» »

Program za odklep PSP-ja s firmwarom večjim od 5.03

Program za odklep PSP-ja s firmwarom večjim od 5.03

9797 ::

Lep pozdrav!

Ali mi kdo od tistih,ki se bolj zanimajo za to in se s tem tudi kaj ukvarjajo odgovorijo na naslednje vprašanje:

Zanima če če kdo ve kdaj bo prišel program za odklep pspja s firmwarom večjim od 5.03 ?

Lep pozdrav

popster ::

Se ne splača k se ti lahko samo pokvari psp

9797 ::

ČE prav narediš,nima kaj ratati,sem pa prosil za kekšen bolj strokovni komentar ;)

hojnikb ::

lahko bi povedu kir model pspja maš
#brezpodpisa

9797 ::

Ja sej malo logike,....bi takoj vedel da ne gre za star model,ker za tisti model je že odklep,jaz bi rabil za model 3004, imam pa firmware 5.50

Zanima me a bo kmalu prišel kakšen odklep za to..?

Lp

hojnikb ::

9797 je izjavil:

Ja sej malo logike,....bi takoj vedel da ne gre za star model,ker za tisti model je že odklep,jaz bi rabil za model 3004, imam pa firmware 5.50

Zanima me a bo kmalu prišel kakšen odklep za to..?

Lp

Hej, če bi meu ti mal logike bi vedu da še SPLOH NI odklepa za to verzijo (saj takega ne ko ga ti rabiš) in nebi sprašval za to.

In še odgovor na drugo vprašanje
Verjetno bo še treba ker dolg cajta čakat, mogoče ga celo nikol ne bo, glede na to da so uzuni sami user-mode exploiti.Počakaj al pa prodaj to.
#brezpodpisa

9797 ::

hJA NE,KER JA Z SEM PRAŠAL ČE BO PRIŠEL ODKLEP VN,NISEM PA PRAŠAL ČE OBSTAJA,KER SEM S TEM SEZNANJEM KOT MNOGI DRUGI,AMPAK INFORMACIJE ČE BO PRIŠEL KMALU ODKLEP PA NIMAM OZ NISEM IMEL. ;)

hojnikb ::

Svetujem ti da prodaš tega pa kupiš takega z 5.03 in nehaš težit tule kdaj bo vn pršl ker noben ne ve kdaj.
#brezpodpisa

9797 ::

Ja to vem da moram takega kupit,a jih v sloveniji zelo primankuje.Ne težim,samo prašal sem.Prosim če lahko nekaj nujno odgovoriš na ZS.

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSP - pomoč

Oddelek: Konzole
463962 (1414) hojnikb
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646641 (19005) Peter6
»

PSP 3000 ali PSP 3004

Oddelek: Konzole
216075 (4093) hojnikb
»

Psp firmware Psp

Oddelek: Konzole
192645 (1824) BananaBoy
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211230 (9968) ZaOstali

Več podobnih tem