» »

Natal ima ime - Kinect

1
2
»

Mavrik ::

Če Nintendo ne bo lih pokazal nove konzole, potem dvomim da bodo meli kaj dosti zanimivega v primerjavi z MSom.

Glede Sonyevih "sladoledov" pa sem hudo skeptičen, da bodo boljši od Kinetica, saj so praktično 1:1 kopija Wii kontrolerjev.
The truth is rarely pure and never simple.

Tr0n ::

Nintendo bo imel novo Zeldo. Kaj drugega niti ne rabi. ;)

Sony bo pa verjetno predstavil PSN+, par Move iger, ki bodo isti crap kot MSjeve, ter upam, The Last Guardian. :)

matejdro ::

Na Nintendovi predstavitvi me predvsem zanima 3DS in kako bi naj ta 3D brez očal izgledal.

Pri Sonyju ne pričakujem nič novega. Na njihovih križancih med wiimotom in dualshockom tako ali tako ni nič revolucionarnega za predstavit.

Sicer pa se bo Nintendo moral zelo potruditi, da bo ostal na sceni. Wii HD mu je prevzel Sony, ročne konzole pa mu prevzema iPhone. Nevarnost na ročnih konzolah pa predstavlja tudi Microsoft z svojim novim mobilnim Windowsom, kjer so predvsem zanimive povezave Telefon-Xbox360-PC (začneš igrat na telefonu, nadaljuješ na xboxu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejdro ()

Tr0n ::

matejdro je izjavil:

Pri Sonyju ne pričakujem nič novega. Na njihovih križancih med wiimotom in dualshockom tako ali tako ni nič revolucionarnega za predstavit.

Revolucionarno res da ni, se bo pa dalo po mojem kr fajn igrat kak FPS na Move.

Yay, nova Zelda! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

BigWhale ::

MS je nasral en kup folka, ker so pohiteli s predstavitvijo. Aja, vsem udelezencem predstavitve so potalali tanove Xboxe. :)

Shuli ::

Kolk je pa kej karta za tale E3, mogoce kej dodatnega za MS stojnico?:D

Tr0n ::

Moras bit press, drugi nimajo vstopa. :)

BigWhale ::

E3 je industry only, torej moras biti iz igricarkse industrije ali pa, kot je ze tron povedal, kot press. Ce si industry je karta nekje okrog $1500. Za tri dni. :/

Sicer je bil pa tale Kinect predstavitev mimo E3ja, samo za povabljene.

Tr0n ::

Nintendo se je pa letos "izprsil". Dober show, veliko oldschool iger.

Zelda, Kid Icarus, Donkey Kong, Golden Eye, Kirby,... 3DS zgleda interesting.

opeter ::

Upam, da bodo končno poštimali, da se ne bo dalo kar tako enostavno igrati piratske igre.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Sony je pa bil bolj boring. Razen Butlerjevega nastopa in Portal 2 za PS3 niso imeli nic kaj pametnega. Meh.

..and the winner is:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Bor H ::

Sam a ni hec, ko pogledaš tale nabor od nintenda skomigneš z rameni in greš naprej?

BTW, ve kdo kako deluje tist njihov 3D brez očal?

Tr0n ::

Bor H je izjavil:

Sam a ni hec, ko pogledaš tale nabor od nintenda skomigneš z rameni in greš naprej?

Niti ne. Nintendo je letos ownal vse. :)

Bor H ::

Mene sploh ni nč prepričal, revival določenih iger, ene par novih (ki so verjetno spet RPGji ane?) in nov 3DS, nič kaj večja novost kot kinect al pa 3D podpora PS3.

Jst ::

Natal: Za to pa moraš imeti kar veliko dnevno sobo. Potem me zanima, kakšna svetloba je potrebna, da te učinkovito zaznava. In pa še glede na to, da je delovni čas od 9ih do 17ih, domov prideš še kakšno uro kasneje, malo dvomim, da se bo ljudem dalo "skakati" pred TVjem. Rajši greš "skakati" v naravo. Bomo videli...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LuGi ::

Teh par iger in revolucija? Eh MS je pokazal dalec najvec od vseh. (Seveda zato ker me najave iger ne zanimajo..ampak le novosti-dodatkov)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

PrimozR ::

Jst je izjavil:

Natal: Za to pa moraš imeti kar veliko dnevno sobo. Potem me zanima, kakšna svetloba je potrebna, da te učinkovito zaznava. In pa še glede na to, da je delovni čas od 9ih do 17ih, domov prideš še kakšno uro kasneje, malo dvomim, da se bo ljudem dalo "skakati" pred TVjem. Rajši greš "skakati" v naravo. Bomo videli...

Živiš na Kitajskem? Otroci nimajo delavnika od 9ih do 17ih.

matejdro ::

Upam da bo 3DS zaslon bolj reagiral na dotike prstov. Imam DSL in lahko touch screen uporabljam samo z palčko, saj 9/10 dotikov z prstom sploh ne reagira.

Mavrik ::

Jst je izjavil:

Natal: Za to pa moraš imeti kar veliko dnevno sobo. Potem me zanima, kakšna svetloba je potrebna, da te učinkovito zaznava. In pa še glede na to, da je delovni čas od 9ih do 17ih, domov prideš še kakšno uro kasneje, malo dvomim, da se bo ljudem dalo "skakati" pred TVjem. Rajši greš "skakati" v naravo. Bomo videli...


Right. Zato pa toliko ljudi Wii kupi. Ker raje "skačejo v naravi" ;)
The truth is rarely pure and never simple.

BigWhale ::

Nintendo ima na E3 najvecjo guzvo. heheeh. Za Zeldo je vrsta dolga tri dni :>

Jst ::

Za Wii ne potrebuješ velike dnevne sobe, niti svetlobe. Za svetlobo za Kinect, pa ne vem, ampak če potrebuješ dostojno osvetljen prostor za dobro zaznavanje, potem to je rahel problem.

