» »

Stenske nalepke

Stenske nalepke

Pametna16 ::

Leta 2010 so v modi stenske nalepke. V eni izmed trgovin sem jih opazila in po besedah trgovskega osebja so tapete za v smeti, nalepke pa so in, saj za malo denarja naj bi dobili veliko predvsem v smislu poživitve prostora, domačnosti in atraktivnosti.
 primer

primer


 primer

primer


 primer

primer




Kaj menite?
  • spremenila: Pametna16 ()

bluefish ::

Poleg teh nalepk v zadnjem času Jub oglašuje tudi raznorazne šablone.

Avenger ::

jaz menim da je lepša prazna stena
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Pametna16 ::

Jaz sem naveličala belih praznih sten, saj bi kaj sama narisala sam nimam takega talenta. Pa četudi bi imela bi bilo zoprno ko bi se naveličala; nalepke enostavno daš dol oz. gor.

bluefish o tem najbrž govoriš http://www.jub.si/jub_katalog/media/jub... Tvoja izkušnja?

Kolikor sem brala še dodatno po internetu me je prepričalo in jih bom kupila. Veste morda kje imajo najboljše, se pravi da so lepe in da se ne odlimajo kar tako, da prideš dam in vse visi dol s stene, ker bi dobila glavobol.

xCore ::

.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Heisenberg ::

jaz sem kupil nalepko v KiK-u pred enim letom in se vedno lepo visi na steni.....stala me je pa 2EUR

kreki ::

Ali se da dobiti tudi takšne nalepke da so čez cele garažne vrata.
Omislil bi si namreč nalepko kakšnega dobrega avtomobila ki je parkiran v garaži. ;))
Priklopljen na šštrom.

ajda000 ::

kreki je izjavil:

Ali se da dobiti tudi takšne nalepke da so čez cele garažne vrata.
Omislil bi si namreč nalepko kakšnega dobrega avtomobila ki je parkiran v garaži. ;))


zato so primerne bolj tko imenovane fototapete kjer si lahko umislis svojo sliko in si das narediti unikatno tapeto... huda stvar

Majo jih v spletni stacuni Svet Dekorja kjer sem jaz tud nasla svoje stenske nalepke

urban99 ::

kreki je izjavil:

Ali se da dobiti tudi takšne nalepke da so čez cele garažne vrata.
Omislil bi si namreč nalepko kakšnega dobrega avtomobila ki je parkiran v garaži. ;))


A ne bi rajš tanka? 8-)



Al pa avion... itd. KLIK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompatibilni daljinec za garazna vrata

Oddelek: Loža
3713209 (1075) c3p0
»

Homologacija nalepk?

Oddelek: Na cesti
284837 (1837) UganiKdo
»

Tiskalnik za nalepke

Oddelek: Pomoč in nasveti
251796 (1187) JeBelaCesta
»

OznačŤevanje(labeling) mrežnih kablov

Oddelek: Omrežja in internet
293498 (2096) Baja
»

Zaščita sprednjega stekla pred ledom - predlogi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11527239 (24366) driver_x

Več podobnih tem