» »

Težave z wi-fi

Težave z wi-fi

mimy ::

Lep pozdrav pubeci :)

Imam en problem pa ne vem kako ga rešit, upam da mi boste lahko pomagali. Imam prenosnik HP 6735s, in do sedaj sem doma uporabljal wlan povezavo do interneta, zadnje par dni pa se mi noče povezat, včasih pod "network connections" sploh ni ikone s "wireless network connection". Če pa se slučajno, ko računalnik prižgem vzpostavi povezava, pa mi po par sekundah računalnik zmrzne in se čez nekaj časa pojavi črn ekran. Nato nimam druge kot da ga izklopim in ko ga ponovno vklopim mi pokaže to napako v windowsih

 Slika 1

Slika 1


 Slika 2

Slika 2



Nisem mogel povečati tega okna z napako, pa sem naredil 2 sliki.

Hvala že v naprej, če pa nisem bil dovolj jasen, bom pa še z veseljem kaj dopisal...

Lep dan še naprej

Mimy

popster ::

Se mi zdi kod da je hardwerska napaka. Sploh če si probal tudi z drigimi računalniki.
Lahko preveriš če ni softwerska z kakim "puppy live cd-jem" ali čim takim

mimy ::

Pozdrav popster, hvala za odziv, sam meni ni jasno kaj si hotel povedati "Lahko preveriš če ni softwerska z kakim "puppy live cd-jem" ali čim takim"??

Bom probal windowse na novo naložit, bi znalo biti to narobe...

popster ::

ja sej to lahko preveriš z puppyjem je relativno enostavno, samo lahko imas problem z wireless driverjem:P
tko da mogoče se ti tudi ne splača.
drugače pa je cd s katerega bootaš Operacijski sistem

mimy ::

Sem na novo naložil Okna in ni nič boljše, tako da je po mojem hardwer-ska napaka. Bom povprašal na servisih, če se splača popravljat, da ni slučajno drago ko ne vem kaj... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nejasna slika

Oddelek: Pomoč in nasveti
141472 (1335) mitja12345
»

usb - sd kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
111077 (895) bmwwww
»

Opera problem z cookies

Oddelek: Programska oprema
8861 (740) bone
»

Manjši problem z LCD tvjem ...

Oddelek: Zvok in slika
111033 (791) FeniksX
»

Težave z nastavitvijo layer-ja

Oddelek: Izdelava spletišč
231909 (1776) Bela01

Več podobnih tem