» »

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010

««
«
1 / 39
»»

mikena ::

Torej jutri se začne svetovno prvenstvo v nogometu, ko bo trajalo od 11.junija do 11.julija 2010. Na prvenstvu se bo med seboj pomerilo 32 držav... prva tekma bo potekala že jutri med reprezentancama Južne Afrike in Mehike v Johannesburgu.

Uvrščene države:

- Danska
- Anglija
- Francija
- Nemčija
- Grčija
- Italija
- Nizozemska
- Portugalska
- Srbija
- Slovaška
- Slovenija
- Španija
- Švica
- Avstralija
- Japonska
- Severna Koreja
- Južna Koreja
- Alžirija
- Kamerun
- Slonokoščena obala
- Gana
- Nigerija
- Južna Afrika
- Honduras
- Mehika
- ZDA
- Argentina
- Brazilija
- Čile
- Paragvaj
- Urugvaj
- Nova Zelandija

TUKAJ si lahko pogledate seznam vseh tekem (datume in države ki se bodo med seboj pomerile).

Mislite, da ima Slovenija kaj šans? :) Pomerili se bomo z Anglijo, ZDA in Alžirijo. Hmm... Anglija bi znala bit trd oreh in že vidim, kako bomo popušili :))

Kot zanimivost: Slovenija naj bi bo poročanju enega ameriškega medija imela najbolj grde drese na svetovnem prvenstvu! KLIK. Napisali so sledeče:

"Debele in nazobčane linije na sprednjem delu dresa najverjetneje predstavljajo gore Slovenije. Toda, ko ste najmanjša država na turnirju in nimate igralcev z velikimi imeni, hkrati pa ste obtičali v isti skupini kot je Anglija in Združene države Amerike, bi morali obvezno nekaj storiti, da bi bolj izstopali in ne bili videti kot popolni bedaki (v grdih barvah in supergah)."

Icematxyz ::

Ko bodo "bedaki" izločili Anglijo, ZDA in Alžirijo. Pa naj ta članek ženska pogoltne.

Od kogarkoli je že plačana. ;)

Pa še to. Dobro da je Matjaž Kek selektor. Za to pa smo prišli tako daleč.

Če bi politika odigrala spet svoje. Vsi vemo kje bi bili oziroma kako bi se najverjetneje končalo. Neprofesionalno.

Zgodovina sprememb…

whatever ::

Američani naj bodo kar lepo tiho, ko bojo dobili po pički.

Navijal bom za Nizozemsko, poleg naših seveda.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

IvoJan ::

američani se kurčijo z znanimi imeni?? kdo je pri njih dober?? šupki.. upam stavit da jih bomo nascal ko prasce

Icematxyz je izjavil:

Ko bodo "bedaki" izločili Anglijo, ZDA in Alžirijo. Pa naj ta članek ženska pogoltne.

Od kogarkoli je že plačana. ;)

Pa še to. Dobro da je Matjaž Kek selektor. Za to pa smo prišli tako daleč.

Če bi politika odigrala spet svoje. Vsi vemo kje bi bili oziroma kako bi se najverjetneje končalo. Neprofesionalno.


sej ko jih izločimo bo pogoltnila članek tko kot use drugo, če veš kaj mislim :))
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Hardstyle ::

Prva tekma 1:0 ali 2:0 Slovenija (odločitev v zadnjih 10ih-15minutah)
Druga tekma 2:1 Slovenija (prvi polčas 0:1 za USA, v 60min 1:1, in v 64. 2:1)
Tretja tekma 1:1 ali 2:2

Anglija (boljša po gol razliki)
Slovenija
USA
Alžirija

mtosev ::

kdo pocenjuje USA dela veliko napaka.americani so kar dobri in jih ni za podcenjevat.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IvoJan ::

sej oni delajo enako napako da nas podcenjujejo. imamo kar soliden team
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Vajenc ::

Moja optimistična napoved.

