» »

MSI KT400 & Radeon9700 pro

MSI KT400 & Radeon9700 pro

mich ::

Najprej stvar rula...čebrav sem mislil da bo za tak denar boljš še bolje.Npr. v GTA 3 se mi na resoluciji 1600X1200 z vsemi dodatki stav po nekaj minutah zacne štekati.Bojda so krivi hrošči v igri???!(nadgradil igo z gonilniki Catalyst )
Vprašanje

Na plati ne morem vklučiti AGP 8X.Preprosto mi ne da možnosti spreminjanja.Pa ne rečt da je treba nadgradit bios, plata bi morala že v osnovi potpirati AGP 8X.:D

  • spremenil: alien-w ()

morphling1 ::

LOL, itak da ne razen če nimaš radeona 9700, tu bi ti pa hitro zaštekal, ker imajo prve verzije bug in ne delajo stabilno na 8x
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

mich ::

LOL, si ti, ti maš en bug u glavi. Če nimaš denarja da nabaviš stvar, pa o njej popolnoma nič ne ves bodi raje tiho.Če se pa kje srečava ti dam za en sendvič...da ne bos lačen LOL!!!8-O

globoko grlo ::

na enih testih, tud na tomu, sm bral da 9700 pro niso mogl spravt na 8x agp. baje en bug v biosu od kartice, atijevci še preverjajo, tko da...

morphling1 ::

Sem spregledal naslov da maš 9700, sory. To da ima pa 9700 agp8x kiks je pa znano (razen tebi zgleda).
Vseeno pa bi pričakoval tvojim letom bolj primeren odgovor...
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

mich ::

Leta niso važna, odgovor je pa tak ker sem se moral spustiti na tvoj nivo...a ti je potrebno zacet stavek z LOL?

nodes ::

Mich... nisi upošteval mojega nasveta... ane da si meril drugam. :D

mich ::

Vsi so nekaj slišali ali pa nekaj prebrali...
Mene bol zanima če ma kdo bol konkretne predloge ali pa nasvate..mogoče iz prve roke?:D

_Mortal_ ::

Ni kriv RAdeon 9700 amapk matična pejt na inqurier
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

cekr ::

Ta matična plošča, čisto vredu shaja s to grafično kartico. Je pa res, da sem imel na testu že verzijo plošče 1.1. Možno, da ima ver. 1.0 probleme. Poizkusi nadgraditi BIOS.

mich ::

Ja moja je se vedno 1.0. sem mal srfal pa ne najdem uradne nadgradnje biosa na 1.1!
Maš mogoče naslov?
Mam tudi probleme z ramom inu propcesorjem. sistem je dokaj nestabilen ce mam clok 133 in ram 266, kljub temu da je za RAM in procesor to uradna specifikacija. Za ram celo 333!.(verjeten je shit od rama, bojda je samsung, kupljen v mlacomu).

Se enkrat sistem:
AMD 2200 XP
512 RAm DDR (333)
MSI KT 400
RADEON 9700 pro

NPR. Warckraft mi pri 133 cloku in ram na 266 zmrzne po določenem času (včasih po 5 min, drugič po 1 uri). Ko pa ima 100 in 200 je vse uredu.:|
sitem je dobro hlajen c Chiftecu, tem pro je okoli 39, ohisja pa 30, tako da tle ni problem,napajalnik 360W.

danielka84 ::

lol, plato v1.0 ne mores "nadgradit" na v1.1, temvec lahko nadgradis bios, ce je kak sploh ze na voljo... drugace pa plato menjaj!
Samsung rami so znani po kvaliteti, OCjanju in hitrosti, tak da to odpade da bi bil ram kriv, RAZEN ce je poskodovan oz. unicen!:\

lp
ni-da-ni

Zgodovina sprememb…

mich ::

Ripper, ma tebi se LOL ne morem pripisati...
a si sploh prebral moje vprašanje?8-O
Ti bos nadgrajeval ja, ti pa boš...

glede tvojega podpisa pa...menjaj vse!:D

Oca_trojk ::

jojoj nisem se mogel premagat in zdaj morem odgovorit :)
Mitch: Za mene si ti teslo tedna.
Jao kupujes karto za 120k pol pa mas se probleme :)
Pa ne zdaj govorit da si je drugi kao ne morjo privoscit .. mogoce so le bolj razumni in pac ne dajo 120k za grafo. MIalim kaj pa manjaka ripperjevemu racunalniku ?
Kot sem rekel TesloTM tedna. Pa se grem stavit da Ripperju Warcrafz 3 ne stekne po pethin minutah :) aja LOL :)

kuglvinkl ::

Zakaj se mi zdi, da se Mič nekaj kurči tu po forumu?
Your focus determines your reallity

danielka84 ::

hehe, samo mich, glede na tvoja leta bi pa res lahko pricakoval bolj primerno pametne poste>:D

aja... moj rac. pravis... hja men vsaj Warcraft3 in GTA3 delata tak kot je treba:D

no pa podpis sem izklopil da te ne bo motilo.8-)

malinavc ::

ja ja...še jst morm dopisat...

grafično za 120-130k sit greš kupit...jao...kaj si mislu...jst sm 4200 gf kupu za 40k pa se mi je velik zdel...

no, sej je itak tvoj keš, sam upam da ne boš zdej stradu zarad tega al pa kej podobnga...

pa brez zamere...:D
...odvisno s katere perspektive gledamo...

mich ::

majstri, majstri
:D

P.S.
Ja eni se lahko kurčimo, pa z veseljem sem teslo tedna ali pa leta.mam pa mašino..0:)

Oca_trojk ::

Mič: Kako mašino že mas ? Aja tako da ti GTA steka in Mafia takisto :)
Sem skor pozabil :)

SuperHik ::

lp

kolikor sem jest prebiral forum na Rage3D je za to napako kriv ATI in NE plata oz. chipset.

Tko da je verjetno potrebno počakat na nov ATI radeon 9700 bios.

Mitch: Poglej na ATIjevo stran , saj so samo za Radeon 9700 že izdani novi driverji ki odpravljajo težave z stabilnostjo v nekaterih igrah (mislim da so to glih GTA3 WC3 in Mafia) .

Cya
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero graficno kartico uporabljate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18711725 (8261) mtosev
»

Bodite pozorni pri nakupih radeon 9600 pro/ne pro kartic!

Oddelek: Kaj kupiti
211505 (1089) morphling1
»

NFS 6 & RADEON9700pro

Oddelek: Igre
341862 (1292) mich
»

Igra Nvidia umazano igro?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
282125 (2125) nodes
»

razlika med starim (2,4x) in novim Agp 8x

Oddelek: Strojna oprema
111167 (811) AngelOfDeath

Več podobnih tem