» »

PSP 3000 (5.03) ali NINTENDO DSi XL

PSP 3000 (5.03) ali NINTENDO DSi XL

fuck3r ::

Zdravo

Imam eno vprašanje in upam da mi boste čimprej odgovorili. Trenutno se odločam za nakup ene od zgoraj navedenih konzol. Obe konzoli bi kupil novi link:
http://playgame.biz/product_info.php?cP...
http://playgame.biz/product_info.php?cP...
Pa me zanima kaj je boljše na internetu sem že nekaj prebral o teh dveh konzolah in ugotovil, da je nintendo gladko boljši pri izbiri iger, vendar pa pogori na celi črti pri grafiki, Zdaj pa me zanima vaše mnenje, mnenje tistih, ki imajo izkušnje oz. se razumejo na te stvari. Koznolo pa bi rabu za musko, igra, filme.
Upam da mi boste pomagali in se vam že v naprej srčno zahvaljujem.

hojnikb ::

Če boš rabu za musko pa filme pol defenitivno PSP, če ti pa to ni prioriteta pa odvisno od tega kake špile bi rad špilu in če ti je bolš touch screen pa tipke al sam tipke.

In ja če ti je nuja Custom firmware na PSPju, ti priporočam da kupiš rablenga (takega da se ga da odklenat) ker tale playgame ma res navite cene (za 100%) sam zarad tega ker ma tist software ko se ga še da odklenat.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

fuck3r ::

Ja sej lih zarad firmwara ma navito ceno, ker pri rabljenemu je pa tud velik riziko nikoli ne veš kaj dobiš pa nima več garancije pa nič, v tem je problem. Ja za muzko bi rabu vlik pa za igre, sej se na dsiju tudi da z to R4 kartico poslušat mp3 baje. Nevem no kaj je nasplošno najboljše?

hojnikb ::

Nasplošno ? Čist odvisn ka delaš z njim ;)

fuck3r je izjavil:

Ja sej lih zarad firmwara ma navito ceno, ker pri rabljenemu je pa tud velik riziko nikoli ne veš kaj dobiš pa nima več garancije pa nič, v tem je problem. Ja za muzko bi rabu vlik pa za igre, sej se na dsiju tudi da z to R4 kartico poslušat mp3 baje. Nevem no kaj je nasplošno najboljše?

Ja sam ni vredn 300€ zarad firmwarea.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

fuck3r ::

Ma ja samo tzu vsaj veš kaj kupiš, da ne kupiš mačka v žaklju, ker pri rabljenih nikol neveš, sicer pa je ta baje z kitajske ker so tam edini primerki in je zarad poštnine tko drag, kaj pol misliš da če je nintendo dsi xl skor enkrat cenejši da se bol splača nintendota al kako, mi lahko malo podrobneje razložiš al pa če me dodaš prosim na msn, ker vidim da mi nekaj veš o teh stvareh povedat
moj msn : samo.kuzmic@hotmail.com

jRk0 ::

lej, vse je odvisno od preferenc za igre in ostalo. DS(i, XL) ma pac bolj igralne zadeve, kot je v nintendovi navadi
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

fuck3r ::

sej ja vem da ma nintendo bolše igre, samo ali so tolko bolše da se pač splača slabšo grafiko prenašat, pa je res tolko slabša grafika?

hojnikb ::

fuck3r je izjavil:

Ma ja samo tzu vsaj veš kaj kupiš, da ne kupiš mačka v žaklju, ker pri rabljenih nikol neveš, sicer pa je ta baje z kitajske ker so tam edini primerki in je zarad poštnine tko drag, kaj pol misliš da če je nintendo dsi xl skor enkrat cenejši da se bol splača nintendota al kako, mi lahko malo podrobneje razložiš al pa če me dodaš prosim na msn, ker vidim da mi nekaj veš o teh stvareh povedat
moj msn : samo.kuzmic@hotmail.com


Pa ka še... Drag ga prodajajo zato ker lahko (teh PSPjov novih je res mal)
ampak kaker kol pogledaš ni vredn 300€.Za ta gnar dobiš že PS3.
Moj predlog, kupi NDSi če ti njegove igre sedejo, nov psp iz trgovine če boš kupval igre, če pa hočeš backupe pa homebrew, pa poiš dobro ohranjenga.Defenitivno ne od teh oderuhov ;((

Razn če ti denar RES ni ovira ;) sam pol bi itk igrce kupo ... ;)

fuck3r je izjavil:

Ma ja samo tzu vsaj veš kaj kupiš, da ne kupiš mačka v žaklju, ker pri rabljenih nikol neveš, sicer pa je ta baje z kitajske ker so tam edini primerki in je zarad poštnine tko drag, kaj pol misliš da če je nintendo dsi xl skor enkrat cenejši da se bol splača nintendota al kako, mi lahko malo podrobneje razložiš al pa če me dodaš prosim na msn, ker vidim da mi nekaj veš o teh stvareh povedat
moj msn : samo.kuzmic@hotmail.com

Dodano ;)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

c3p0 ::

Za 300EUR dobiš dva odklenljiva, malo rabljena na usual places. Pa naj ti pokaže prodajalec sliko zaslona z verzijo preden kupiš, če se že bojiš.

hojnikb ::

c3p0 je izjavil:

Za 300EUR dobiš dva odklenljiva, malo rabljena na usual places. Pa naj ti pokaže prodajalec sliko zaslona z verzijo preden kupiš, če se že bojiš.

Točn tak pa še teh oderuhov ne boš podpiru.
#brezpodpisa

blazTHEmiš ::

v big bengu dobiš psp-3004 za 170 eurov pa še ena igra je zraun + plus firmware 5.03

fuck3r ::

Kje pa si ti to v big bangu vido? ker majo samo nove firmware v big bangu, ki se ne dajo odklenit. Glede iger je tko, v bistvu men sede vse, samo vsi pravijo da je glede iger 100-krat bolši nintendo, ker ma tako novejše igre, kot tiste stare klasike, samo je baje problem pri dirkaških igrah, tako da nevem. Kaj bi vi kupli na mojem mestu, kupu pa bom neki novga, ker mam zelo slabe izkušne z rablenimi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gameboy igre na konzolah

Oddelek: Igre
262000 (1474) Machete
»

Nintendo 3DS bo zdržal od tri do pet ur, brez 3D še dlje

Oddelek: Novice / Konzole
104709 (4054) win64
»

Nintendo DSi ali PSP

Oddelek: Konzole
222089 (1762) Dr_M
»

Nintendov dobiček manjši

Oddelek: Novice / Konzole
163672 (3194) nodrim
»

Nintendo začel prodajati DSi tu in onstran Luže

Oddelek: Novice / Konzole
134009 (3409) mojsterleo

Več podobnih tem