Alžirija-SLO 1:3
SLO-ZDA 2:1
SLO-Anglija 1:0

Če se slučajno izneverijo, jih pa vse pokupim ... z vsemi hribi vred ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

WamPIRe- ::

Seveda da bomo navijali za naše. Iz skupine pa gredo naprej naši in Angleži. Občutek imam da bomo proti ANG zgubili za gol z USA pa zmagali 3:1.
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

Slo-One ::

Raje ne delam napovedi in se pustim presenetiti.

JayKay ::

najbolj zanimivo bo 23. tukaj. Sicer še ne vemo če naj gremo v pub gledat al ne :)

imallears ::

Naprej bojo sli nasi pa ZDA.

whatever ::

Naši vsekakor, ZDA in Anglija se naj pa zmenjo.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

T-h-o-r ::

gremoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


slovenija polfinale

nizozemska prvak
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

DarwiN ::

Jaz pa zgubil malo optimizma po tekmi z NZ. Obramba je bila katastrofa. Pri praktično vsakem predložku se je nasprotnik znašel osamljen..Še posebej Angleži nas znajo na tak način pohodit, neki Crouchi in ostali headerji.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Vikking ::

Mi podcenjujemo ZDA kot da je nekakšen tujek v nogometu.
Potem se pa čudimo kako lahko podcenjujejo nas, ko za našo državo še sploh nikoli slišali niso.

Realno gledano, če zmagamo proti Alžircem in remiziramo z ZDA je reprezentanca naredila maximum.

Vsekakor pa bom navijal in čestital naši reprezentanci ne glede na končne izide tekem, ker verjamem da se bodo borili kot levi.

USS Liberty ::

Res žalostno, da sta šport in politika tako prepeletena, da je zahodna politika dala tako bedni državi kot je JAR organizacijo svetovnega prvenstva v nogometu. Prejle sem na TV videl tistega norca predsednika JAR Jacuba Zumo poleg Blaterja na otvoritveni slovensost in me je zvilo v želodcu. Jacuba Zuma in ostalo ANC kriminalno zločinsko kamarilo, ki vodijo JAR, bi morali soditi zaradi zločinov, genocida in etničega čiščenja belega prebivastva v JAR, ne pa da kriminalec Zuma in njegova kriminalna država organizirajo mundial... res narobe svet...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

djordjevic ::

DarwiN je izjavil:

Jaz pa zgubil malo optimizma po tekmi z NZ. Obramba je bila katastrofa. Pri praktično vsakem predložku se je nasprotnik znašel osamljen..Še posebej Angleži nas znajo na tak način pohodit, neki Crouchi in ostali headerji.

Mene pa je navdušila igra po tleh. Teplo nas je le dejstvo, da smo redno izgubljali skok - del igre, v kateri so Novozelandci menda še posebno močni.
No grave is deep enough to keep us in chains.

ABX ::

USS Liberty je izjavil:

Res žalostno, da sta šport in politika tako prepeletena, da je zahodna politika dala tako bedni državi kot je JAR organizacijo svetovnega prvenstva v nogometu. Prejle sem na TV videl tistega norca predsednika JAR Jacuba Zumo poleg Blaterja na otvoritveni slovensost in me je zvilo v želodcu. Jacuba Zuma in ostalo ANC kriminalno zločinsko kamarilo, ki vodijo JAR, bi morali soditi zaradi zločinov, genocida in etničega čiščenja belega prebivastva v JAR, ne pa da kriminalec Zuma in njegova kriminalna država organizirajo mundial... res narobe svet...


Prvo praviš da je žalostno kako je politika vmešana v šport potem v isti sapi pljuvaš čez JAR.

Ti nisi ravno duševno uravnovešen?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

mikena ::

Menda je žoga, ki jo bodo imeli na letošnjem prvenstvu in nosi ime Jabulani, najbolj okrogla žoga v zgodovini FIFE. Izdelalo jo je podjetje Adidas, kjer pravijo, da je najnatančnejša in tehnološko napredna žoga do zdaj.



