokliče (fant). Pravi da se zanima za zadevo ki jo prodajam. Nato mi je poslal podatke po SMS-ju. Vprašal je če lahko pošljem še isti dan, da dobi takoj naslednji dan. To sem tudi storil.

No. Zvečer pogledam tracking in piše da je zavrnjen paket in da bo vrnjen nazaj. Paket res dobim naslednji dan. Poklical sem ga in vprašal kaj se je zgodilo. Rekel je da paket čaka in da ga poštar ni prinesel. Rekel je da bo vprašal mamo (naslovnik zgoraj) in da me pokliče. Dal sem mu 1. dan časa in me ni poklical. Ga kličem zvečer, nakar se jezno oglasi in pravi da ni še zvedel nič in da me pokliče. Nato prekine. Dal sem mu še 1. dan časa in me ni poklical, zato sem mu napisal SMS da če mi ne vrne stroškov pošiljanja objavim naslovnika na forumih. Rekel je da me bo prijavil na PP če bom to storil, in da denarja ne bom videl. Bil je nesramen, aroganten.

Toleriram veliko stvari. Razumel bi tudi da bi me poklical, se opravičil zaradi paketa (navedel razlog zavrnitve - mogoče si je premislil ali pa dobil drugo boljšo zadevo). Recimo da bi požrl tistih par €, brez kakih besed in pisanja tukaj na forumu:


Tako da ja. Pazite se nateguna. Kolikor sem razumel je spodnji naslov njegove matere. Telefonska številka je pa definitivno njegova.

Bajramović Silva
Koroška cesta 31
2000 Maribor

Telefonska številka: 031680318.

objavi_nateg ::

Ok zadeva ej sledeča

Model me kliče za een kalorifer ki ga imam objavljenega za XX eur, 2 dni zapravi da me zbaranta in se dogovoriva za XX eur + on krije pošnino. Po telefonu deluje ok tip, mal retardiran k je iz trbovlja pa govori kot en redneck pa sliš se da ma IQ pod 90, ampak drgač kr ok. Uglavnem ne prevzame, izgovarja se na vse načina, da mu listek ni bil dal v kaslc, pa mu rečem naj gre na pošto in mu pošljem sliko listka itd... vse ej reku da je naredu, ampak vsseen po 15 dneh dobim pošto nazaj. Plačat sem moral vse skupaj 12 eur poštnine....

Denis Zaleznina
Ribnik 17
1420 Trbovlje
070 355 145 oz 070355145


Tadrug model me tud kliče za eno težko stvar in baranta in me prepriča da mu jo pošljem, valda ne prevzame, se mi niti ne oglasi na telefon, potem pokličem iz druzga telefona in se takoj javi... ga prosim naj stvar pošlje nazaj, ker imam drugega kupca (stvar sem imel objavljeno 1 leto in ravno ko sem jo poslal njemu, me nekdo klice da bi jo osebno prišel iskat), in ga prosim naj stvar samo zavrne, če je ne bo prevzel... tip je izgovarja da bo šel na pošto in sigurn prevzel, pa mu rečem, ni panike če ne boš prevzel, samo pojdi na pošto in zavrni, da lahko dam novemu kupcu... evo vseeno dobim za tem stvar nazaj po 8 dneh

Severin Barba
Adamičeva 10
Ilirska Bistrica 6250


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neresen kupec na facebook marketplace

Oddelek: Pomoč in nasveti
101642 (1300) opeter
»

Prodajanje na bolhi - zakaj samo osebni prevzem?

Oddelek: Loža
385840 (3388) solatko
»

Neprevzem pošiljke

Oddelek: Loža
4110008 (8425) bambam20
»

Prodaja po pošti in ne-prevzem

Oddelek: Loža
4311985 (8251) GTX970
»

bolha prevara

Oddelek: Loža
4813814 (11234) Blinder

Več podobnih tem