» »

pokvarjen pomivalni stroj

pokvarjen pomivalni stroj

jercar ::

Meni pa se je pokvaril pomivalni stroj gorenje
stroj pomije posodo toda na koncu se noče vstaviti in nenehno poganja črpalko za izčrpavane vode
prosim če mi kdo ve povedati kateri kos je za zamenjati ali je to elektonika oziroma elektronski programator ali kateri drug del

Vnapreh hvala za odgovor

Pyr0Beast ::

Nekaj s senzorjem za nivo vode.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bosmla ::

Vcasih so imeli en senzor na pritisk montiran na vrhu - napeljana je bila gumi cev cca fi5 mm + kontakti - ce si pihnil noter se je moral slisat klik ce pa se mocneje pa se enkrat drugace je bilo potrebno menjat

ToniT ::

Ob strani imaš plastično posodo - neke vrste labirint cevk in spodaj so magnetni ventili. Tam se ti je nekaj zamašilo in zato ne deluje dobro. Vse to je potrebno očistiti in bo vse OK.

jJack ::

Da ne odpiram nove teme, me samo zanima kateri servis za pomivalne stroje priporočate? Pomivalni stroj je znamke Whirlpool, pokvarile so se pa vratice, se pravi ne zadrži jih več "fedra" ko jih za ene 30 stopinj odpreš kar padejo, plus tega se mi je pa sedaj pokvaril še zatič, ki zapre vrata. Ko potisnem vrata k pomivalnemu stroju bi se mogla zaskočit, le-te se ne in se takoj nazaj odprejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jJack ()

Pyr0Beast ::

Lastnoročni. Če imaš vsaj nekaj sposobnosti lahko to popraviš sam. Servis te bo opalil za 100EUR prec.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tashaa ::

Bom izkoristila kar tole temo, da ne odpiram nove. Imamo namreč podoben problem, kakor jercar.
Imamo pomivalni stroj GVI 6530, kateri sedaj že nekaj časa ne dela kakor bi treba.

Med enim od pranj je namreč zmanjkalo soli, in stroj se je ustavil na mislim da 29-ih minutah do konca.
Od takrat dalje je očitno memoriziral teh 29 min, saj ne glede na to kaj naredimo, ne pokaže pravilne minutaže,
tik pred koncem pa se ustavi na 1 minuti in nikoli ne opere do konca oz. zapiska, kot je prej.
Poklicali smo serviserja, ki je prišel, stroj samo resetiral, zaračunal in odšel. Nam pa stroj še vedno ne dela.
Minutaža se kaže na 29 min, komaj po resetu (ki je najmanj 5x na dan) začne pranje, ustavlja pa se na 1 in dela ne dokonča, tako da ga izklopimo z gumbom.

Se komu kaj sanja, kaj naj storimo?

Najlepša hvala že vnaprej

LP
Tashaa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomivalni stroj ne dela (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5020824 (4337) BCSman
»

Kater pomivalni stroj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8322949 (11850) starfotr
»

pomivalni stroj nardi LSISH

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1111385 (9107) marko11
»

Pomivalni stroji

Oddelek: Loža
223724 (3198) Balandeque
»

Pomivalni stroj

Oddelek: Kaj kupiti
346901 (6374) BigWhale

Več podobnih tem