» »

Nejasna slika

Nejasna slika

mitja12345 ::

Prosim,če bi mi vedel kdo svetovat kaj naj naredim:
Imam matično ploščo asus A7V8X-X agp vodilo.Poizkusil sem priklopit nanjo rabljeno grafično kartico Ati Radeon 9800 SE vendar je že pred samim zagonom Windowsov bila slika nejasna. Poizkusil sem naložit gonilnike z CATALYST od Ati Radeon zaman.Po vnovičnem zagonu je bila slika ista.Nato sem še poizkusil naložit gonilnik brez Catalysta tudi neuspešno.Za vsakršnokoli pomoč že vnaprej hvala!

Še slike:



DeeCoy ::

Nevem zakaj mam filing da je grafična hin... :D

dwinxp ::

Logičen nasvet: Probaj z drugo kartico :D

Če je nimaš... a ti dela enako preden zaženeš windowse? Se pravi je nejasna slika tudi če greš v biose? Če ni potem probaj v varnem načinu če ti deluje... če ti tam deluje potem... bi osebno probal še s kakim Live CD-jem od ubuntu kjer dobiš nazivno resolucijo... in če tudi tam ni problemov potem ali so gonilniki od grafične ali pa so windowsi kej čudni :D

mitja12345 ::

Druga kartica,ki sem jo imel prej not dela. Sapphire Radeon 9600 SE.

tx-z ::

Torej slika je nejasna že od takrat k pržgeš računalnik (un info, bios, nalaganje winsov,...)?
tx-z

mitja12345 ::

Ja.

dwinxp je izjavil:

Logičen nasvet: Probaj z drugo kartico :D

Če je nimaš... a ti dela enako preden zaženeš windowse? Se pravi je nejasna slika tudi če greš v biose? Če ni potem probaj v varnem načinu če ti deluje... če ti tam deluje potem... bi osebno probal še s kakim Live CD-jem od ubuntu kjer dobiš nazivno resolucijo... in če tudi tam ni problemov potem ali so gonilniki od grafične ali pa so windowsi kej čudni :D


Ja že preden zaženem Windowse-xp.

Zgodovina sprememb…

gendale ::

sry, ampak si bil nategnjen - prodana ti je bila pokvarjena kartica
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

dwinxp ::

Kot so že povedali, če je delala prejšnja kartica logično da je tale pokvarjena žal... tudi po opisanih simptomih je ni varjante zadeva je fuč...

mitja12345 ::

Hvala za odgovore in nasvete. Mi je že kolega rekel podobno vendar sem še vseeno vprašal za kakšen nasvet,če bi bilo lahko še kaj drugega možno. Rekel mi je tudi,da je po vsej verjetnosti šel čip saj so kondenzatorji videti vredu. A je možno dat na servis zamenjat čip? Hvala.lp

DeeCoy ::

Se ne splača. Lahko jo daš v pečico in upaš na najboljše :D Googlaj za navodila!

Highlag ::

Izgleda, da je s kakšnim ramom kaj narobe. Mogoče bi bilo potrebno samo kaj pospajkat.
Never trust a computer you can't throw out a window

amigo_no1 ::

Lahko da se samo pregreva.Preveri hladilnik.

mitja12345 ::

Bom. Sem še zdaj opazil,da odkar sem dal nazaj not staro grafično kartico mi zdaj pri igrah zmrzuje zaslon,se zaustavlja slika,preskakuje in to samo v Pc igrah.Ostalo internet,... deluje normalno.Sem poizkusil z nastavljanjem Hrz,ter z pomočjo CATALYST nove gonilnike.bi vedel kdo pomagat prosim?! lp

listje123 ::

Lahko si nabaviš posebna očala in lahko uoporabljaš pokvarjeno grago. :D

mitja12345 ::

mitja12345 je izjavil:

Bom. Sem še zdaj opazil,da odkar sem dal nazaj not staro grafično kartico mi zdaj pri igrah zmrzuje zaslon,se zaustavlja slika,preskakuje in to samo v Pc igrah.Ostalo internet,... deluje normalno.Sem poizkusil z nastavljanjem Hrz,ter z pomočjo CATALYST nove gonilnike.bi vedel kdo pomagat prosim?! lp




Sem še enkrat poiskal po Googl-u gonilnike in zdaj delujejo igre. lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RADEON 9200 in 22'' ekran

Oddelek: Pomoč in nasveti
13735 (556) bking
»

ATI crossfire...

Oddelek: Zvok in slika
361579 (1108) aha981
»

Problem z zaslonom

Oddelek: Pomoč in nasveti
19943 (943) zcetrt
»

ATI RADEON 9000PRO TV OUT - CB SLIKA - STOTIC !!!

Oddelek: Zvok in slika
111312 (1062) mitjaxp
»

Problemi s Pinnacle TV

Oddelek: Zvok in slika
61092 (985) rap3r

Več podobnih tem