» »

zakaj sem odjavljen ce sem prijavljen?

zakaj sem odjavljen ce sem prijavljen?

PIII850 ::

Zdravo!

Evo mene surfam po forumu, pa hocem dat kaksen odgovor al pa nov post pa mi napise da se morm registrirat (v bistvu sem ZE registriran) IN V ZGORNJEM Desnem kotu je moje ime in pise odjava??? Kako to ?? in potem se grem spet prijavit, pa napšisem en post (dela vredu) po hocem pa naslednjega pa jovo na novo zajebava????????????

kn3z007 ::

Fora je sledeča, ker sem tudi sam imel isto težavo. Ko vpišeš ime in geslo ne smeš pritisniti enter. Z miško klikni na prijavo in vila, zadeva dela. Če ti še ne bo delal napiši.
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Loki ::

Men enter cisto dobro deluje.
Zakaj si ne das na samodejno prijavo?
I left my wallet in El Segundo

kn3z007 ::

meni je na začetku delalo, potem je pa čez noč mrknilo. Sem tuhtal in tuhtal in tuhtal in na koncu stuhtal. pri meni je bilo narobe to.

Primoz ::

Jah... pa na male oglase se ne da odgovarjat.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tomi ::

Meni dela vse v redu...
Hehe, Primož, kam pa bi prišli, če bi še na oglase odgovarjali.. Si predstavljaš zadnjih 24 ur?:))
metrodusa.blogspot.com

Belac ::

ej stm mam tud podoben problem,če me ni na slo-techu ps dva dni se mi kr avtomatsko odjavi pol pa dam za samodejno prijavo da pa ne šljivi...mislim je pa glupo kr moraš nonstop vpisovat geslo pa ime.

OZZY ::

POdobn je tud pri men, tko da se sedaj vedno sam prijavim. Je najmanj zafrkancije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne delovanje prijave

Oddelek: Slo-Tech
101305 (1088) Maxtor
»

Problem z odjavljanjem

Oddelek: Omrežja in internet
61156 (1077) Cokolesnik
»

problem s html in php

Oddelek: Izdelava spletišč
131289 (1080) matic
»

avtoradio

Oddelek: Na cesti
182664 (2426) MadMax

Več podobnih tem