Na njej je enajst barv (po ena za vsakega igralca na igrišču), prav tako je v Južni Afriki enajst uradnih jezikov in enajst plemenskih skupnosti. Prvenstvo se bo tudi začelo 11. junija in končalo 11. julija. Njeno ime "jabulani" pa v zulujščini pomeni "prinašajoč veselje vsakomur".

Pač, malo za izobrazbo :D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

mojsterleo ::

slovenija ima realne moznosti za 1/8 finala. nujno bo treba premagati alzirijo (ta reprezentanca mi je sicer uganka, zato moram verjeti komentarjem, ki pravijo, da niso tako dobri), potem pa bo odlocilna tekma z zda. sicer po moje tudi poraz proti zda se ne bi bil katastrofa, ker se zna zgoditi, da bodo anglezi ob ugodnem razpletu v zadnji tekmi (proti nam) pustili na klopi nekatere kljucne igralce. "oslabljene" angleze pa bi lahko premagali. no, vsaj na wembleyu ni dosti manjkalo...

PaX_MaN ::

Upam samo, da ne bo kdo želel kupiti Pohorja.

trnvpeti ::

anglija - usa 1:0
slo - alz zmaga
slo-zda neodloceno
potem zadnje kolo, anglezi spocijejo, in mi neodloceno z njimi
idealen razplet

DarwiN ::

Ni idealen razplet v skupini 3 zmage? .. ?:))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

trnvpeti ::

hehe
mogoce pa res

whatever ::

mikena je izjavil:

Menda je žoga, ki jo bodo imeli na letošnjem prvenstvu in nosi ime Jabulani, najbolj okrogla žoga v zgodovini FIFE. Izdelalo jo je podjetje Adidas, kjer pravijo, da je najnatančnejša in tehnološko napredna žoga do zdaj.



Baje so to žogo tudi dosti že kritizirali. Ampak to najbrž vsako žogo pred vsakim SP.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Hardstyle ::

Vikking je izjavil:

Mi podcenjujemo ZDA kot da je nekakšen tujek v nogometu.
Potem se pa čudimo kako lahko podcenjujejo nas, ko za našo državo še sploh nikoli slišali niso.

Realno gledano, če zmagamo proti Alžircem in remiziramo z ZDA je reprezentanca naredila maximum.

Vsekakor pa bom navijal in čestital naši reprezentanci ne glede na končne izide tekem, ker verjamem da se bodo borili kot levi.


Če bi spremljal malo tuje športne forume potem bi opazil, da vsi tudi tuji novinarji,navijači... dajejo Sloveniji resne šanse za napredovanje in zmago proti USA. In z njihovo napovedjo nimajo podcenjevanje nič, saj na vse gledajo realno, nasprotnike v kvalifikacijah, igranje igralcev v tujini,dobra minutaža, dobra atmosfera v ekipi vključno z strokovnim vodstvom itd.

Tako kot je rekel Kek, tudi če izgubimo vse 3 tekme, se lahko v Slovenijo vrnemo s pokončno držo tako, da bi rekel da je maximum že dosežen, če bo pa kaj več pa hvala bogu.

Z nami se obremenjujejo Angleži, ki bi naj bili boljši od ZDA, slednji pa nas sploh "ne vidijo" ?

In kot mi je kolega iz ZDA rekel, sedaj ima vsak časopis prilogo o tem prvenstvu, po morebitnem porazu z Slovenijo se o tem nebo pisalo nikjer in ljudje sploh nebodo vedli da je ZDA bila na svetovnem prvenstvu itd... in vete zakaj? Zato ker jih bo bolelo, da je takšno velesilo kot je ZDA izločla država z 2 milijona src.

To so besede navijača ZDA.

Vikking ::

Za ZDA je pomembna samo tekma proti Angliji.

Kar se tiče s tekmo proti Sloveniji, pa se bo enako veliko pisalo pri njih če zmagajo ali izgubijo.

Limit-sky ::

Američane bomo pojedli, ker se bodo pripravljali in analizirali tekme Slovaške. :)

Hardstyle ::

Ni res, za ZDA je pomembno da se uvrstijo iz skupine. Če jim to ne bo uspelo, world cup sploh ne obstaja.

