» »

Windows XP OEM za HP Compaq nx6125

Windows XP OEM za HP Compaq nx6125

mn ::

Kolega me je prosil, če mu usposobim zgoraj omenjeni računalnik. Ker ima računalnik kupljeno licenco za Windows XP Professional w/LIP OEM, ki bi jo rad uporabil, vendar priložena koda deluje samo z HP OEM windows-i. Medija seveda nima. Mi lahko kdo od vas tukaj pomaga do pravega inštalacijskega CDja?

AndrejS ::

Če je bil računalnik kupljen z windowsi, so ti na recovery particiji (ni priloženega medija). Mislim da držiš tipko F8 ko ga vklopiš.

mn ::

F8 odpre Windows Advanced Options Menu, F11 naj bi bil recovery particija, vendar ne deluje. Vprašanje če je ni že kdo zbrisal. Na sploh je imel pred menoj v rokah tale računalnik nek šalabajzer. Inštalirana je piratska verzija windowsow, ki ni aktivirana. Če poskušam aktivirati se mi naloži zgolj ozadje, ki je ironično "Think Linux" :)

Zato bi bilo najenostavneje, če bi nekje dobil image inštalacijskega medija, sformatiral vse skupaj in reinštaliral.

Shark-357 ::

HP medije dobiš na raznih torrentih.

mn ::

Shark-357 je izjavil:

HP medije dobiš na raznih torrentih.


Eh, očitno mi res nič drugega ne preostane. Sem upal, da jih bom lahko dobil na kak bolj preverjen način. Na teh torentih ponavadi dobim kako sranje ki ne dela.

Kakorkoli, hvala za nasvete.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ob nakupu prenosnika - naloženi windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
111993 (1826) filip007
»

ASUS Problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
182336 (1800) BorutK-73
»

reinstall kupljenih windows 7 HP z piratskim cdjem/imageom ter original cdkeyem...

Oddelek: Operacijski sistemi
212174 (1682) Duhec
»

Kje dobit Windows Vista?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151894 (1664) amigo_no1
»

Windows Vista Home Premium Install CD

Oddelek: Operacijski sistemi
323984 (3234) ender

Več podobnih tem