» »

Asus A7S333

Asus A7S333

TheJack ::

Za tole plato sem slišal danes čisto po naključju (na Jokerjevem forumu). Gor je SiS745 čipset, zato je zadeva neverjetno poceni. Le par jurjev dražja je od slavne Elitke K7S5A, ki nima ne Asusove kvalitete, ne dodatkov in funkcij.
Ni izključeno, da bo dotična plata na value tržišču pri nas prav tak hit, kot je bila Elitka.

Asus, kje si bil, ko je SiS izdal 735 čipset in ko sem jaz kupoval ploščo? :|

Testov na netu nisem našel nobenih, tako da bo treba za dokončno mnenje (in priporočilo) še malo počakati.

Ve kdo od vas kaj več o tej plošči?

plošča na Asusovi strani
Bonis nocet, qui malis parcit.

rockeye ::

Plato Asus K7S333 imam zdej že en teden namontirano v kišti in najbrž sem bil eden prvih pri nas, ki jo je tudi nabavil. Slučajno sem dobil Comtronov cenik v nabiralniku in zagledal notri to plato. Ko sem videl ceno 25ksit in približno specifikacijo, sem takoj pogledal na Asusovo domačo stran in si rekel "to sem čakal, plata za nizko ceno, Asusova stabilnost in kvaliteta pa še dobre navijalske sposobnosti". Drug dan sem jo šel že iskat. :)
Sej bi že prej nabavil Elitko pa mi ni dišala, ker hočem navijat!

Moram reči, plata je zakon in vsekakor vredna svojega denarja. Toplo jo priporočam vsem, ki bi radi imeli dober sistem za malo denarja!

Moti pa me par stvari:
- na Asusovi domači strani pod specifikacijami piše, da se da CPU Vcore spreminjat po 0,05V in tudi voltažo rama, ampak v BIOSU te opcije sploh ni, niti ni opisana v priročniku...wtf!! ali bo v kaki naslednji verziji BIOS updata? Mogoče kak jumper, ki ga še nisem odkril (v priročniku nič ne piše)

- v BIOSu se zelo težko znajdeš in je zarukan kar se le da. Pomoje zanalašč, da ja nič ne najdeš (se vidi, da bo treba ene 10 updatov, da bo kulturen

- priročnik je beden in maš občutek, da si ga dobil samo zato, ker ga morajo dat, notri pa ne piše nič pametnega, razen standardnih zadev, ki so povsod iste

Ne me narobe razumet, plata je še vedno vredna nakupa, vendar vas želim opozoriti pred nakupom, saj nekdo mora bit vedno prvi in orat ledino! Upam, da ni nategancija tole z voltažo, al pa da je plata za evropski trg drugačna...!
Pol bo pa pokal!! Mamu jim...!!

Moja trenutna konfiguracija:
Asus K7S333
AMD Morgan 1000@1200 (9x133), Cooler Titan D5TB
256 MB DDR ram PC2100 (ni financ še za PC2700)
IBM 40GB 5400
GF2 MX 32MB ram (GPU 220, MEM 200)

3D Mark 2001 na default - 3150 markov!

Vem, da ni pošast od računalnika, ampak zaenkrat sem zadovoljen, ker mi igre dobesedno letijo in to za malo denarja. Jaz se držim enega pravila "Ne kupuj novega hardwara dokler ni potrebno, ker s tem dobesedno mečeš denar skozi okno, saj itak hardware tako hitro zastari in zgubi ceno"!

:D

VASkO ::

to za voltazo je folk ze ugotovil, da se NE da spreminjat. Kaj pa mnozilnik gre iz BIOSa spreminjat?

rockeye ::

Jaz še vedno upam, da bodo to z voltažo popravil pri kakem BIOS updatu.

Ja množilnik se da spreminjat iz BIOSa!

MEDENA ::

No torej se splača kupit ??

gorenc ::

definitivno se!! via cipovje je po stabilnosti dalec zadaj! prej sem imel abitko z via133 cipovjem;
sistem je bil pocasnejsi
sesuvanjem v win xp ni bilo konca
veliko iger je zahtevalo posebne popravke
vecina MS izdelkov na USB ni delovalo(!)
itd, itd

MEDENA ::

Dejte kej več o njej povedat...rockeye?

Sumo ::

Hm o kateri plati zdej to govorite? Naslov topica je A7S333, Rockeye pa govori o K7S333...

dela ::

pa kaj tota plata je za Athlone al P4?
če je za AMD :ali bo podpirala 0.13 mikronske athlone?

gorenc ::

hehe rockeye je mal narobe napisal :D oba imava isto plato, torej Asus A7S333.
plata je za AMD procesorje in podpira cisto vse (AMD) procesorje ki so na trziscu.

MEDENA ::

Kaj malo več info o njej ?!!!

Bx ::

poglej prvi post
Bx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bx ()

DJ-Ayi ::

Sam osebno mam to plato, pa vam morm rečt da je čist vredu. Pa podpira AMD Thoroughbread šrocesorje, kar pomeni da je pripravljena za 0.13 mikronske procesorje.

ŠE KAJ?

>>>>>>>>Hear the music deep inside!<<<<<<<<


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
814993 (3810) B_U_R_I
»

Katera plata za DURONA - čipovje ? SIS ALI VIA ?

Oddelek: Kaj kupiti
372123 (1700) freejack
»

a pozna kdo to plato?

Oddelek: Kaj kupiti
161236 (1013) zvitorepec
»

AMD athlon xp-kira plata?

Oddelek: Kaj kupiti
8881 (665) nodes
»

Duron 1.3 ali Athlon XP 1600+

Oddelek: Kaj kupiti
221663 (1312) HUDiR

Več podobnih tem