PromeuZ ::

Zakaj vsi tako podcenjujejo Alžirce? Sam bi stavil prav nanje, poleg Angležev seveda za napredovanje iz naše skupine.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

whatever ::

Jih ne podcenjujemo. Objektivno gledano nimajo šans.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Okapi ::

(v grdih barvah in supergah).
:D Malo si narobe tole prevedel.
"in ugly colors, to boot" pomeni "v grdih barvah, za povrhu".

O.

Double_J ::

banka JP Morgan je napovedala z kvantitativnim modelom, da bo Slovenija 4 :)

http://www.scribd.com/doc/31537878/JP-M...

Prvak naj bi bila Anglija, druga Španija, tretja Nizozemska. V osmini finali bi naši izločili Nemce, v četrtfinalu pa po penalih Argentince. :)
Dve šivanki...

USS Liberty ::

Pobje ste res sami nogometni "znalci" in namesto, da bi razmišljali malo analitično, razmišljate amerofobično. Američani niso več nobeni nogometni outsajderji, ki jih bomo mi za malo šalo premagali in se borili z Angleži za prvo mesto.

Mislim, da je v tem trenutku ZDA vsaj tako močna kot Anglija, če ne celo močnejša. Nekateri očitno mislite, da je angleška reprezentanca tako močna kot njihova liga, kar seveda ni res, saj njihovo ligo držijo na visokem nivoju predvsem tuji igralci, angleška reprezentanca pa je le bleda senca njihove lige.

Ameriški nogomet je v strmem vzponu, so finalisti Confederation cupa, kjer so premagali odlične Špance in jih je v finalu po velikih mukah in sreči premagala Brazilija. Američani imajo verjetno najbolje telesno pripravljeno reprezentanco na svetu, so zelo borbeni, tečejo celo tekmo do zadnje sekunde in nas sigurno ne bodo podcenjevali. Mislim, da nas bodo bolj podcenjevali Angleži, katerih reprezentanca ni v tem trenutku nobena svetovna špica, imajo sicer dobrega trenerja in enega odličnega napadalca, ostalo pa je tako tako, nič zastrašujočega...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Zgodovina sprememb…

LojzePek ::

Vseeno znajo Američani podcenjevat svoje nasprotnike, kar je voda na naš mlin.

hator ::

mojsterleo je izjavil:

slovenija ima realne moznosti za 1/8 finala. nujno bo treba premagati alzirijo (ta reprezentanca mi je sicer uganka, zato moram verjeti komentarjem, ki pravijo, da niso tako dobri), potem pa bo odlocilna tekma z zda. sicer po moje tudi poraz proti zda se ne bi bil katastrofa, ker se zna zgoditi, da bodo anglezi ob ugodnem razpletu v zadnji tekmi (proti nam) pustili na klopi nekatere kljucne igralce. "oslabljene" angleze pa bi lahko premagali. no, vsaj na wembleyu ni dosti manjkalo...

Z žrebom pač nismo imeli sreče. Realno gledano ne moremo nikakor premagat Angležov(štejejo med favorite),Alžirce lahko premagamo s težavo, proti ZDA pa ponovno ne moremo. Američani ima trenutno res dobro ekipo. Zda je v zadnjem mesecu premagala v prijateljski tekmah Turčijo(čeprav ni na SP, pa je vse ena od zelo močnih ekip)in Australijo s kar 3:1 (Australci so poznani po zelo močni obrambi. Tri gole Avstralcem zabit je pač velik dosežek.)

