» »

Kupiti 26" LCD TV ali LCD + TV monitor 27"

Kupiti 26" LCD TV ali LCD + TV monitor 27"

polde66 ::

Pozdravljeni, malce sem v dilemi kaj kupiti. Kupujem tv za prenašanje sem in tja (morje, mularija rojstni dnevi...) izbiram pa nekako med 26" lcd tv-jem in 27" lcd monitorjem z tv. V poštev prideta recimo LG M2762D-PC in LCD TV LG 26LD320. Na njem se bi gledalo predvsem mkv, dvd divx vsebine občasno pa tudi digitalana tv. Zanima me ali se računalniški monitor, ki seveda podpira full hd in ima tako dvbt/c lahko kosa z lcd tv ali ne. Ali je bolj smiseln nakup tv-ja ali monitorja. Če pa ma kdo še kakšen nasvet je pa tudi dobrodošlo.
Vir: http://www.makspro.si/lcd-tv-sprejemnik...
http://www.bigbang.si/racunalnistvo/mon...
polde

Nwanko ::

Če že kupuješ,vzami LG-ja FullHD. Res da je dražji,ampak imaš lcd pa tv v enem.

polde66 ::

Še kakšno mnenje?
polde

sebek1 ::

Rajši kupi tv, ker pod kotom na računalniškem monitorju ne boš videl nič zaradi TN matrike, vzami pa obvezno 1080p 26 tv, ker drugač ti tv upscala na 1360x768 iz 720p in je kvaliteta vidno slabša.

darkwader ::

Vzami si raje monitor s TV tunerjem.

Samsung P2770HD

al pa LG M2762D

neki4 ::

LCD TV LG 26LD320
Tega sem imel na probi nekaj dni. Čisto soliden tv, edino če ekran izrazito pogledaš od spodaj, rata predvsem zgornji del ekrana zasenčen(slab vidni kot). Ampak to te v praksi itak ne bo motilo. Full hd ne rabiš, ker na tako majhnem tvju je slika pri ločljivosti 768 zelo dobra. Bolj pomembno bi bilo, če se da zadaj na tvju aktivirat servisni usb, da bi gledal filme.

neki4 ::

Tudi tisti link zgoraj za ta tv ima sliko simbolično, zgleda drugače. Poglej na drugih straneh. pravtako piše da podpira usb mp3 in jpeg, kot se spomnim, tega ne podpira v štartu. Tudi na drugih internetnih straneh tega nisem zasledil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti napajalno vezje za monitor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151602 (1224) Brane22
»

LCD TV 32" ali LCD monitor 27"

Oddelek: Kaj kupiti
264176 (3559) Gizoman
»

Lcd televizor

Oddelek: Kaj kupiti
162758 (2267) Bias
»

Kateri 27" monitor s TV tunerjem?

Oddelek: Kaj kupiti
143407 (3057) maticm
»

Nov TV (low budget)

Oddelek: Kaj kupiti
162055 (1613) Blindeye

Več podobnih tem