Mogoče bo uspeh, mogoče ne. Time will tell...

Glede imena: Kinect -> Kinetic + Connect. Pomoje so dobro izbrali ime. Če pogledamo tržna imena raznoraznih izdelkov, Wii, Wiimote, Move, Zune, iEverything,... meni niti ni toliko napačno. Plus še to, da sedaj drugi tekmeci ne morejo uporabiti podobnega imena, ki bi izviral iz Connect ali Kinetic.


--

Hecno mi je, kako me Mavrik vedno znova napada - no, ne napada, lepši opis je: "odgovarja meni v negativem tonu."

Ko kritiziram Windows, delam to iz upanja, da MS pokrpa luknje ali kakšen del, za katerega sem odkril pomanjkljivosti, bolje optimizira.

But no harm done, sometimes I do no post very polite too.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Tr0n ::

BigWhale je izjavil:

Nintendo ima na E3 najvecjo guzvo. heheeh. Za Zeldo je vrsta dolga tri dni :>

Si imel priloznost preizkusit 3DS?

Baje pravijo, da dobis 3D effect samo pod dolocenim kotom in ko malo premaknes, izgine.

Relanium ::

To mora bit vrjetno fora kot so tisti LCDji z dvema slikama, odvisno od kota pod katerim se gleda. Pač je mal zamaknjeno da še z eno oko vidiš eno sliko, z drugo pa drugo.
Mislim da bi to lahko bilo to.

Tr0n ::

Jst ::

Za 3DS sem pred časom slišal, da deluje tako, da uporablja interne senzorje in s tem ve, kako je obrnjen. In ko ga obračaš, se spreminja vidno polje, kar da takšen trick 3D.

Evo, na takšen princip sem razumel jaz, da bo zadeva delovala:

Head Tracking Using Wii Remote

Sedaj, ko je zadeva predstavljena, pa ne vem, kako *dejansko* deluje, ker nisem slišal/prebral nobenih informacij glede te teme.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

St235 ::

Jst je izjavil:

Za Wii ne potrebuješ velike dnevne sobe, niti svetlobe. Za svetlobo za Kinect, pa ne vem, ampak če potrebuješ dostojno osvetljen prostor za dobro zaznavanje, potem to je rahel problem.

Mogoče bo uspeh, mogoče ne. Time will tell...

Glede imena: Kinect -> Kinetic + Connect. Pomoje so dobro izbrali ime. Če pogledamo tržna imena raznoraznih izdelkov, Wii, Wiimote, Move, Zune, iEverything,... meni niti ni toliko napačno. Plus še to, da sedaj drugi tekmeci ne morejo uporabiti podobnega imena, ki bi izviral iz Connect ali Kinetic.


Glede na to, da je Kinect oziroma natal, praktično ripoff eytoya bi rekel, da boš rabil kar precej prostora. Osvetlitev je bila pri eyetoy kar problematična, tako, da bo zanimivo videt kako se bo odrezal kinect.

Glede nabijanja, da je move tako ali tako samo rip off wii mote pa mislim, da vsi pozabljajo na dejstvo, da bo move pravzaprav združil dve tehnologiji. In sicer zaznavanje gibanja z kamero (eytoy oziroma sedaj kinetik) in zaznavanje gibanja kontorlerja (wii mote).

Ime kinect me mal preveč spomni na Kinetic, ki je bil program za eyetoy in PS2.

Jst ::

>Ime kinect me mal preveč spomni na Kinetic, ki je bil
>program za eyetoy in PS2.

Sej to je pomoje namen, da vsakič, ko boš slišal podobno besedo, bo prva asociacija na Kinect. To je namen marketinga.

Upam pa, da Move in Kinect, ne bosta toliko zaposlila razvijalce iger, da bodo klasične igre zaradi tega dobile manj pozornosti.

Kolega, ki je imel Eyetoy, je končal nekaj iger, potem se pa odločil, da nikoli več ničesar podobnega. Bi treba sprobati (Move ali Kinect) na kakšni res dobri igri, ker sedaj se sploh nemorem nagniti za ali proti.

Zame osebno pa Kinect definitivno ni, ker s psom naredim tudi po 15km na dan. Moj dobie je neutrudljiv, razmišljam, da bi mu v hrano začel dajati pomirjevala...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Bor H ::

To da se zrazgibaš je drugotnega pomena, glavna finta je da imajo razvijalci cel kup novih možnosti s tem.

Jst ::

True.

Ampak, vprašanje, ki se mi poraja je, ali bodo zato trpele igre, ki so nekako namenjene hardcore gamerjem.

Jaz, prvo nimam fizičnega prostora (v stanovanju) za Kinect, drugo je pa moj način igranja. Ko se odločim, da oddigram kakšno igro, hočem sedeti.

Res pa je, da Kinect ponuja veliko možnosti. Wii Fitnes proti Kinectovemu zgleda slaba šala. Potem me navdušuje to, da ne rabiš daljinca za upravljanje z media vsebino.

Meni všeč ali ne, glavno, da se tehnologija razvija!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tretja generacija Xboxa je... One?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Konzole
12038440 (31655) LuGi
»

Na splet ušli načrti za naslednika Xboxa

Oddelek: Novice / Konzole
3410622 (8447) Jst
»

Natal ima ime - Kinect (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7815804 (14053) Jst
»

Tanki Xbox je Xbox 360

Oddelek: Novice / Konzole
289852 (8661) c3p0
»

Kupci (še) nezainteresirani v Move, Natal

Oddelek: Novice / Ostale najave
146379 (5701) Berserker

Več podobnih tem