Vajenc ::

Ameriški nogomet je v strmem vzponu, so finalisti Confederation cupa, kjer so premagali odlične Špance in jih je v finalu po velikih mukah in sreči premagala Brazilija. Američani imajo verjetno najbolje telesno pripravljeno reprezentanco na svetu, so zelo borbeni, tečejo celo tekmo do zadnje sekunde in nas sigurno ne bodo podcenjevali. Mislim, da nas bodo bolj podcenjevali Angleži, katerih reprezentanca ni v tem trenutku nobena svetovna špica, imajo sicer dobrega trenerja in enega odličnega napadalca, ostalo pa je tako tako, nič zastrašujočega...
Težko se je uvrstiti na veliko tekmovanje, ko pa si enkrat tam, je mogoče prav vse. Primer je npr. zmaga Grčije na močnem evropskem prvenstvu leta 2004 na Portugalskem. ZDA seveda niso slaba ekipa, saj na svojem kontinentu kalijo z reprezentancami kot so Brazilija, Argentina in Mehika. Včasih tudi zmagajo, tako kot mi, ki smo že premagali velesilo Italijo, igrali remi s Hrvaško in Grčijo ... Tudi telesno morajo biti naši kar dobro pripravljeni, saj so povprečno več kot 4 leta mlajši od naše prejšnje generacije.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

DarkSite ::

Alžirija-SLO 2:1
SLO-ZDA 0:0
SLO-Anglija 0:1

Vajenc ::

DarkSite je izjavil:

Alžirija-SLO 2:1
SLO-ZDA 0:0
SLO-Anglija 0:1

Vol izdajalski! Sigurno si volu, da podarimo mejo Hrvatom ;) (sarc ofc)

Sicer pa je to zelo pesimistična napoved. Valda bomo zmagali Alžirce ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

T-h-o-r ::

USS Liberty je izjavil:

Pobje ste res sami nogometni "znalci" in namesto, da bi razmišljali malo analitično, razmišljate amerofobično. Američani niso več nobeni nogometni outsajderji, ki jih bomo mi za malo šalo premagali in se borili z Angleži za prvo mesto.

Mislim, da je v tem trenutku ZDA vsaj tako močna kot Anglija, če ne celo močnejša. Nekateri očitno mislite, da je angleška reprezentanca tako močna kot njihova liga, kar seveda ni res, saj njihovo ligo držijo na visokem nivoju predvsem tuji igralci, angleška reprezentanca pa je le bleda senca njihove lige.

Ameriški nogomet je v strmem vzponu, so finalisti Confederation cupa, kjer so premagali odlične Špance in jih je v finalu po velikih mukah in sreči premagala Brazilija. Američani imajo verjetno najbolje telesno pripravljeno reprezentanco na svetu, so zelo borbeni, tečejo celo tekmo do zadnje sekunde in nas sigurno ne bodo podcenjevali. Mislim, da nas bodo bolj podcenjevali Angleži, katerih reprezentanca ni v tem trenutku nobena svetovna špica, imajo sicer dobrega trenerja in enega odličnega napadalca, ostalo pa je tako tako, nič zastrašujočega...



hehe


jaz bi raje rekel: ko imaš v ekipi terrya, gerrarda, lamparda, rooneya, cola, barrya, wright-phillipsa, milnerja, defoa, kinga in lennona vsekakor ne moreš veljati za nič posebnega :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mojsterleo ::

USS Liberty je izjavil:

Ameriški nogomet je v strmem vzponu, so finalisti Confederation cupa, kjer so premagali odlične Špance in jih je v finalu po velikih mukah in sreči premagala Brazilija.
no, mi smo pa zaradi 11-metrovke izgubili tekmo proti angliji pred polnim wembleyem, premagali smo rusijo v kvalifikacijah, a to pa niso dosezki?? poleg tega dvomim, da je brazilija igrala v polni sestavi, glede na to, da veliko igralcev igra v evropskih ligah. tvoji argumenti so nicvredni. slovenija je pokazala, da zna igrati nogomet proti velikim ekipam, in jih tudi premagati.

USS Liberty je izjavil:

Američani imajo verjetno najbolje telesno pripravljeno reprezentanco na svetu, so zelo borbeni, tečejo celo tekmo do zadnje sekunde in nas sigurno ne bodo podcenjevali.
a slovenija pa ne? proti rusiji v moskvi smo dali odlocilni gol v zadnjih minutah. ne ves kaj govoris.

USS Liberty je izjavil:

Mislim, da nas bodo bolj podcenjevali Angleži, katerih reprezentanca ni v tem trenutku nobena svetovna špica, imajo sicer dobrega trenerja in enega odličnega napadalca, ostalo pa je tako tako, nič zastrašujočega...
jah anglezi so res neznanka. kot vse velike reprezentance, bodo verjetno zaceli malce nerodno, in potem napredovali, ce jih ne bo seveda kdo prej izlocil. vsekakor pa so favoriti v nasi skupini.

Okapi ::

razmišljate amerofobično. Američani niso več nobeni nogometni outsajderji,
Poslušajte Nimica, on dobro ve, da je Amerika največja in najboljša država na svetu in enako velja tudi za njeno nogometno reprezentanco. Če ne bodo svetovni prvaki, bo to samo zato, ker je njihov selektor podlegel pritiskom multikulti liberalcev in v moštvo uvrstil par preveč zagorelih.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

cekr ::

Moja napoved:
Alžirija: Slovenija= 1:1
USA:Slovenija=2:1
Anglija:Slovenija= 4:1

Po zadnji tekmi pretep v slovenski slačilnici.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Okapi ::

Alžirija: Slovenija= 0:1
USA:Slovenija=0:0
Anglija:Slovenija= 2:0

O.

jizzer ::

Bemti kak vas večina misli v tej smeri: Slovenci nimajo šans padli bojo takoj.
Nevem kaj sploh pišete v take teme...Imamo realne možnosti za osmino finala... Alžirijo bomo premagali... ZDA tut ni tako dobra kot nekateri pravite da jih podcenjujemo...a oni pa nas ne? Angleži pa bodo ključne igralce šparali za napredovanje in bomo igrali neodločeno...

In kak ste? =)

USS Liberty ::

>>>>>>>>>jaz bi raje rekel: ko imaš v ekipi terrya, gerrarda, lamparda, rooneya, cola, barrya, wright-phillipsa, milnerja, defoa, kinga in lennona vsekakor ne moreš veljati za nič posebnega :)

jz sem že ene 25 let navijač Man Uniteda in imam zelo rad angleški nogomet in še posebej premier ligo, ampak mene tale angleška reprezentanca in njena sestava nikakor ne prepriča kot recimo argentici, španci, nizozemci, brazilci...


>>>>>>>>>>Poslušajte Nimica, on dobro ve, da je Amerika največja in najboljša država na svetu in enako velja tudi za njeno nogometno reprezentanco.

ameriška reprezentanca še vedno ni na takšnem nivoju, da bi bila nek favorit na svetovnem prvsnstvu v nogometu... samo hočem povedat, da sta njihova raprezentanca in njihov nogomet mnogo boljša, kot nekoč, ko so bili tretjerazredna reprezentanca. Danes govorijo podcenjevalno o ameriški reprezentanci samo totalni nepoznavalci nogometa. Ameriška reprezentanca danes sodi med boljše reprezentance in niso slučajno 14. na fifini lestvici.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

T-h-o-r ::

ja so

ker večino zmag dosegajo proti reprezentancam kanade, jamajke in nekaterim srednjeameriškim ekipam :)


če bi bili v evropi, ne bi imeli šans biti 14.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Vikking ::

T-h-o-r je izjavil:

ja so

ker večino zmag dosegajo proti reprezentancam kanade, jamajke in nekaterim srednjeameriškim ekipam :)


če bi bili v evropi, ne bi imeli šans biti 14.



Hm, in potem američani preberejo katere nasprotnike smo imeli v skupini in smo se uvrstili šele na 2 mesto.

Nihče ne trdi da so američani zmožni pridit v četrtfinale, imajo pa več možnosti kot naši da se uvrstijo v osmino. Vsekakor pa si želim da nabrišejo vse v skupini, žoga je okrogla in lahko se zgodi karkoli.
««
«
1 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41274466 (53513) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896144982 (120233) FlyingBee
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28766778 (55807) win95<3
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15222814 (18765) jericho

Več podobnih tem